Началният капитал е лъжа.

• FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Изпълних всички условия за теста и бонуса и даже им пратих снимки с данните си на тия мошеници.
      За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50. Моля обърни внимание: За да предотвратим злоупотреби със системата ни за сигурност, нашите служители нямат право да ти дават конкретна информация за твоята проверка на самоличността. Тази проверка не може да бъде повторена или решението да бъде променено. Тези условия важат и в случаи, когато по грешка сме взели погрешно решение. Ако случаят е такъв, ние те молим да приемеш искрените ни извинения за причиненото неудобство.

Пожелавам ви скорошен фалит понеже лъжете хората. Поне не обявявайте тази лъжлива информация на сайта си...
  • 29 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Поредния .... :O :O :O :O :O :O :O :O :f_love: :f_love: :f_love: :f_love:
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Какво поредния? След като е пореден, занчи наистина лъжат новите хора. Като ме лъжат, а съм изпълнил всички условия, имам право да се оплача и ще се постарая навсякъде да им разнеса лошата слава. То и няма как да е друго яче, но защо съм се заблуждавал, че ще раздават бали с пари ей така. По 50 долара на всички нови потребители са много пари и е нормално да не ги дават.

Казва ти се, че не можело да получиш капитала, ама по каква причина е това не се споменава. Колко удобно.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей FuriousAngels,

Съжалявам да разбера, че ти е отказан началния капитал! Политиката на компанията е да не се разкриват детайли около причините, за да не разпространява информация относно проверката ни за самоличност.

Решенията на колегите от отдела за сигурност са окончателни. Съзнавам, че е възможно и те да допускат грешки и искрено се извинявам ако това се е случило със твоята регистрация при нас.

Надявам се да останеш член на PokerStrategy.com и да продължиш да използваш ресурсите, които предлага сайта ни. Безплатният начален капитал е една много малка част от това, която можеш да откриеш тук. Можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит и да си създадеш покер сметка тракната към нас. По този начин ще имаш достъп до повече учебни материали и промоции.

Поздрави,
      Станислав
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Естествено, че е възможно да допускат грешки. Нали ще ги уволнят, ако наистина дадат на някой 50$ :D
      Пожелавам им да ги уволнят все пак, сайта да фалира, а те да си намерят работа само като хигиенисти..
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Първоначално публикувано от FuriousAngels
      Естествено, че е възможно да допускат грешки. Нали ще ги уволнят, ако наистина дадат на някой 50$ :D
      Пожелавам им да ги уволнят все пак, сайта да фалира, а те да си намерят работа само като хигиенисти..
      тяхната работа по принцип е като на хигиенисти ,понеже разчистват сайта от такива ****** като теб :D

Редактирано от DessiP Моля да запазим добрия тон!
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      А ти колко ****и им направи, за да ги защитаваш тези мошеници?
    • MauMyHka
      MauMyHka
      Бронз
      Не си напълно прав аз лично получих тези 50$ и мога да потвърдя че началният капитал не е измама. Разбира се имам и приятели който не издържаха проверката на самоличността. Това не ги отказа от статиите които са далеч по-ценни от тези 50$. Надявам се написаното да те поуспокои.
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Поредното дете....
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Какво поредния? След като е пореден, занчи наистина лъжат новите хора. Като ме лъжат, а съм изпълнил всички условия, имам право да се оплача и ще се постарая навсякъде да им разнеса лошата слава. То и няма как да е друго яче, но защо съм се заблуждавал, че ще раздават бали с пари ей така. По 50 долара на всички нови потребители са много пари и е нормално да не ги дават.

