Въпрос относно сайта

• jalturko
      jalturko
      Бронз
      Въпроса ми е защо след като вляза в сайта разгледам някой друга новина и след 3-4 минути ми дава грешка "Страницата която търсите не може да бъде открита" и така след 2-3 мин се оправя .. обаче е доста дразнещо.. тъкмо ми стане интересно нещо.. цукна да го видя и като ми даде грешка направо полудявам.. и това не ми прави впечетление от сега а от както съм се регнал.. Кажете това от мен ли е или при всички е така?
  • 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Да ти призная, за пръв път чувам за такъв проблем - или поне досега никой не се е оплаквал във форума...

Можеш ли да ни дадеш примери за новини, с които това ти се случва, за да можем да проверим.

Поздрави,
      Надя
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Доста е възможно да е от интернета ти. Иначе на мен ми се е случвало с други страници за около 5-10 минути, но там е глобално, а специално за покерстратеджи не ми се е случвало.
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Ами ето сега отново се получи.. влизам си аз логвам се и поглеждам форума чета и натискам си аз отговор обаче.. страницата не може да бъде намерена и след 5мин рефрешване ми я пуска.. не знам от какво е обаче странното е , че само в ПС ми се случва.. в никои друг сайт... влизам от лаптопа(пак от моя нет) и същата работа..

П.С: на ВИВАКОМ съм...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от jalturko
      Ами ето сега отново се получи.. влизам си аз логвам се и поглеждам форума чета и натискам си аз отговор обаче.. страницата не може да бъде намерена и след 5мин рефрешване ми я пуска.. не знам от какво е обаче странното е , че само в ПС ми се случва.. в никои друг сайт... влизам от лаптопа(пак от моя нет) и същата работа..

П.С: на ВИВАКОМ съм...
      Преди малко имахме временен проблем със сайта. Бяхме офлайн за около 5 минути. Предполагам, че този път проблемът не е в твоя интернет.

Поздрави,
      Станислав