Пароли за турнири

• klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Както всички знаем публикуването на парола във форума много често води до наплив от неканени гости. Една идея за ограничаването е примерно да ни ги пращате на ЛС така поне приходящите няма да могат толкова лесно да ги виждат.
  • 16 отговора
    • ivslev
      ivslev
      Бронз
      :f_thumbsup:
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Еми те публикуват паролите в секция където се вижда от бронз нагоре така че не виждам смисъл.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Според мен е същата работа. Така или иначе, като се поства паролата в някоя тема, трябва да си регистриран, за да я видиш. Ако се праща на ЛС отново, който иска може да я разпространи.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Според мен е същата работа. Така или иначе, като се поства паролата в някоя тема, трябва да си регистриран, за да я видиш. Ако се праща на ЛС отново, който иска може да я разпространи.
      Да, точно това се случва най-често. Достатъчно е един от потребителите, който получи паролата да я сподели във Facebook или в някой руски сайт за фрийроли и вече паролата е обществено достояние.

Затова мярката, която се е доказала като най-ефективна е да публикуваме паролата 30 мин преди началото на турнира.

Поздрави,
      Станислав
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ако питате мен,дори 10-15 мин ще е по-добре.
      Защото повервай,не знаеш какви апаши има,дето за минута могат да дадат паролата на амнайсе хиляди човека :D
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      според мене най ефективно е да се правят само турнири за играчи с тракнати сметки.. така би трябвало да няма злоупотреби :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от tonyo90
      според мене най ефективно е да се правят само турнири за играчи с тракнати сметки.. така би трябвало да няма злоупотреби :)
      Здравей tonyo90,

Благодарим ти за предложението.

Ние се опитваме да балансираме и да предлагаме и от двата вида турнири, за да няма ощетени - все пак нашите покер стратези имат над 15 покер зали за избор, чрез които да се тракнат към нас, а ние не можем да организираме достатъчно турнири във всяка покер зала по различни причини. Затова и понякога правим турнири с парола, за да могат повече покер стратези да се включат в екшъна.

Поздрави,
      Надя
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Решението за мен е паролата да се пуска 5 мин. преди началото на турнира в съответната тема във форума, като турнира НЯМА късна регистрация. Така който е заинтересован да играе в турнира ще си се регне. Просто няма да има време да се пуска в разни руски и др. форуми. То време ще има, но няма да имат време да се регистрират.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Е 5 минути е твърде малко. Няма да си играем на бързи и ... Случва се я компютър, я интернет или зала да създаде проблем и какво ще изпускаме турнира по този начин ли ...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Съгласна съм, че 5 минути са доста малко време - както и gunnerboy22 каза: всичко се случва :)

Ще помислим с другите общности какво може да се направи :)

Поздрави,
      Надя
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      На всеки да се генерира индивидуална парола :f_cool: :f_cool: :f_cool:
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      На всеки да се генерира индивидуална парола :f_cool: :f_cool: :f_cool:
      Това мисля че беше дискутирано и мисля че казаха че самите залите могат да сложат само 1 обща парола за даден турнир :]
    • huli1
      huli1
      Бронз
      Най-добре е с билети.
      Прави се тема във форума предварително, който иска да участва си пише потребителското име вътре. После списъка с потр. имена се дава на залата, за да раздадат билетите.
      Само трябва на тия от залата да им се занимава с нас...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей huli1,

Понеже аз съм организирала подобен турнир, не смятам, че това е добър вариант. Потребителите често въвеждат грешно потребителка име. От значение са малки и главни букви, които не винаги се изписват правилно от членовете ни, някои въвеждат потребителското си име при нас, а не в залата, други път не искат да споделят потребителските си имена в залите, което ще усложни процедурата. В дългосрочен план това не е вариант и ще доведе до много недоволни членове.

Поздрави,
      Деси
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Съгласна съм, че 5 минути са доста малко време - както и gunnerboy22 каза: всичко се случва :)

Ще помислим с другите общности какво може да се направи :)

Поздрави,
      Надя
      Е добре де, аз като си харесам турнир, който искам да играя, сядам пред лаптопа поне 10 мин. преди началото му. Затова си мисля, че 5 мин. е достатъчно време. Иначе да, всичко се случва, но какъв е шанса да се случи? Гледайте в дългосрочен план :D :D :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Е добре де, аз като си харесам турнир, който искам да играя, сядам пред лаптопа поне 10 мин. преди началото му. Затова си мисля, че 5 мин. е достатъчно време. Иначе да, всичко се случва, но какъв е шанса да се случи? Гледайте в дългосрочен план :D :D :D :D :D
      Наскоро ми се случи така - сядам точно 5 мин преди турнира, интернета спира и се оправя малко след старта на турнира. Еми не можах да се регна, а ако бях се регнал по-рано, щях да успея да играя, пък макар и загубил блинд-два.
      5 минути наистина е малко.

Поздрави,
      Ицо