Ходене по мъките

• vladors
      vladors
      Бронз
      Реших и аз да видя що е туй покер. Регнах се тук защото съм чувал само добри отзиви.Началния си капитал реших да ми го преведът в cake poker.Получих съобщение да изчакам48 часа.След 48 часа ново съобщение-объркал съм никнейма ОК аз съм си виновен Оправиха го Мерси Нови 48 часа
      Минаха 60 часа.Викам си ,"май са ме забравили,пускам ново съобщение.Отговора е "Ще рестартираме пускането на началния ви капитал,изчакайте 48 часа.Минават-ни вест ни кост Пускам ново съобщение и получавам следното"Искам да те помоля да провериш своето име на покер масите в Cake Poker, тъй като то не бе открито при опита за трансфер" :D .Пращам им sreenshot -така си е името!!!И ново съобщение направо ме разби"Актуализирахме информацията в нашата система.Ако всичко е наред, ще получиш парите в следващите 48 часа. " Някой може ли да ми каже след за каква актулизация става въпрос 8-10 дена след първоначалния ми опит да си получа началния си капитал!
  • 19 отговора
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Ще чакаш от умрял - писмо, приятелю. И аз съм разочарован от илюзията за мен, наречена наачален капитал. Най-добре си депозирай лични средства да си се учиш сам. Аз не им вярвам, че вече ги дават тези бонуси. Нито аз съм получил таквоа нещо, нито 3-4мата ми приятели, които прецаках и поканих, заблуждавайки ги че тук дават бонус. Повечето хора са доволни и са получавали, но някои не получават нищо макар всичко да им е изрядно.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      За жалост всичко е на късмет и личните ти данни са последното нещо, което имат значение ...
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      преди да си правиш заключения изчакай щом ти пращат писма да почакаш ако мислят да ти го откажат капитала ще ти кажат че ти е отказан
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Дано му го дадат на човека, но е възможно да му откажат и по супер конфиденциални причини, известни само на ЦРУ и МОСАД, които не могат да бъдат казани :s_biggrin:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      За жалост всичко е на късмет и личните ти данни са последното нещо, което имат значение ...
      Не мисля така. И аз едно време имах забавяне и ТРИ пъти пращах снимки докато ме одобрят. Е на третия път стана.
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Ще ти ги пратят щом са ти казали и при мене имаше доста забавяне поради ред причини, като това че не бях направил сметката за реални пари,а само бях се регистрирал.
      Проверявай си електронната поща, там ще ти пишат ако вече са преведени, не тук :)
    • vladors
      vladors
      Бронз
      След поредната борба с клавиатурата и опит за нормален диалог получих следното съобщение от Иван"Повторното стартиране се дължеше на факта, че въведеното потребителско име в нашата база данни не бе открито в твоята покер зала при опита за трансфер.

Сега се надявам да е предоставено вярното потребителско име и ти да получиш своите $50 капитал."Е тук леко изпадам в шок след като съм пре-доставил още преди 8 дена вярния си ник и Иван ако беше си направил труда да погледне предните съощения щеше да го открие,но поради някаква причина не му беше до това.Е не знам какво да кажа ,но според мен на някой мястото му не е точно там където е.Е стига съм ви занимавал с мойте перипетии На всички успех по масите
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Значи всъщност всичко е наред и ще ги получиш.
      А не знам ти какво си очаквал някой да те срещне на улицата и просто ей така от добра воля да ти даде 50$ ли ? Проверките са напълно нормални като се има предвид че половината зали вече не приемат български играчи.
      И не е нормално за всяко забавяне да се пуска нова тема при положение, че всичко е наред.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Подобни твърдения с лекота мога да кажа, че са абсолютно НЕВЕРНИ.

Първо ще се обърна към теб vladors

Ако си беше направил труда да прочетеш 10 реда текст, описващ какво се изисква да се направи сега нямаше да пишеш тези абсурдни твърдения.
      Това, че ти си объркал потребителското си име директно води до отказ на началният капитал! В момента хората правят всичко възможно за да оправят твоята каша.
      В условията изрично пише, че потребителското име трябва да бъде точно това с което си се регистрирал (малки и големи букви).

