Имате нужда от превод-заповядайте!

• misko69
      misko69
      Бронз
      Здравейте! :heart: :heart: :heart: :heart:
      Отварям тази тема с цел да си помагаме,когато имаме нужда от превод на кореспонденцията с покер залите.Аз лично се затруднявам при някои писма от супортите,а преводача на Гугъл понякога може да ни обърка ;)
      Благодаря предварително на всички преводачи :heart:
      Успех!
      Митко ;)
      П.п.За по-голяма сигурност,изтривайте всякакви имена,номера и лични данни от писмата.Ако прецените дори и името на залата.Важното е да се схване смисъла на писмото ;)
      Темата е САМО за превод,когато нещо не Ви е ясно относно съдържанието на писмото.За въпроси по акаунти,сметки и други проблеми,моля използвайте услугите на отдела за обслужване тука- http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
  • 102 отговора
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      +1
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей misko69,

Поздравления за добрата идея!

@до хората, които имат нужда от помощ с езиците

Някои от покер залите предлагат обслужване на клиенти само на английски език. Ако получите имейл на някоя покер зала на език, който не говорите, можете да използвате безплатната услуга за преводи на Google http://translate.google.com/

В 90% от случаите, Google ще може да ви помогне. Ако все пак искате да опишете някоя по сложна ситуация, можете да потърсите помощ в тази тема. Имайте предвид, че тя ще се поддържа на доброволни начала от членове на общността, което означава, че са възможни закъснения.

Поздрави,
      Станислав
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Важни имейл адреси (отдел за обслужване на клиенти на покер залите:

PokerStars: support@pokerstars.com (поддържат български език)

bet365: support@customerservices365.com (поддържат български език)

Betfair Poker: pokerinfo@betfair.com

888poker: support@888poker.com

Everest Poker: http://www.everestpoker.com/en/contact/email-support

Cake Poker: support@cakepoker.com

Unibet Poker: info@unibet.com

Poker Heaven: support@pokerheaven.com

PKR: support@pkr.com

24hPoker: support@24hpoker.com

Ladbrokes: care@ladbrokespoker.com
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Много добра идея! :)
      Аз мога да помагам с преводите... бил съм и в Америка, така че с английския мога да се справям.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Май аз ще съм първият възползвал се от темата....
      Изведнъж се оказа,че в две зали имам един и същи проблем с тегления и точки.Да спомена,че вече отдела съм го питал ;) Отговорите на супортите бяха много лаконични и искам да получа конкретен отговор.Писмото ще бъде такова.
      Здравейте!
      Благодаря за отговора на предишното писмо относно състоянието на моя акаунт.
      Бих искал да ми отговорите има ли някакъв срок за спечелването на тези точки,и ако има,какво ще стане със сумата в моята каса след като този срок изтече?
      Благодаря!
      П.п.Ето превода,който ми дава Гугъла,незнам дали мога даму се доверя ?(
      Hello!
      Thanks for the response to previous letter regarding the status of my account.
      I would like an answer is there any limit to win those points, and if so what will happen with the amount vmoyata fund after that period expires?
      Thanks
      ;) Благодаря предварително!
      Успех!
      Митко ;)
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Първоначално публикувано от misko69

Hello!
      I would like an answer is there any limit to win those points, and if so what will happen with the amount vmoyata fund after that period expires?
      Thanks
      Успех!
      Митко ;)
      превода на гугъл е добър, но определено има нужда от конкретизиране че става въпрос за времеви лимит така че второто изречение може да се преведе така:

I would like an answer of the question: Is there any TIME limit for me to win these points, and if there is, what will happen with the money amount in my cashier when this period expires?