Казва ти се, че не можело да получиш капитала, ама по каква причина е това не се споменава. Колко удобно.
      хаха а на мен как ми го дадоха началния капитал? На брат ми също (честно казано мислех, че на него ще му го откажат, защото сме на един адрес все пак, но му го дадоха и си играе момчето). За да ти го откажат явно е имало причина.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз

Парите са си техни. Имат право да ги дават или не по собствено усмотрение. Лично мен ме радва, че на такъв тип хора им ги откават парите ;)
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      пич, нали се сещаш, че ако ПС са такива каквито ги определи ти, нямаше да ги има много отдавна, а напротив, сайта прогресира всеки ден, именно защото в него работят професионалисти... това е, няма никаква измама, много от пишещите във форума са получавали началния капита. обвиненията ти са напълно безпочвени и нямат никакъв смисъл...
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Факт е че при съвсем изрядно ID ми отказват. Дано фалират.
      Днес лично ще се погрижа имиджа им поне да пострада...
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Нали знаеш, че лоша реклама няма ;) Ти ще напишеш - от покерстратеджи не ми дадоха 50$ начален капитал и всички ще се юрнат да видят какъв е тоя капитал и защо не го дават на всеки :D
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      По 50 долара на всички нови потребители са много пари и е нормално да не ги дават.

Това къде го прочете? Къде пише "по 50 долара за всички нови потребители" ?? Къде ,бе,пич?
      И аз съм нов потребител,пък 50$ не са ми дали,баси :)
      Ако днес си се събудил и си решил да вземеш от едни хора 50$,ама ей така,без нищо да направиш и да си ги "дръпнеш" да си ги изпиеш после,примерно...че са ти и длъжни ..че и после да им се изсмееш ,че са ти ги дали ..!Много интересно!
      Аз дори не съм се опитал да ги получа тия 50$ ...къф съм загубеняк,начи,ей ..
      Би ли обяснил защо са длъжни да ми ги дадат?
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Първоначално публикувано от rumenpenevps
      По 50 долара на всички нови потребители са много пари и е нормално да не ги дават.

Това къде го прочете? Къде пише "по 50 долара за всички нови потребители" ?? Къде ,бе,пич?
      И аз съм нов потребител,пък 50$ не са ми дали,баси :)
      Ако днес си се събудил и си решил да вземеш от едни хора 50$,ама ей така,без нищо да направиш и да си ги "дръпнеш" да си ги изпиеш после,примерно...че са ти и длъжни ..че и после да им се изсмееш ,че са ти ги дали ..!Много интересно!
      Аз дори не съм се опитал да ги получа тия 50$ ...къф съм загубеняк,начи,ей ..
      Би ли обяснил защо са длъжни да ми ги дадат?
      Защото така е е обявено в условията на тъпия им бонус, който не съществува. Ти можеш ли да четеш въобще?
      Въвеждат те в заблуда, че ако си дадеш личните данни и им решиш теста щели да ти дадат начален капитал.
      Дано поне не злоупотребят с данните.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Това чел ли си го? Може би там се крие отговора на въпроса ти. А и никъде не е написано, че са ДЛЪЖНИ да ти дадат 50$-те долара. Ако имаш желание да се научиш на покер ще си депозираш средства и ще се възползваш от статиите. Но явно целта ти е чисто материална и затова сега плюеш наляво и надясно.
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Да, те си четат правилата като дявола - Евангелието и сами не си ги спзват.
      Като не е задължително да дават начален капитал на отговарящи на условията потребители, да не слагат поведеждаща информация, че го правят.

Ти какви цели искаш да имаме след като играем покер? Благотворителни и нематериални? Ако искаш да им прехвърля апартамента си?
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Дано фалират.
      Днес лично ще се погрижа имиджа им поне да пострада...
      само така ! не се давай ! удри монитора с глава! "трешни" лаптопа у стената !
      :) ..колко позитивно настроен към живота човек!
      самия факт,че темата ти с всички обиди и клалификации я има,никой не я трие,както и другите подобни теми с оплаквания,че някой не е взел тези 50$ - само доказва че измама няма
      аа,чакай,чакай... те и не ти трябват тия пари,той покера и той е лъжа,всичко е нагласено ,абе ..всички те лъжат,но ти не им се давай!
      Стискам ти палци.
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Освен това никъде не пише, че искат лични дании! Искат лични данни само на някои потребители. На мен лично ми искаха пратих ги и нямах проблем. Освен това имам 3ма приятелии, които получиха капитала, а на тях дори не им искаха лична карта. Така че недей говори, че е измама ами се замисли дали ти не си се опитал да измамиш с получаването на тея 50$. Ако ти се играе покер депозирай играй чети и се развивай. Ако само искаш 50$ ходи си намери работа и бачкай....
    • 1
    • 2