Въпрос!

• numenuor
      numenuor
      Бронз
      Вчера спечелих 50 долара активен капитал от сайта на pokerstrategy.com след като отговорих на теста.
      Направих ги 1200 долара и имам 1000 FTP. Интересуваме , мога ли да преведа част от парите в банковата си сметка в Банка ДСК от там дето пише локален банков трансфер ??? И ако може минимума 100 долара ли е доколкото разбирам.Ако бъркам някъде,кажете какво да трябва да направя по подробно. Пишете и на ЛС. Моля някой, който редовно играе и си превежда пари в сметката да обясни , защото си нямам понятие...
      Играя във FULL TILT POKER.
  • 21 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Преди да теглиш трябва да направиш депозит може и минимален в размер на 10$. Не съм превеждал пари от и към банкова сметка за това не мога да ти помогна там , инак с кредитна/дебитна карта е лесно - превеждаш 10$ от нея и после можеш да си теглиш отново на нея.

Идеален банкрол менинджмънт си имал.
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Брей вчера в 18 и 30 си имал 5 точки, а сега 1000 точки дай боже всеки му хаха :tongue:
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      За 1 ден направи 1200 долара от 50 и събра 1000 точки ?
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Да , толкова ли невероятно звучи? :)
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Недей да лъжеш, че ще ти се подиграват ;)
    • achko
      achko
      Бронз
      Е не е като да е невъзможно , играл тото човека и спечелил.
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Аз нямам такава карта , баща ми има карта Виза но тя е в лева. Може ли с неговата карта да тегля пари. Ако не може кажете откъде да си извадя моя карта , да вкарам в нея 10 долара да депозирам в сайта и после да си тегля ?????????????????
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      От банката от къде, що за въпрос ?(
    • achko
      achko
      Бронз
      Отиваш в най-близката банка и казваш "Искам да си направя дебитна карта с която да мога да плащам/получавам пари през интернет" . И толкоз..
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Има ли значение от коя банка?? И картата ако искам да я извадя примерно от Банка ДСК в долари ли трябва да ми е ??
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      В долари ли трябва да ми е сметката , като трябва да вкарам 10 долара за да мога да тегля ? Отивам ,права си карта,вкарвам в нея 10 долара пращам ,после депозирам в сайта и тогава вече ще мога да си тегля тия които съм спечелил. Правилно ли разбирам
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Вадиш си обикновенна карта в лева, валутата се преобразува автоматично според курса на деня:)
    • huli1
      huli1
      Бронз
      Първоначално публикувано от numenuor
      В долари ли трябва да ми е сметката?
      Не е задължително, но ако е в $ няма да губиш за превалутиране при депозиране и теглене. Т.е. ако ще ползваш тази сметка за покер, е добре да е в долари.
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Отивам ,права си карта,вкарвам в нея 10долара(или 14 лева там колкото е 10 долара в лева) пращам чрез банката (тоест от банката в картата),после депозирам в сайта и тогава вече ще мога да си тегля тия които съм спечелил. Правилно ли разбирам.?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей numenuor,

Трябва да си призная, че бях доста изненадана да прочета публикацията ти и да науча, че за един ден игра си увеличил капитала си от $50 на $1200.

Изглежда не си спазвал каквото и да е управление на банката, но се надявам в бъдеще да не играеш неразумно и да не рискуваш цялата си покер банка, за да не останеш вместо с $1200 с $0!

Колкото до тегленето, картата трябва да е на твое име и да си направил минимален депозит преди това.

Аз лично бих писала на Full Tilt Poker, те поддържат и български език, за да попиташ за банков превод, защото тази опция обикновено не изисква предишен депозит.

Поздрави,
      Надя
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Аха аз утре ще ида да си поръчам карта и ще депозирам за да мога да тегля . И друго което ми е интересно , като речем тегля 500 долара а картата ми е в лева , парите в лева ли ще ги получа в зависимост от курса на долара или в долари и трябва после да си ги обменя?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ако сметката ти е в лева, би трябвало да ги получиш директно в лева.

Най-добре е да питаш обаче директно в банката си, тъй като това зависи от тях.

Поздрави,
      Надя
    • dimitar80
      dimitar80
      Бронз
      Първоначално публикувано от numenuor
      Аха аз утре ще ида да си поръчам карта и ще депозирам за да мога да тегля . И друго което ми е интересно , като речем тегля 500 долара а картата ми е в лева , парите в лева ли ще ги получа в зависимост от курса на долара или в долари и трябва после да си ги обменя?
      Направи си картата в долари, иначе банката ще ти ги обърне от долари в лева, а знаеш ли как дерат в курса... Като си направиш картата в долари, ще ги получиш направо в долари.
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Всичко е готово, обаче картата ще ми е готова след 2 седмици,а доколкото виждам за депозита ми иска дата на изтичане.... Изглежда че ще трябва да чакам??...
    • 1
    • 2