Между другото я кажи за какво иде реч, защото ако е за отключване на бонус .. да винаги има времево ограничение за отключване. .. а след като изтече всико си продължава .. каквото си отключил си е за теб, а каквото не си .. нямаш възможност да го отключиш повече.
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Май аз ще съм първият възползвал се от темата....
      Изведнъж се оказа,че в две зали имам един и същи проблем с тегления и точки.Да спомена,че вече отдела съм го питал ;) Отговорите на супортите бяха много лаконични и искам да получа конкретен отговор.Писмото ще бъде такова.
      Здравейте!
      Благодаря за отговора на предишното писмо относно състоянието на моя акаунт.
      Бих искал да ми отговорите има ли някакъв срок за спечелването на тези точки,и ако има,какво ще стане със сумата в моята каса след като този срок изтече?
      Благодаря!
      Hello!
      Thanks
      Успех!
      Митко ;)
      Здравей,
      Предполагам , че това е превод чрез google translate или подобна "машинка".
      Ето моето предложение за превод (близко е, защото основното е захваното и от гугъл)
      Hello! ( в случай , че искаш да си по-любезен използвай Dear Sir/Madam )
      Thank you very much for your reply concerning my account’s situation.
      I would like kindly to ask you if there is a term conditions to win those points and if yes what will happen with the amount in my cashier after the pointed period expired ?
      Thank you very much in advance.
      Kind Regards,
      [nickname/real name]
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Въпросът е,че в една от партньорските зали,в която получих началния капитал имам някаква сума.Тъй като срокът за избиването на бонуса изтече,поне по указанията е 90 дни,аз си мислех,че вече каквото си спечеля е за мен.Да,ама не,когато се опитах да тегля,признавам си,че исках да направя нов депозит,за да мога вече да използвам и този бонус,се оказа,че пак трябва да направя хххх точки,но не ми отговориха има ли някакви срокове.... ;) Не съм депозирал там :( Но пък вече един път съм теглил :tongue: :tongue:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Такаа,до тук работите вървят на добре.Днес получих в пощата имейл от Кекса-утре започват някаква нова игра.Ако на някой му се занимава може да ни разясни правилата и да ги понапляскаме.
      http://cakepoker.com/en/cakegames/cakewar/howtoplay.aspx
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Такаа,до тук работите вървят на добре.Днес получих в пощата имейл от Кекса-утре започват някаква нова игра.Ако на някой му се занимава може да ни разясни правилата и да ги понапляскаме.
      http://cakepoker.com/en/cakegames/cakewar/howtoplay.aspx
      Еми .. не ми изглежда много интересно, но доколкото разбрах става въпрос за следната система:

На всеки играч се раздават 10 карти, които са със стойности от 1 до 10 .. След това в сртедата се слага още един сет от карти със същите стойности. Слагат се с лице надолу. И така .. първи рунд - взема се от средното тесте горната карта и се обръща с лице нагоре, след което всеки от играчите си избира карта от своето тесте и я поставя с лице надолу пред себе си, след което всички обръщат картата пред себе си . Този, който е поставил най-висока карта пред себе си ... печели тази, която е в средата и си записва нейните точки. Ако има двама или повече играчи с еднаква по стойност карта пред себе си, то те се самоелиминират и печели този, който е с следващата по големина карта. Например ако трима играчи играят и двама от тях са обърнали карти със стойност 10, а третият е обърнал карта със стойност 9, печели този, с 9-ката на принципа двама се карат, трети печели :) . Ако всички карти на играчите са равни, то картата в средата си остава и започва втори рунд в който тази карта и нейната стойност се добавя към втори рунд. Играта се играе докато не свършат картите в средата, а победител е този, който е събрал най много точки от прибрани карти.

Има и опростена версия, която е същата, но играчите в началото на играта получават карти от 1 до 6, а в тестето в средата пак са си от 1 до 10.

Не ме грабна играта нещо. Не че я пробвах, но ми се струва, че ще е интересна за 8-14г... не и за 18+
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :D ей сега се изших в някакъв фрее турнир,ще я пробвам преди нощните битки ;)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Task 5
      Task details

* All play must be in a real money Limit Hold’em ring game.
      * You must play 4 consecutive Limit Hold’em sessions based on session start time. Each session must be greater than or equal to 100 hands, and you must earn a profit in each.
      * Any Limit Hold’em sessions played that are less than 100 hands will disqualify all previously played Limit Hold’em sessions.
      * Any Limit Hold’em sessions where you leave the table with a net loss will disqualify all previously played Limit Hold’em sessions.

