нужая се от съвет!!!!!

• peshooo
      peshooo
      Начален
      Наскоро открих този саит и възможностите му. Искам да създам сметка чрез него в "Покер Старс",кадето предпочитам да играя.За жалост вече имам съществуващта сметка там. Имали някъкав начин да продалжа да играя там и да трупам точки опит тук ??? готовсъм да се откажа от съществуващата ми сметка и да си направя чрез този сайт ако някой ми обясни как да закрия старата или някой друг вариант .
      Предварително благодаря
  • 13 отговора
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Няма такава възможност. Залата няма да се съгласи да закрие старата ти сметка, за да можеш да си създадеш нова, тракната към Pokerstrategy.com. Ако искаш да събираш strategy points най-добрият ти вариант е да си избереш друга зала от тези, с които афилиейта си партнира, и да си създадеш акаунт там.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей peshooo,

Fanko те е посъветвал правилно, за което му благодаря. Можеш да си създадеш тракната към нас сметка в дадена покер зала САМО ако не си имал регистрация там преди това И използваш нашите бонус кодове.

Създаването на повече от една регистрация е строго забранено от покер залите и подобни сметки се закриват, а парите в тях се конфискуват.

PokerStrategy.com си партнира с 18 различни покер зали и се надявам, че ще откриеш и друга, в която да ти харесват бонусите, офертите, софтуера и опонентите.

Поздрави,
      Станислав
    • george142
      george142
      Бронз
      а как разбират колко acc-та имаш ? и тези в които няма пари и никога не е имало, а са били само направени да се играе с нереални пари броят ли се ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Няма значение дали ще играеш с виртуални или реални пари. Не е позволено ползването на повече от един акаунт в съответната зала.

При повече от един акаунт е възможно да бъдат блокирани всички и както ти е написал Станислав, парите от сметките се конфискуват.

Митко,
    • achko
      achko
      Бронз
      Всъщност ако акаунта не е *истински* тоест не си писал лични данни и прочие може би няма да има проблем?
    • george142
      george142
      Бронз
      Да наистина се интересувам защото преди това съм имал accta в full tilt обаче не съм си въвеждал имена и т.н. и не съм играл с реални пари :) , а сега вече играя с real пари и съм си въвел сичко и имам пари в accto .. Да не земат да ми го локнат, като събера повече и реша да си ги тегла ...Ако може някои по запознат да ми отговори ..?
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Всеки създаден акаунт е истински що се отнася до покер залата.
    • george142
      george142
      Бронз
      И какво става сега ? Няма да мога да си изтегла парите накрая ли ? Искам да отбележа че съм с нереално IP и всеки ден си рескам рутера, ако въобще има някукво значение де... Моля, ако някой е бил в мойто положение да напише дали е имал проблеми.. В предишните acc-та не съм писал никаква информация..
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Има голяма вероятност при теглене да ти блокират акаунтите. Няма значение, че си с нереални ИП-та. Акаунтите не се засичат само от Ип-та, а най-вече от данните. Когато си правиш акаунт нали си пишеш име и рождена дата? Точно по този начин ще ти направят една бърза проверка and than Lock :)
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      george142

Ами то при създаването на акаунт подробно е описано какви са задълженията и правата на всяка страна. Все пак щом си планирал да играеш с истински пари е било добре да не кликаш автоматично "OK", "Next" и "I accept".

Аз доколкото разбрах, ти си създал акаунт без никаква информация, от който си играл с виртуални пари, а след това си депозирал в този акаунт и си въвел данните си. Моята препоръка е да пишеш до съпорта на съответната зала и всичко това да им го обясниш, като ги попиташ дали ще можеш да изтеглиш пари в един бъдещ момент или не. Ако направят проверка и ти блокират акаунта, можеш да помолиш афилиейта да се застъпи за теб пред залата, т.е. да ти съдействат да си изтеглиш парите, а след това акаунта да бъде блокиран. Най-вероятно залата ще ти откаже завбъдеще достъп до нейните услуги.

Ако имаш нужда от помощ с превода на мейла до съпорта на залата, пиши тук, ще ти го преведа на английски. По принцип големите зали имат съпорт на български език, на за жалост то е някаква подигравка. Ти ги питаш колко е часа, те ти отговарят "Да, наистина.".
    • george142
      george142
      Бронз
      I want to ask if i'm able to transfer money from my account to my master card (or some other card wich you are working with) and to get them from the bank. All in all i'm interested in one thing : ''My account will be blocked when i try to get my money or no". Please check and then answer me because if it will be blocked i will stop play in FTP.. -> It has not got any sense..

Information for the account :
      Account name/id :
      Name :

Thanks.

Е това им написах.. Правилно ли съм си задал въпроса, ще ме разберат ли ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от george142
      I want to ask if i'm able to transfer money from my account to my master card (or some other card wich you are working with) and to get them from the bank. All in all i'm interested in one thing : ''My account will be blocked when i try to get my money or no". Please check and then answer me because if it will be blocked i will stop play in FTP.. -> It has not got any sense..

Information for the account :
      Account name/id :
      Name :

Thanks.

Е това им написах.. Правилно ли съм си задал въпроса, ще ме разберат ли ?
      Здравей,

Според мен ще те разберат. Днес създадохме нова тема специално за хора, които имат нужда с превод на кореспонденция с покер залите. Ето и линк към нея

Между другото Full Tilt предлагат съпорт на български език.

Поздрави,
      Станислав
    • george142
      george142
      Бронз
      Еми... стискайте палци да не ми го блокнат .. имам 150$ в него :| гадно ше се получи . . . :)