Това е потребителска сметка с РЕАЛНИ пари! Трябва да ти е ясно, че за да се открие тази сметка трябва да бъде дадена цялата /пълна и точна/ информация.

Преди да прехвърляш вината в/у колегите помисли защо в момента се налага да чакаш началният си капитал.

Сега към тебе Nadelin

Няколко пъти вече си предупреждаван от моите колеги за предоставянето на невярна информация относно началният капитал, и с това накърняваш името на компанията ни!

Това е последното предупреждение което получаваш.

Благодаря ви за отделеното време,
      Митко

п.с: преместил съм темата в подходящият раздел
    • vladors
      vladors
      Бронз
      Не можах да разбера кое от нещата който съм казал за НЕИСТИНА .ЕТО Я ЦЯЛАТА НЕИСТИНА"Здравей, vladors,

За съжаление не успяхме да ти преведем безплатния начален капитал от $50, тъй като псевдонимът за Cake Poker, който си въвел в PokerStrategy.com, не е валиден.

Провери кой е псевдонимът ти - би трябвало да си получил от Cake Poker имейл, който съдържа тази инфиормация. Можеш да провериш това и в самия софтуер, като отидеш на 'My Account'.

Когато направиш това, отговори на това съобщение и посочи псевдонима си в Cake Poker, за да трансферирам безплатния ти начален капитал от $50 по сметката ти за покер.

Поздрави,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

П.П. Ако имаш нужда от помощ или възникнат някакви въпроси, не се притеснявай да се свържеш с нас. Аз и колегите ми ще се радваме да ти помогнем.
      vladors,
      07.01.11 18:08: vladors mi e psevdonima,nali taka sam go vavel
      vladors,
      07.01.11 18:15: http://i13.fastpic.ru/thumb/2011/0107/26/9ecd27cb59e208345d7f7d397c082626.jpeg-screenshot
      Rumen,
      07.01.11 20:24: Привет vladors,

Благодаря ти, че се свърза с нас! Обнових псевдонима ти в Cake на vladors. Първоначално беше въведено vadors.

Поздрави,
      Rumen
      Здравей Vladimir,

Радваме се да ти съобщим, че нашият екип потвърди сметката ти и започна трансфера на началния ти капитал от $50.

Веднага щом сумата е кредитирана по сметката ти, ще ти изпратим друг имейл. Това може да отнеме до 48 часа.

Проверявай имейла си от време на време. В случай, че преводът е неуспешен (например защото си написал грешно потребителското си име), ще те уведомим веднага.

Твоето потребителско име: vladors

Ако си забравил паролата си, можеш да получиш нова тук:

http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако междувременно имаш нужда от помощ, не се колебай да се свържеш с нас - ще се радваме да ти помогнем:

http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Отделът за обслужване на клиенти
      vladors,
      12.01.11 13:17: Ami te minaha 60 hasa i vse o6te nqma ni6to
      Maya,
      12.01.11 17:50: Привет vladors,

Благодарим ти за съобщението.

Извинявай много за забавянето, сега рестартирахме превода и парите ще дойдат до 48 часа.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Мая
      vladors,
      14.01.11 15:04: Zdraveite ,minaha novi 48 h .Pak li 6e restartirame.Kakav e problema?Mersi
      Ivan,
      14.01.11 17:00: Привет vladors,

Искам да те помоля да провериш своето име на покер масите в Cake Poker, тъй като то не бе открито при опита за трансфер.

Благодаря за съдействието.

Поздрави,
      Иван
      vladors,
      14.01.11 20:36: Ami az 1 pat ve4e vi pratih screenshoot
      vladors,
      14.01.11 20:37: nick name mi e vladors Poglednete prednite saobshteniq
      vladors,
      14.01.11 20:41: http://i12.fastpic.ru/thumb/2011/0114/32/705f266ae3966a5fdaf641615db68c32.jpeg
      vladors,
      14.01.11 20:42: http://i12.fastpic.ru/big/2011/0114/32/705f266ae3966a5fdaf641615db68c32.png
      vladors,
      14.01.11 20:43: screenshoot
      Ivan,
      15.01.11 09:39: Привет vladors,

Актуализирахме информацията в нашата система и ще се опитаме да ти преведем началния капитал по сметката ти в Cake Poker.

