Подфорум Потребителски Видеота

• 8 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от radotooo
      Забелязах че в немската общност имат нещо подобно... и ми сте стори доста интересно ,а и определено би било от полза на много хора...!
      Здравей,

Това найстина е много интересно предложение за което ти благодаря.
      Ще го отнеса към Мениджърите и ще ти отговорим в най-скоро време.

Поздрави,
      Митко
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей radotooo,

Благодаря ти за интересното предложение! Честно казано и аз отдавна си мисля, че ще е добре покер играчите да могат да си записват видео материали и да ги споделят във форума.

За съжаление безплатните платформи като YouTube не са подходящи за дългите покер видео материали. Виждам, че немските стратези качват видео материалите в сайтове като megaupload.com, което е някакво решение, но все пак не е много удобно защото за да гледаш клипа, трябва да го свалиш целия.

В този ред на мисли, имам следните въпрос - знаеш ли някой сайт, подобен на youtube.com или vimeo.com или video.data.bg който да позволява споделянето на по-дълги видео материали?

Едно покер видео е между 700 и 1000 МБ и дълго между 30 и 60 минути. В същото време различните сайтове имат ограничения, които правят невъзможно ползването им за споделянето на покер видеота.

Станислав
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Това може би ще свърши работа - ТУК

Обаче не съм сигурен как точно се борави с него, а и нямам много време да го разгледам.

За това, ако някой има желание и време нека да го разгледа и да сподели мнения.

Митко,
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Страхотна идея.. аз цъкам някво турнирче и ако имам някаква по интересна ръка ще снимам и ще разгледам сайта ;)

ПС: Отпаднах с К/Q All in vs A/3 Флоп А/А/А - /К .... :X :D
      Даже ме беше страх да го снимам :) алл ина беше СЛЕД ФЛОПА :)
      Сайта е добър но максимално се качва до 100МБ .. ако е за клипчета който искат да покажат дадена ръка или примерно 10 мин от финална маса става.. иначе не... ! Удобен е има да шерваш линкове директо и за имейл и за сайт може да си създаваш папки както и да им слагаш пароли и да се гледа само от определни хора каккто и от всички... удобно.. но според мен недостатъчно :)
    • plamenpetrov
      plamenpetrov
      Бронз
      Здравеите,
      Аз предлагам като за начало да отворите раздел за покер видео. Всеки който иска ще се съобразява с изискванията на саита в който го качва и ще побликува линк на видеото си. С времето ще се намери най доброто решение.

Поздрави
      Пламен
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Не са чак толкова големи видеотата. Просто трябва да се направят правилно настройките на програмата, с която записваме (пр. Camtasia), и спокойно може да се побере в 100мб като за vbox или youtube. :P
    • iherb
      iherb
      Начален
      Хайде бе хора, какво чакате? Досега да съм направил 213234324 видеота, ама няма да са ви интересни, защото още играя на една маса :( Очаквам с нетърпение първото потребителско видео. Между другото няма да е зле някой да разясни за настройките при Camtasia.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

За мен е удоволствие да ви представя новия ни форум за споделяне на покер видео материали създадени от членове на общността.

На вас оставям удоволствието да го напълните с видео материали. Имаме и промоция - Сподели твое видео и можеш да спечелиш $50. :s_cool:

Станислав