Аз като цяло го рабирам,ама ако може някой да го преведе,да не съм пропуснал нещо.
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Перифразирано...
      1.Трябва да играеш с истински пари лимит холдем кеш
      2. Трябва да имаш 4 ПЕЧЕЛИВШИ последователни сесии с 100 или повече ръце.
      3 и 4. Ако имаш сесия с под 100 ръце или губеща такава, всички предишни изпълнени сесии се губят.
      Последните 2 ги разбирам така: ако изпълниш условията за 3 сесии и 4-тата я прецакаш (изиграеш по-малко от 100 ръце или си на загуба) - 3те, които си минал преди това не се гледат за изпълнението на задачата и трябва да почнеш наново да постигаш 4те последователни.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от DilyanDimitrov
      Перифразирано...
      1.Трябва да играеш с истински пари лимит холдем кеш
      2. Трябва да имаш 4 ПЕЧЕЛИВШИ последователни сесии с 100 или повече ръце.
      3 и 4. Ако имаш сесия с под 100 ръце или губеща такава, всички предишни изпълнени сесии се губят.
      Последните 2 ги разбирам така: ако изпълниш условията за 3 сесии и 4-тата я прецакаш (изиграеш по-малко от 100 ръце или си на загуба) - 3те, които си минал преди това не се гледат за изпълнението на задачата и трябва да почнеш наново да постигаш 4те последователни.
      Мерси много и аз си мислех същото.
    • DonSimon86
      DonSimon86
      Сребро
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Task 5
      Task details

* All play must be in a real money Limit Hold’em ring game.
      * You must play 4 consecutive Limit Hold’em sessions based on session start time. Each session must be greater than or equal to 100 hands, and you must earn a profit in each.
      * Any Limit Hold’em sessions played that are less than 100 hands will disqualify all previously played Limit Hold’em sessions.
      * Any Limit Hold’em sessions where you leave the table with a net loss will disqualify all previously played Limit Hold’em sessions.

Аз като цяло го рабирам,ама ако може някой да го преведе,да не съм пропуснал нещо.
      Само да знаеш, че под сесия се арзбира само ръцете изиграни на една маса, а не общо ръцете, които си изиграл.Демек ако играеш на 4 маси и си малко назад на 1 и много напред на 3, не изпълняваш предизвикателството
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Уф,май стана проблем с тракването към Ladbrokes ?( ?( Трябва да измис-ля- ;) им ;) писмо къде ми е тракната сметката. :s_confused: :s_confused:
      Здравейте!
      Регистрирах се във Вашата зала през този линк- http://www.ladbrokes.com/en/affiliates/pokerstrategy/?AFF_ID=20408&ASSET_ID=4254
      За съжаление в моя афилейт все още няма информация,че сметката ми е тракната към него.Искам да разбера тракната ли ми е сметката към PokerStrategy?
      Благодаря.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Уф,май стана проблем с тракването към Ladbrokes ?( ?( Трябва да измис-ля- ;) им ;) писмо къде ми е тракната сметката. :s_confused: :s_confused:
      Здравейте!
      Регистрирах се във Вашата зала през този линк- http://www.ladbrokes.com/en/affiliates/pokerstrategy/?AFF_ID=20408&ASSET_ID=4254
      За съжаление в моя афилейт все още няма информация,че сметката ми е тракната към него.Искам да разбера тракната ли ми е сметката към PokerStrategy?
      Благодаря.
      Helllo,

I registered into your poker room using the following link -

Can you please confirm if my account has been tracked to PokerStrategy?

Thanks,
    • misko69
      misko69
      Бронз
      LetchLord :heart: :heart:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Другарчета,помагайте да напиша писмо до Европокер...Изтеглих си банката,ама като минкешнах няколко пъти във фреерола на PokerStrategy,имам пак малко доларчета,а не искам да им ги подарявам...
      Опитах се да ги изтегля през МБ,но ми изписва,че са под лимита за теглене.Писмото ще е нещо такова...
      Здравейте!
      За съжаление разбрах,че след 1.07. няма да мога да влизам във Вашата зала.Въпросът ми е как да изтегля останалата сума в моята сметка.При опит да изтегля парите през Moneybookers излиза съобщение,че сумата е под лимита за теглене.
      Благодаря!

...нещо такова,мисля,че разбрахте проблема. ;)