50+100 бонус ?

• posleden
      posleden
      Бронз
      Здравейте,искам да попитам какви са условията за получаване на останалите 100 $ от бонуса? Регистриран съм в 888(пасифик покер) и вече съм натрупал доста точки и никъде не намирам да е обяснено за останалите 100 $ и затова ако може да обясните на мен и на останалите какво трябва да направим за да получим целия бонус мерси много :)
  • 38 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей posleden,

За съжаление, в 888.com Pacific Poker няма допълнителен бонус от $100. Можеш обаче да се възползваш от специалния ни бонус за пръв депозит на стойност до $300.

Повече информация за него има тук, в стъпка 5.

Поздрави,

Надя
    • p1czyto
      p1czyto
      Бронз
      az se registrirah no mi prashtat mail che trqbva da potvurdq che imam 18 godini kato si izpratq snimka s lichnata mi karta .... trqbva li da go pravq tova ne sum poluchil bonus v 888 Nadq vijdam che ti si choveka koito trqbva da mi otgovori na vuprosa ... molq te pomogni mi
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей p1czyto,

Проверката на самоличността е стандартна процедура, която се изисква от някои играчи, за да могат те да получат безплатния начален капитал при нас. Щом са ти поискали такива документи, ще се наложи да ги изпратиш, преди да получиш своите $50.

След като изпратиш документите, колегите ни от отдела за сигурност ще ги проверят възможно най-скоро.

Искам само да те помоля в бъдеще да пишеш на кирилица, това е правило 6 от нашите форумни правила. Правилата можеш да прочетеш тук.

Докато чакаш началния капитал, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни видеоматериали - със сигурност това ще ти е от полза!

Поздрави,

Надя
    • p1czyto
      p1czyto
      Бронз
      много ти благодаря
    • NikiWin
      NikiWin
      Бронз
      аз,също реших да грая в 888.com Pacific Poker следователно означава ,че няма да имам добавените 100$,но според мен беше редно това да го зная защото бих играл в някоя друга зала тогава,
    • niksan27
      niksan27
      Бронз
      Днес се регистрирах, но не ми се изисква копие от лична карта. Трябва ли да я пратя и къде? И ще получа ли бонуса днес или час в понеделник?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @NikiWin,

Здравей,

Тази оферта не важи за 888.com, а условията за залата са обяснени тук. Никъде не споменаваме, че офертата важи за този партньорски сайт и съжалявам, че не си разгледал прегледа за тази зала, когато си създавал сметката си.

@niksan27,

Документи за проверка се изискват произволно, а не на всеки потребител, който си създава сметка при нас. Виждам, че ти ще трябва да изпратиш документи и днес това е било потвърдено с теб.

За да преминеш проверката за самоличност, изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com, до:

# security@pokerstrategy.com

Като допълнение, изпрати и сканирано копие или снимка на документ, който доказва самоличността ти и данните на него съвпадат с тези, които си регистрирал. Валиден документ може да бъде:

* Копие на лицевата и задната страна на личната ти карта
      * Паспорта ти
      * Копие на лицевата и задната страна на шофьорската ти книжка

Изпрати копието в един от следните формати: *.jpg, *.pdf или *.doc файл.

Изпрати ни също и своя снимка, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си. Моля те изпрати ни копието на документа и снимката в един имейл.

Личните ти данни ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Можеш да намериш политиката за конфиденциалност на PokerStrategy.com както и допълнителна информация, тук:

# http://bg.pokerstrategy.com/privacy

Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Ако на документа, който ни изпращаш, не е упоменат адреса ти, или показва адрес, различен от този, регистриран в PokerStrategy.com, те молим да изпратиш и допълнителен документ, доказващ адреса ти, като например сметка за разходи на твое име.

Можеш също да качиш изображението в интернет страница за хостинг на снимки, като например http://www.imageshack.us.

Ако избереш този вариант, просто изпрати имейл на security@pokerstrategy.com и посочи URL адреса на изображението.

След като ни изпратиш тези документи, нашият отдел за сигурност ще ги разгледа възможно най-бързо и ще ти преведе началния капитал или ще се свърже с теб, ако е необходимо допълнително съдействие. Не забравяй да си избереш друга зала, след като си забравил да въведеш бонус кода. Пиши на отдела ни за обслужване на клиенти коя е залата и потребителското ти име, за да може след проверката на документи да започнат трансфера към покер сметката ти.

