Турнир

• numenuor
      numenuor
      Бронз
      Имам въпрос относно турнир. Днес започнах да играя и получих началните 50 долара след като отговорих на 20 те въпроса . Записах се в някакъв турнир "Satelite to The BLT". Бяхме 135 души накрая останахме 30 и ни изписа,че печелим място на друг турнир който ще бъде на 30 януари и се казва "The Big Little Tournament" и доколкото разбрах първият ще спечели 9000 долара. Правилно ли съм разбрал ?

Имам още еди въпрос относно тегленето на пари. Как става? Откъде?Трябва ли да имам кредитна карта или трябва да си създам собствена банкова сметка . Моля обяснете подробно.
  • 6 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Да , спечелил си билет за БЛТ и наградния му фонд е както е описан. За да теглиш трябва да изпълниш тези две условия - Да си събрал 1000 фул тилт точки и да си депозирал (може и минимума от 10$) . Има различни опции за депозиране може да ги разгледаш в КАСА (cashier).
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      В момента пише че имам 5 точки.. Искаш да кажеш че трябва да ги направя 1000 ли за да тегля? Не може ли като направя над 100 долара да изтегля половината например? Ако може как става ? Чрез банкова сметка ли трябва да имам или кредитна карта???
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Имам предвид като играя на Ring Game и събера 100 долара ?? Моля някой който знае как става да обясни как го прави подробно...???
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Нали ти е казано по-горе какви са двата начина. Няма да можеш да теглиш, трябва да депозираш, ако не си направил 1000 точки, а и не знам как стоят нещата с началния капитал в тази зала, тъй като моя начален е в друга.
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Сега работя по въпроса с правенето на 1000 точки. Доколкото разбрах като ги направя 1000 точките ще може
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от numenuor
      Сега работя по въпроса с правенето на 1000 точки. Доколкото разбрах като ги направя 1000 точките ще може
      Здравей,

Трябва да генерираш 1000 FTP, както са написали по-горе.
      Също така има условие, ако направиш минимален депозит от 10$, тогава ще трябва да направиш 100 FTP за да можеш да теглиш от началният си капитал.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да пишеш.

Митко,