бонус 50$

• jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      Здравеите минах теста регнах се в саке имах проблем но писах на отдела за обслужване на клиенти и те ми пратиха съобщение че забочват процедурата с превеждането на бонуса но вече мина седмица без да броя почивните дни. Ще може ли да проверите има ли някакав проблем или да им пиша на тях относно забавянето има ли някаква причина. благодаря ви предварително :)
  • 19 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jorjoG,

Съжалявам, че се е наложило да чакаш! Ще направя всичко възможно да забързам процедурата. За тази цел ще трябва да попълниш своите данни тук.

Благодаря за проявеното търпение и разбиране!

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      здравеи отново сажелявам че жи занимажам но ми пратиха това саобщение:In order to receive the $50 starting capital you need to fill out your profile on our website first.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/personal/
      прашта ме на тази страница която и ти но там след като напиша на стапка 4 псевдонима си jorjoG ми пише че има такъв друг ваш член незнам какво да правя вече бях им написал саита си и псевдонима бяха ми пратили че започват процедурата по превеждане а сега ми писаха че сажеляват и по горното саобщение залата ми е саке покер даи ми някакжи инструкции ако можеш :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      jorjoG,

Здравей отново,

Трябва да идеш на тази страница и да попълниш тези данни (виж отдолу), гледай да си влязъл успешно в своята сметка, преди да отидеш на въпросната страница.

Надявам се, че ще стане, ако не стане, моля те покажи ми един скрийншот и ти, за да знам къде е проблемът и да ти помогна.

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      благодаря ти много сега виждам каде е проблема аз такава страница не мога да отворя за лични данни рових каде ли не и немога да я намеря незнам няма я дали е от компа ми когато ми пратиха саобщението слинка и като вляза в саита на англииски ми пише че експлоура ми е изтекал данеби там да е проблема
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jorjoG,

Пробвай с Mozilla Firefox. Може това да е проблемът.

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      пробвах и с нея имаме още един комп и там я няма тази страница постоянно ме вкарва в избериси зала и ....... и няма друго незнам и аз какво става сажелявам че те занимавам имаш ли идея от каде другаде може да е проблема
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      А виждаш ли долупосочената опции, когато си влязъл със сметката си:

Ако виждаш "Допълни своите данни", кликни там. Намира се под Ти премина теста.

Ако не я виждаш, моля те прати ми скрийншот на началната страница, когато си логнат в сметката си. На самата страница, на която аз съм сложила скрийншот тук.

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      сажеляжам но не мога да направя но ги няма тези опции отдолу има само избери своя път обградено с зелено в смисал че сам го направил и това е другите опции нямам
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      не мога да кача снимката не ми дават пише ми да се сваржа с администратора но няма ништо общо с твоето незнам един приятел ми даде неговата парола да вляза и е савсем различно при него ги има тези опции
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jorjoG,

В такъв случай не си минал успешно една от долупосочените стъпки:

Избери своя път (Безплатен начален капитал)
      Избери твоя тип на игра (No-Limit)
      Научи стратегията и започни теста
      Избери покер залата, в която искаш да играеш (PartyPoker)
      Допълни своите данни

Получи $50 начален капитал

Това са стъпките видими в тестова сметка, която е на последна стъпка за получаване на капитала. Ако ти не виждаш всичко това, значи една от горните стъпки не е завършена.

Може да копираш текста както аз съм и така ще проследим какво ти липсва. Както виждаш, аз съм избрала и залата вече и съм пред последната стъпка, личните ми данни.

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      избрах игра минах теста и си избрах зала истеглих я направих си акаунт написах си ника направих всичко незнам пише ми само Избери своя път (Използвай бонус) и няма ништо друго нито коя игра сам избрал нито в коя зала ништо освен Избери своя път (Използвай бонус) сажелявам и аз не изкам да ви занимавам
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      Ти премина теста!

Избери своя път (Използвай бонус)

Статии, използвани в теста
      * Статия 1 Правилата за игра на Texas Hold'em Poker
      * Статия 2 Как да играеш турнири?
      * Статия 3 Как да играеш преди флопа?
      * Статия 4 Как да играеш след флопа?

* Инфо: Твоят път към началния капитал от $50

* Настройки
      * Покани приятел
      * Покер зали
      * Система за възнаграждения
      това е
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jorjoG,

Съжалявам, утре ще погледна сметката ти пак. Ти кой бонус код въведе?

Не се тревожи, ще го измислим.

Поздрави,
      Деси
    • jorjoG
      jorjoG
      Бронз
      благодаря ти за вниманието :) PS150 ваведох както пишеше
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jorjoG,

Изпратила съм ти съобщение в общността, кликни на "Общност" и ще го видиш.

Поздрави,
      Деси
    • niksan27
      niksan27
      Бронз
      Преди малко се регистрирах в Кейк покер но съм пропуснал да въвъда бонус код. Какво може да се направи ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @niksan27 ,

Добре дошъл в българската общност! Съжалявам за затруднението.

Ще трябва да си избереш друга зала за началния капитал.

Поздрави,
      Деси
    • niksan27
      niksan27
      Бронз
      Избрах унибет и въдедох в сайта псевдонима си, след като вече се регистрихра в унибет. Кога да очаквам бонуса си :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksan27
      Избрах унибет и въдедох в сайта псевдонима си, след като вече се регистрихра в унибет. Кога да очаквам бонуса си :)
      Здравей и добре дошъл сред нас!

Виждам, че са ти поискали документи за проверка. След като ги пратиш и отделът за обслужване на клиенти ги одобри, ще започнем с трансфера на капитала ти.

За да преминеш проверката за самоличност, изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com, до:

# security@pokerstrategy.com

Като допълнение, изпрати и сканирано копие или снимка на документ, който доказва самоличността ти и данните на него съвпадат с тези, които си регистрирал. Валиден документ може да бъде:

* Копие на лицевата и задната страна на личната ти карта
      * Паспорта ти
      * Копие на лицевата и задната страна на шофьорската ти книжка

Изпрати копието в един от следните формати: *.jpg, *.pdf или *.doc файл.

Изпрати ни също и своя снимка, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си. Моля те изпрати ни копието на документа и снимката в един имейл.

Личните ти данни ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Можеш да намериш политиката за конфиденциалност на PokerStrategy.com както и допълнителна информация, тук:

# http://bg.pokerstrategy.com/privacy

Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Ако на документа, който ни изпращаш, не е упоменат адреса ти, или показва адрес, различен от този, регистриран в PokerStrategy.com, те молим да изпратиш и допълнителен документ, доказващ адреса ти, като например сметка за разходи на твое име.

Можеш също да качиш изображението в интернет страница за хостинг на снимки, като например http://www.imageshack.us.

Ако избереш този вариант, просто изпрати имейл на security@pokerstrategy.com и посочи URL адреса на изображението.

След като ни изпратиш тези документи, нашият отдел за сигурност ще ги разгледа възможно най-бързо и ще ти преведе началния капитал или ще се свърже с теб, ако е необходимо допълнително съдействие.

Може да се представиш тук докато чакаш стартовия си капитал. Последвай останалите членове на нашата задружна общност. Очакваме да чуем повече за теб! :s_cool: