Smeshna rabota

• germaneca12
      germaneca12
      Начален
      Parvo se izvinqvam za tova che nqmam kirilica na sledvashtiq komentar shte imam.Taka da obqsnq situaciqta.Priqtel mi kaza za vas(pokerstrategy) i reshih da se registriram,vsichko pravq kakto e opisano marketingovi kodove telefon adres vsichko vavejdam.Iskat mi snimki snimah otpred otzad i do liceto kakto se iziskva prashtam snimkite sled 7 min mi prashtat pismo neuspeshna proverka na samolichnosta,popitah supporta ne mi dadoha otgovor.Zvanq na priqtelka koqto makar i na 18 e dosta navatre s pokera i igrae otdavna na jivo obqsnih i za kakvo stava na vapros i tq se saglasi da se registrira.Doide momicheto vikam ive vish tuka se registrirai snimai se vsichko napravi i tq kakto trqbva telefoni adressi vsichko po dokument kakto e,iziskvate snimki prashta tq snimki cak sled 40 min nqkade neuspeshna proverka na samolichnosta.Ami dobre aide sega nqkoi moje li da mi kaje za kakvo stava na vapros reshih che moje pri moqta registraciq da sam sburkal neshto pri popalvaneto,kazah i ive popalvai vnimatelno vsichko pregleda tq 10 pati poletata i pri 2riq opit vsichko proval.Znachi razrovih celiq forum vidqh che obqsneniq ne se davat kakto vav foruma taka i ot supporta.Prosto za men e neobqsnimo.Az sam naqsno che ima hora koito sa poluchili kapitala prochetoh go tova vav foruma no prosto neznam kakvo se slu4i sas men Stefan i sled tova pri registraciqta na Ivelina.
  • 14 отговора
    • SkeletonXXX
      SkeletonXXX
      Бронз
      теста реши ли го..,,снимките трябва да са фокусирани и да се чете ясно от личната ти карта..
    • germaneca12
      germaneca12
      Начален
      да реших теста на fixed лимит от първия път бях прочел статиите всичко както трябва,снимките ми си бяха сносни sea немога да кажа че са били адски ясни бяха си добри четеше се,пак и смятам че ако нещо не са ясни снимките трябва да ми искат нали нови по хубави а не да ми пишат неуспешна проверка,просто за мен е необяснимо
    • batkotisho
      batkotisho
      Бронз
      Абе нещо има за да не те одобрят.Не е без нищо моя племеник се направи
      на хитър да регне майка си ( сестра ми де) ама ядец. Аз го поканих и му
      казах да 4ете ама след 24 часа и малко алкохол нямаше нищо.
      А с маика си са на един адрес дай да си регнем и бабите, срамота :( X( ?(
    • germaneca12
      germaneca12
      Начален
      ами и от supportа така ми казват ама сам на 100 процента сигурен че направих всичко както е описано снимки абсолютно всичко и няма и за 7 мин неуспешна проверка,после и с приятелката ми същата работа при нея се позабавиха малко некаде около 40 мин.А ако смятат че някои от нас може да се е направил на хитър нали има проверка по телефона дал сам мобилен защо не звъннат няма проблеми аз съм изряден на 300 процента бе незнам неискам да си трова нервите успокоявам се с това че живеем в българия и такива неща са ежедневие
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Моите снимки бяха много зле и едвам се разбираше нещо от тях :) и все пак минах проверката, така че, снимките не са чак от толкова голямо значение :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей germaneca12,

Съжалявам да чуя, че на теб и твоята приятелка са отказали началния капитал.

Мога да те уверя обаче, че е имало причина за отказа - досега на никого не е бил отказан превода без причина. За съжаление не можем да споделим каква е причината, но това е нормална практика за защита на системата за сигурност.

Ако на всеки казваме защо не е получил началния капитал, процедурите ни за сигурност напълно ще се обезсмислят, защото всеки би измислил начин да "прескочи" тази процедура.

Ти обаче все пак можеш да се възползваш от всички предложения на PokerStrategy.com напълно безплатно. Не забравяй, че началният капитал е само част от това, което те очаква при нас. Покер обучението е много по-ценно, защото началният капитал ти носи само $50, а с необходимите знания и умения, които можеш да развиеш при нас, можеш да спечелиш много повече.

Дори и само срещу минимален депозит в една от партньорските ни покер зали ти можеш да печелиш StrategyPoints и така да си осигуряваш достъп до безбройни учебни материали.

