Въпрос относно "вероятност","познаване"..

• rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Искам да питам каква "вероятност" има пича да е екстрасенс?
      Някой ако му има телефона ,на който приема обаждания,моля да го сподели.
      Колко екстрасенси познавате,които печелят от ..1,20 на мин. .. ,а биха могли да печелят от покер ,но ей,тъй ,не играят покер ,нарочно?
      Или просто има милиони часове видео записи,хиляди предположения,от които е "познал" 5,6 ,100 пъти?
      Колко пъти ви се е случвало "да знаете" коя карта ще се падне и тя се е падала? А колко пъти сте записали предположението си?
  • 12 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей rumenpenevps,

Преместих темата ти в секцията На лафче и минути за забава.

Поздрави,
      Станислав
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      o.k,благодаря,аз се чудих къде да постна..нали съм новобранец,та реших там ..извинявам се..
      искам да попитам и защо същия пич,ако е екстрасенс,не е такъв срещу друг "про" ?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @rumenpenevps, по тази логика във форума има много екстрасенси... :D
      И на мен ми се случва да познавам точната ръка на опонента, това екстрасенс ли ме прави? :D
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Сет на флопа и фул на търна малко трудно се хвърлят :P
    • SkeletonXXX
      SkeletonXXX
      Бронз
      тва първото видео отдавна исках да го гледам...има го описано и в книгата му с джери бас
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      "Сет на флопа и фул на търна малко трудно се хвърлят "- това о.к..но след чека на Гъсчо на ривъра какво и защо го прави?

@SkeletonXXX - книгата на български има ли я? .pdf ли си я чел ,или на инглиш,хартия?
    • achko
      achko
      Бронз
      @rumenpenevps След чек-а той е сигурен че държи дъ нътс и залага за стойност.
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Интересна тема и аз се канех да питам същото,защото преди седмица-2 като играх и съм ъдг и ми се пада 8Ts и сме 9 човека и такава ръка в тази позиция винаги я фолдвам,но имах супер странното чувство,че трябва да я платя и много време мислех и си казвам какво правя,трябва да я фолдна,фолдвам я и ме хвана много яд,защото ако бях играх правех стрейт флъш.Изглежда по-често трябва да се доверяваме на 6-тото си чувство
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Ами на мен последните няколко дни ми се случи около 3 пъти да позная точно коя карта държи противника. 2 пъти платих и спечелих и веднъж фолднах и опонента си показа картите и се оказах прав. Колкото повече играеш и се опитваш да си тренираш рийда, толкова по-точен ще ставаш. Естествено няма как на 100% да си сигурен каква карта държи противника.
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Първоначално публикувано от ninjaflash
      Интересна тема и аз се канех да питам същото,защото преди седмица-2 като играх и съм ъдг и ми се пада 8Ts и сме 9 човека и такава ръка в тази позиция винаги я фолдвам,но имах супер странното чувство,че трябва да я платя и много време мислех и си казвам какво правя,трябва да я фолдна,фолдвам я и ме хвана много яд,защото ако бях играх правех стрейт флъш.Изглежда по-често трябва да се доверяваме на 6-тото си чувство
      ..как го помниш изобщо? :) никога не трябва да те е яд ...изпуснал си една ръка,един пот - голяма работа.В бъдеще само ще спечелиш от подобна игра.

@SkeletonXXX - така и не ми отговори,днес ще потърся сам инфо,ако намеря- намеря :)
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      То като гледаме картите и на двамата ни е много лесно отстрани :) Много го изигра с този чек Хансен :)
    • 2DHades
      2DHades
      Бронз
      екстрасенс лол :D мейд май дей (rofl)