Ако всичко е наред, ще получиш парите в следващите 48 часа.

Успех на покер масите и не забравяй нашия форум, където можеш да задаваш своите покер въпроси и да се представиш на останалите ни членове.

Поздрави,
      Иван
      vladors,
      15.01.11 10:12: Za kakva aktulizaziq stava vapros,to beshe edna posle restartirane novo restartirane i ve4e 8 den ne mozete da se opravite.Ako tka mudno deistav otdela vi bih predpo4el da mi smenite ezika na obsluzvane na ruski ili angliiski!Mersi
      Ivan,
      15.01.11 11:02: Привет vladors,

Тъй като рестартирахме трансфера на твоите $50 след като получихме потвърждение от теб, то периода на достигане на парите до твоята сметка е 48 часа, като това време е стандартно за всички наши потребители.

Поздрави,
      Иван
      vladors,
      15.01.11 11:15: Ами нали го рестартирахте преди 3 дена Колко пъти още ще го рестартирате
      Ivan,
      15.01.11 11:57: Привет vladors,

Повторното стартиране се дължеше на факта, че въведеното потребителско име в нашата база данни не бе открито в твоята покер зала при опита за трансфер.

Сега се надявам да е предоставено вярното потребителско име и ти да получиш своите $50 капитал.

Поздрави,
      Иван"
      Показа ни са и датите ,та кое не е вярно!!!
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Убедил съм се че няма смисъл от спорове и хабене на нерви с тях. В тях е и хляба и ножа и ако искат ще наградят, ако не искат - няма. Няма как да излезнеш прав, колкото и да си прав ;)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Говоря за твърденията относно превода на началният капитал.

И пак ще ти повторя, началния ти капитал се бави заради грешката която си допуснал.

Митко,
    • vladors
      vladors
      Бронз
      Да допуснал съм грешка ,и не съм го отричал но още на 7 е коригирана т.е преди 8 дена"Rumen,

Благодаря ти, че се свърза с нас! Обнових псевдонима ти в Cake на vladors. Първоначално беше въведено vadors.

Поздрави,
      Rumen"
      Покоренспонденцията се вижда ясно ,че нямя нищо"абсолютно НЕВЕРНИ+абсурдни твърдения" както ги наричаш
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от vladors
      Да допуснал съм грешка ,и не съм го отричал но още на 7 е коригирана т.е преди 8 дена"Rumen,

Поздрави,
      Rumen"
      Покоренспонденцията се вижда ясно ,че нямя нищо"абсолютно НЕВЕРНИ+абсурдни твърдения" както ги наричаш
      Ми трябват до 72 часа за превода а и още време да се обнови псевдонима ти и това като имаш предвид, че събота и неделя почиват.Сметни си ги сам.
      Все пак са реални пари и всичко трябва да се препровери.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей vladors,

Както вече уточних неверни и абсурдни нарекох твърденията на Nedelin относно началният капитал, а не твойте.

Мисля, че е много по-добре да седнеш и да прочетеш статиите вместо да водим тази дискусия.

Както са те посъветвали, проверявай си пощата редовно.

Ако имаш други въпроси, питай. А ако все още се чудиш защо се бави началния ти капитал прочети пак първава ми публикация.

Митко,
    • vladors
      vladors
      Бронз
      А аз ще те посъветвам да четеш това което пишеш г-н Модератор"Първо ще се обърна към теб vladors

Ако си беше направил труда да прочетеш 10 реда текст, описващ какво се изисква да се направи сега нямаше да пишеш тези абсурдни твърдения." към sttoil ;откъде и по какво разбра че трябват 72часа за превода и ако беше си направил труда да прочетеш преди да си даваш мнението си щеше да видиш ,че ника е коригиран на 7.01 и следват няколко "рестарта "за да се върнем към"Ами няма такъв ник"т.е към това което е "коригирано "на 7.01
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      И само аз ли не разбирам защо си ревнал във форума?
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Направи ли си сметката за реални пари?
    • vladors
      vladors
      Бронз
      Да, още в началото :f_biggrin: Даже мислех днес да депозирам ,но депозирах в poker heaven за да мога да участвам утре във freerolla (ако всичко е наред) :s_love: