Теглене на $50-те от Фул Тилт Покер

• Gadnio
      Gadnio
      Бронз
      Здравейте,

Когато открих Покерстратеджи вече имах сметка в ПС затова избрах да ми преведат парите във ФТП. След няколко дена разглеждане на турнирите във ФТП реших, че нещо не ми харесва.
      Основно причините са това, че съм изключително начинаещ, харесват ми предимно МТТ, а във ФТП най-малкият вход е $1, докато в ПС започват от 10с. Другото е, че наградната схема в ПС е направена да обхваща по-голям брой играчи. Разбира се и печалбата е по-малка, но това за момента не ме интересува, защото искам да трупам опит (знам, че на малък вход не е същото както при по-голям вход).

Въпросът е: Възможно ли е да си изтегля тези $50 (или част от тях) от ФТП и какви са съответно условията. Целта ми е след това да ги вкарам в сметката ми в ПС.
  • 4 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Gadnio,

Възможно е да изтеглиш началният капитал и всичко над него, ако генерираш 1000FTP.

Също така, ако направиш минимален депозит от 10$ и генерираш 100FTP също ще можеш да теглиш от сметката си.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да пишеш.

Митко,
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Здрасти, отговор на въпроса си можеш да намериш тук:

http://bg.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/free50/

Условия за изтегляне на началния капитал от $50

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
      Лично моя съвет е да почнеш да играеш SNG турнири на една маса. На тях можеш най-добре да придобиеш опит, да понатрупаш малко банка и да се подготвиш добре за МТТ турнирите.

П.С. Гледам, че ти е първи пост, но занапред, хвърляй по едно око дали това, което търсиш не го пише някъде вече :D
    • Gadnio
      Gadnio
      Бронз
      Благодаря за бързият отговор!

Бях сигурен, че някъде е описано това (надали съм първия, който пита), прегледах, но не го намерих. Извинявам се за което и отново благодаря!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Gadnio,

Няма за какво да се извиняваш - затова имаме форум :)

Не се стеснявай да задаваш въпроси :)

Поздрави,
      Надя