Търси се - доброволен анализатор за МТТ секцията

• bah22
      bah22
      Платина
      Здравейте стратези,

С радост искам да обявя, че в MTT секцията за анализ на ръце има отворени позиции за анализатори-доброволци.

Доброволни анализатори на ръце

Доброволните анализатори на ръце са членове, които са привлекли вниманието към себе си с публикациите във форума. Приятно им е да споделят знанията си и да помагат на другите членове.
      Доброволните анализатори не получават заплащане, но им се дават няколко награди за усилията и приноса им.

Наградите:

По-висок статус (минимум Злато и максимум Платина). Всеки нов статус ти носи достъп до по-напреднали стратегически статии, покер видеоматериали, тренировки, дискусионни форуми и още много.

При 500 анализирани ръце получаваш суичър по избор от показаните тук: Към магазина

Достъп до месечен фрийрол само за служители на PokerStrategy.com с награден фонд $2000.

Възможност да бъдеш повишен и да получиш титлата Професионален анализатор, което ще ти осигури и заплащане за ролята ти. Възможно е при липса на налична позиция за Професионален анализатор и добри дидактични умения да бъдеш повишен във Видео продуцент, за което също ще получиш заплащане. При наличието на позиции, кандидатурите на всички доброволци ще бъдат разгледани с приоритет спрямо останалите.

Как да станеш доброволен анализатор на ръце?

Ако мислиш, че имаш каквото е необходимо, ти можеш да подадеш заявление на bahar_musa@abv.bg. Убеди се, че преди това си анализирал няколко ръце, за да можем да преценим работата ти.

Професионалният анализатор ще разгледа заявлението ти и ще ти даде бърз отговор. Можеш да започнеш работата като доброволен анализатор на ръце веднага, ако работата ти е на ниво. Ако това не се случи, не се отчайвай. Продължавай да се учиш и се пробвай по-нататък.

Защо да станеш доброволен анализатор на ръце?

Ако възможността да помогнеш на другите не ти е достатъчна, има немалко причини да опиташ:

- по-високи шансове да бъдеш помолен да анализираш ръце професионално;
      - подобряваш собствената си игра, участвайки в задълбочени дискусии във форумите за анализ на ръце;
      - укрепваш знанията си, като ги изразяваш писмено и ги споделяш с останалите играчи;
      - възможност да комуникираш с други анализатори в приятелска атмосфера по Skype и във вътрешен форум, които е само за треньори и анализатори;
      - наградите, които споменахме по-горе в публикацията.

Поздрави,
      Бах
  • 7 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравейте.

>> Понеже не разбрах точно на кой e-mail да пращаме апликаций реших да пиша тук. <<

Казвам се Людмил на 20 години съм (след около месец 21) от гр. Враца, безработен с МНОГО свободно време.
      Покер започнах да играя от около година като играех по-скоро "от дъжд на вятър". По сериозно започнах да се занимавам преди около два месеца като започнах доста редовно да пускам ръце за анализ, както да взимам участие и да се опитвам да анализирам ръце на други играчи, което определно помага доста.
      Лимита на който играя в момента е 5+0.5$ 45-ман СнГ във ФулТилт с nickname - noob3r, като ако продължа да се движа така, много скоро ще имам банка за 10+1$.

Ето и графика от 5+0.5$ до сега, въпреки, че извадката е доста малка.

Graph. (Нещо не излиза като изображение :s_confused: )

Иначе в сайтовете, които показват статистки за играчите имам 1168 изиграни турнира с 22% РОЙ, като повечето са 27-ман 2+0.25$.

Мисля, че като цяло е това (поне за друго не се сещам в момента).

Поздрави.
    • Tsapellas
      Tsapellas
      Бронз
      +1 за Нуубър!
      Винаги е бил много деен и е отговарял в темите ми, а и като гледам не само в мойте.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Аз също бих кандидатствал за МТТ снгта, където се чувствам най силен.
      klavistrat в PS. От доста врме не играя в друга зала.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Добавила съм имейла на Бах в публикацията горе. Може да се свържете директно с него. Много ви благодаря за проявения интерес!

Поздрави,
      Деси
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Здравейте,
      писах на Бах, че искам да кандидаствам за позицията. Nickname – primeobj във ФТилт, благодаря.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Аз също искам да кандидатствам.
      В момента играя в Европокер:
      http://www.officialpokerrankings.com/ongamepoker/stoil87/poker/results/E069A32B67B242E7B07454A6973EBEAB.html?t=2
      Другата зала, в която съм играл е в Покерстарс:
      http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/sttoil/poker/results/4EDDF62A4BB745669C1D9BD93898119D.html?t=2
      Повече информация като текущи графики съм поствал в блога :f_biggrin:
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      #1 noob3r +1