....

• Tomov1914
      Tomov1914
      Бронз
      значи това сас бонуса 50$ ако минеж теста е пулна измама минах си теста сичко както трябва испулних сичко което искаха от мен и краии .. написахами писмо в което пишеше вашиат бонус е превед вув вашата сметка ... влязох вув софтуера си ... нямше нищо преведено после ме помолиха да си прата скреен на кашииер вув софтуера ми ... ОК пратих .. и краи от там нататак ... нищо несум полу4ил нито писмо нито бонус .... моля за някакво садеиствие
  • 4 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Знаем, че не пращат беее стига сте отваряли такива теми. Вместо да си правите труда да се оплаквате вземете си купете едно букварче, че поне се научите да пишете грамотно.
    • achko
      achko
      Бронз
      Щом си със статус бронз значи 50-те долара би трябвало да са преведени.. Ако има някакъв проблем със сигурност отдела за помощ ще ти помогне - не се безпокой. И човек , прави си по една проверка на правописа че ми изтекоха очите докато ти разгадая писанието.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      http://www.fulltiltpoker.com/
      Свали си софтуера от тук,може да ти е от нет,там е за виртуални пари,доколкото съм запомнил.
      Щом си със бронз,значи си го получил.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tomov1914
      значи това сас бонуса 50$ ако минеж теста е пулна измама минах си теста сичко както трябва испулних сичко което искаха от мен и краии .. написахами писмо в което пишеше вашиат бонус е превед вув вашата сметка ... влязох вув софтуера си ... нямше нищо преведено после ме помолиха да си прата скреен на кашииер вув софтуера ми ... ОК пратих .. и краи от там нататак ... нищо несум полу4ил нито писмо нито бонус .... моля за някакво садеиствие

Здравей,

Щом си със статус Бронз, значи си получил началният капитал.
      Свали си софтуера от .com

Провери си отново касата, и следващият път когато решиш да критикуваш за нещо, първо се подсигури, че си направил всичко необходимо.

Поздрави,
      Митко