Въпрос!

• george142
      george142
      Бронз
      Така вчера поканих 1 приятен (Неделчо) ,всичко направи и така нататъка взе началния капитал ,но друг е въпроса... Значи при регистрацията той написа че е поканен от george142 (демек аз) вече е направил 1вите си 15ФТПП даже са повече не точно 15 ,но аз още не съм получил 10$ ? Да не би нещо да пропускам или нещо да трябва да се направи? Моля някои по запознат да обесни по-подробно.

-Поздрави.
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Минава известно време докато се обновят статистиките , ако този приятел ти е в списъка с поканени приятели - няма от какво да се притесняваш , скоро точките ще се обновят и ще получиш парите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей george142,

achko правилно те е посъветвал, че е възможно да мине малко време, докато информацията се актуализира. Най-много до 2-3 работни дни, след като твоят приятел е събрал необходимите точки, ще получиш своя бонус.

Имай предвид обаче, че за нашия бонус Покани приятел се броят нашите StrategyPoints, а не точките на покер залата.

Повече информация за програмата Покани приятел има в специалната ни секция на страницата ни.

Поздрави,
      Надя
    • george142
      george142
      Бронз
      a kolko FTPP sa ravni na 15 strategypoints ? i kude e tozi spisyk s pokaneni priqteli ? izvinqvam se za latinicata ,no pisha ot laptopa.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от george142
      a kolko FTPP sa ravni na 15 strategypoints ? i kude e tozi spisyk s pokaneni priqteli ? izvinqvam se za latinicata ,no pisha ot laptopa.
      Здравей отново,

Дори и да нямаш кирилица, можеш да използваш онлайн кирилизатор, например този.

За съжаление няма пряка зависимост между FTP Points и StrategyPoints, защото първите се дават на всички играчи, участвали в ръката (повече информация за Full Tilt Points има на тази страница), а нашите StrategyPoints се базират само на рейка, платен лично от играча.

Списъкът с препоръчани приятели можеш да намериш тук.

Поздрави,
      Надя