Поздрави,
      Надя
    • germaneca12
      germaneca12
      Начален
      то причина има за всяко нещо в живота което ни се случва Надя.Аз чета ред по ред какво пише после пращам снимките си и давам телефони адреси пощенски кодове и разна такава информация.Само за 7 мин след като пратих снимките бях отрязан.Просто аз правя всичко описано от вас разбираш ли ме просто няма как да ти го обясня все едно готвя нещо по рецепта от книга.Слагам яйца слагам салам и така нататък.Правя всичко и стигаме до момента в които аз пращам снимките си и капитала ми е отказан поради незнайна за мен причина.И тука говорим за 2 отказа не за 1 гледах че има и други хора които са се оплаквали.Значи не искам да влизам в разни конспирации но за мен при вас си има уловка която никoй от нас потребителите няма да разбере,все пак сме българи.Евала наистина ви правя за сайта екстра материали научих доста работи немога да отрека,да не мислиш че тука пиша за някакви 50 долара не е въпроса за парите всичко е въпрос на принципи защото аз съм принципен човек.Ако искате ще ви дойда и на крака само и само да се легитимирам.Написали сте капитал 50 долара ами аз поне смятам че щом ние като потребители пращаме снимки и се снимаме като някои подсъдими отговаряме на въпросите ви по телефона според мен и от ваша страна трябва да има някаква прозрачност,незнам каква е тая фамозна проверка на самоличноста че неможе да се разкрива това си е ваша политика.Не искам да влизам в излишни дискусии просто за мен е необяснимо това което се случи днес не говорим за 1 отказ а за 2 в рамките на незнам 1 2 часа.Пожелавам ви успехи за в бъдеще във всяко едно отношение.
    • StyleAni
      StyleAni
      Бронз
      За жалост не си единственият, който така са ..... И аз когато се регистрирах всичко беше точно, снимки, схеми всичко им пратих и пак не ми дадоха... Сега си играя с мой средства и това е.. Тегаво е, но те си избират на някакъв принцип клонящ към случаен :(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей germaneca12,

Разбирам разочарованието ти, но за съжаление няма как да избегнем мерките за сигурност. Всички те са следствие от предишни опити за измама, заради които не би било възможно да нямаме процедура по проверка на сметките.

Ние, разбира се, бихме желали всеки един потребител да може да се възползва от предложението за безплатен начален капитал, но това не е възможно.

Надяваме се на твоето разбиране и също така ще се радваме да те виждаме често във форума :)

Поздрави,
      Надя
    • germaneca12
      germaneca12
      Начален
      Аз доста се разрових във форума и видях че има телефонна проверка като има някакви съмнения не били било логично да се позвъни и да се зададат някакви въпроси на даденото лице изискващо капитала,но както и да е разбрах ви че неможе да коментирате процедурата по проверката на самоличноста.Относно това за форума да ще ме виждате често,а моята покер кариера за момента ще продължава с фреероллите пак се надявам скоро да се стабилизирам финансово защото тези празници направо ме съсипаха.Живи и здрави всички и ви пожелавам много здраве през годината другото се постига.
    • germaneca12
      germaneca12
      Начален
      а искам да попитам немога ли да поканя приятели и да си набавя по този начин някакви средства ???
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от germaneca12
      Аз доста се разрових във форума и видях че има телефонна проверка като има някакви съмнения не били било логично да се позвъни и да се зададат някакви въпроси на даденото лице изискващо капитала,но както и да е разбрах ви че неможе да коментирате процедурата по проверката на самоличноста.Относно това за форума да ще ме виждате често,а моята покер кариера за момента ще продължава с фреероллите пак се надявам скоро да се стабилизирам финансово защото тези празници направо ме съсипаха.Живи и здрави всички и ви пожелавам много здраве през годината другото се постига.
      Благодарим за разбирането! Надявам се, че е ясно, че отказите са изцяло на професионално ниво и нямат нищо лично срещу даден потребител. Като си стъпиш на краката, можеш да се възползваш от бонусите тук: цък.

Първоначално публикувано от germaneca12
      а искам да попитам не мога ли да поканя приятели и да си набавя по този начин някакви средства ???
      Разбира се, това е начин да изградиш банка и да се сдобиеш с достъп до нашето съдържание. Имаш право да каниш приятели, макар че бонусът ти е бил отказан. Успех!

Поздрави,
      Деси
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      германеца 12 моя начален капитал ми го дадоха 2-3 месеца след като се регистрирах в покерстратеджи така че смело напред :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      германеца 12 моя начален капитал ми го дадоха 2-3 месеца след като се регистрирах в покерстратеджи така че смело напред :)
      Здравей,

Важно е да се обърне внимание, че ако началният капитал е бил отказан, то ние няма след месеца да си променим решението. Отказът е окончателен, а ако има забавяне, то е поради друга причина.

Поздрави,
      Над