проблем с Фултилт

• gigi8403
      gigi8403
      Начален
      Здравейте,от няколко месеца се регистриах в Покерстражи и от ваш линк във Фултилт.Играх досега,печелих тук там по някой долар от фрийроли,и преди няколко дена не ме пусна да се регистрирам във фрийрола на Покерстатежи.Пратих запитване на съпорта на фултитлт при което разбрах,че щом 60дена от регистрацията в Покерстратежи имам по-малко от 10долара на сметката във Фултилт то губя афилета т. промоциите за Покерстратежи.Защо това обстоятелство не е обяснено в началните условия за залата?
      На данный момент, Ваш счет не связан с партнером. Поэтому Вы не сможете зарегистрироваться в партнерском турнире.

Для того, чтобы оставаться связанным с партнером, баланс Вашего Full Tilt Poker счета должен на любом этапе достигать минимум $10 в течение 60 дней регистрации.

В соответствие с Вашим соглашением с партнером, если это условие не соблюдается, тогда Ваш счет будет исключен из программы филиалов.

К сожалению, после этого, мы больше не сможем подключить Ваш счет к партнеру.
  • 15 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ако си получил началния си капитал във Фултилт как все още си начален?
    • DestinationAnywhere
      DestinationAnywhere
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Ако си получил началния си капитал във Фултилт как все още си начален?
      Никъде не е писал,че е получил капитала си там :)

Мен ми е много интересно това също.
      Как така ще изтрият аffiliate,ако просто съм се регистрирал през него и не съм депозирал.
      Луда работа.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Не го е получил явно,но и не е депозирал и за това явно не е тракнат.
      Така мисля,но да видим шефовете какво ще кажат ;)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Трябва, когато се регистрираш да направиш депозит до 60 дни. В противен случай вече не си афилиейт на ПС.
    • milenn8
      milenn8
      Сребро
      Съжалявам, но ще използвам и аз темата, за подобен въпрос.И при мен имам съмнения, че има някакъв проблем.Направих депозит във фул тилт за да си вдигна статуса на сребро и след като го постигнах, спрях да играя, защото попринцип играя в друга зала.Преди 5 - 6 дни ми спадна статуса и от тогава играя 3-4 дни по малко за да го вдигна пак, но досега не ми е отчело StrategyPoints за този период.
    • DestinationAnywhere
      DestinationAnywhere
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Трябва, когато се регистрираш да направиш депозит до 60 дни. В противен случай вече не си афилиейт на ПС.
      Това за кои зали важи?
      Не мога да го видя в условията.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от DestinationAnywhere
      Това за кои зали важи?
      Не мога да го видя в условията.
      Не съм сигурен за кои зали важи. Ако имаш съмнения най-добре питай съпорта на залата.
    • DestinationAnywhere
      DestinationAnywhere
      Бронз
      В такъв случай откъде знаеш това което написа по-горе?
      Или просто преведе отговора на съпорт-а ?
    • gigi8403
      gigi8403
      Начален
      "Трябва, когато се регистрираш да направиш депозит до 60 дни. В противен случай вече не си афилиейт на ПС. "
      Регистриран съм през линк на Покерстратежи,защо да съм длъжен да депозирам до 60 дни?Ако има такива изисквания,нека ПС да ги напишат в условията при регистрацията ,не да изникват в последсвие-ако знаех че е така,щях да използвам друг афилиет.Просто не е коректно
    • kriko92
      kriko92
      Бронз
      Това наистина ли е така? Нямам възможност да депозирам в момента и когато минат тези два месеца си губя тракването на сметката и не получавам повече рейкбек и Strategy Points?
    • gigi8403
      gigi8403
      Начален
      Неправилно съм озаглавил темата ,би трябвало да бъде "Проблем с ПС".Моля,някой от админите да ми отговори!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от gigi8403
      Неправилно съм озаглавил темата ,би трябвало да бъде "Проблем с ПС".Моля,някой от админите да ми отговори!
      Здравей gigi8403,

Тук във форума не разпространяваме информация за сметките на потребителите.

Ще те помоля да зададеш въпроса си към отдела за обслужване на клиенти, те ще ти отговорят най-коректно.

Благодаря за разбирането и се извинявам за закъснелият отговор.

Поздрави,
      Митко
    • gigi8403
      gigi8403
      Начален
      Здравей,Митко,темата ,която пуснах засяга всички играчи,регистрирани през вас във Фултилт,т.е. проблема е общ и би трябвало да ми отговорят във форума.Правилата за записване към съответните зали явно не са обяснени и впоследствие разбираме за тях.Това е мисълта ми.Щом има някакви изисквания за поддържане на наличности към някоя зала,напишете го,а не после да ви губим като афилиет и да не можем да се възползваме от промоциите,които предлагате.Поздрави, Мартин
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Посъветвах те да пишеш на отдела поради една проста причина. Когато ти си дал отметката "че се съгласяваш с условията" е било редно преди това да ги прочетеш.

И найстина по-подробна информация ще получиш само там където съм те посъветвал да пишеш.

След като получиш отговор, не е проблем да го публикуваш тук за да бъде полезен и на другите потребители.

Поздрави,
      Митко
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от DestinationAnywhere
      В такъв случай откъде знаеш това което написа по-горе?
      Или просто преведе отговора на съпорт-а ?
      Знам го от личен опит.