Поздрави,
      Деси
    • nadal4o
      nadal4o
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам някой от админите или модераторите следното: Минах теста и ще получа 50 долара в 888.ком от това което прочетох и разбрах че това ще стане до 2 дни, та искам да питам да пратя ли още сега копие от мой документ на посочения от админа мейл адрес ? И ако ДА, какво да напиша в "Относно" ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @nadal4o,

Здравей и добре дошъл сред нас! :f_biggrin:

Ако са ти потвърдили, че до 48 часа ще получиш бонуса, значи няма да трябва да пращаш документи, защото проверката е на произволен принцип. Ако получиш писмо, което го изисква от теб, то тогава трябва да пратиш.

Докато чакаш капитала си последвай нашите членове и се представи тук.

Поздрави,
      Деси
    • niksan27
      niksan27
      Бронз
      да попитам относно бонуса , колко трябва да играя че да го избия за себе си и да може да се тегли ?
    • Set85
      Set85
      Глобален
      Къде искаш да играеш с началния капитал?

Избери си покер зала, в която искаш да получиш безплатния си начален капитал. След успешното преминаване на теста ще получиш твоя начален капитал от $50+$100 в тази покер
      ===========================
      И по долу са изброени Пасификпокер, Еверестпокер и Бет365!
      Това ако не е подвеждащо.......
      (Аз си издухах 50$-те спокоен, че ще дойдат още 100)
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Ами ти щом така безразсъдно си издухал 50-те$, и още 100 да имаше и те щяха да изчезнат.
    • Set85
      Set85
      Глобален
      Става въпрос за подвеждаща информация а не моя начин на игра! Не играя покер за първи път, верно играл съм само с виртуални пари и имам някои лощи навици по време на игра.
      Някой да не се захване пак с обясненията ми!)
    • Set85
      Set85
      Глобален
      Първоначално публикувано от SvetlanaKaleva
      Ами ти щом така безразсъдно си издухал 50-те$, и още 100 да имаше и те щяха да изчезнат.
      Ти каде играеш?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Set85,

Съжалявам да чуя, че си се подвел, но истината е, че бонус детайлите за всяка зала са подробно описани в стъпките за получаване на началния капитал и там ясно се вижда коя зала ти предлага бонуса +$100 и коя не.

Аз самата съм се възползвала от офертата $50 + $100, когато бях само клиент на PokerStrategy.com.

"Издухване" на бонуса нямаше да ти донесе $100 бонус. Допълнителната бонус сума се превежда въз основа на точките, които генерираш. Например при Full Tilt, $5 долара. За да генерираш точки, то ти трябва да имаш капитал в баланса си, а за съжаление ти не си успял да го задържиш и увеличиш. Играенето с виртуални пари е нещо, което всички ние сме правили в началото, но това не е достатъчно, за да играеш с истински пари.

По думите ти не мисля, че си се запознал достатъчно със стратегическите статии за начинаещи.

Дори някои от най-добите ни играчи, които сега са професионални покер играчи, са изгубвали началния си капитал от липса на дисциплина. Стратегическите статии не са за пренебрегване и всеки един от тях ще ме подкрепи.

Ние предлагаме и втора възможност, да поканиш свои приятели и да получиш бонуси за всеки от тях. Прочети тук за офертата. Това е помогнало на много от нашите потребители, които са изгубили своя начален капитал.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @niksan27,

Трябва да се свържеш със самата покер зала и тя ще ти даде точните изисквания за освобождаване на бонуса.

Поздрави,
      Деси
    • niksan27
      niksan27
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @niksan27,

Трябва да се свържеш със самата покер зала и тя ще ти даде точните изисквания за освобождаване на бонуса.

Поздрави,
      Деси
      но аз питам за бонуса от 50 долара които вие ми давате , кога ще се освободят
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @niksan27,

Здравей,

Разбрах въпроса ти още от самото начало. Именно със залата трябва да потвърдиш какъв е критерият за освобождаване. Ние не следим точките, които ти трупаш към бонуса, а самата зала го прави и разполага с точните данни.

Поздрави,
      Деси
    • Lovech
      Lovech
      Бронз
      Здравейте, днес преминах теста за получаване на началният капитал. Изпратих и копие от личната си карта, както и снимка на която държа документ който доказва самоличноста ми до лицето. Избрах покер старс за зала в която да получа началния капитал. Има ли нещо което да съм пропуснал да въведа и кога се очаква да получа капитала? Благодаря предварително. :)
    • 1
    • 2