Относно Големината на снимките..

• Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Имаше вече някъде подобна тема, ама аз да си започна на чисто..
      Както за всички така и за мен е супер дразнещо в всяка тема като има 1-2 снимки и да ми разтяга екрана супер много. Това се получава защото всички снимаме с PrntScr и после снимката излиза с резолюцията на екрана на снимащия.. Прочетох , че модераторите бяха написали ,че ще говорят там със екипа по подръжка ли какво беше точно не знам.. но това отнема И ВРЕМЕ И ПАРИ мисля... ИМА МНОГО ПО ЛЕСНО РЕШЕНИЕ !

Избира се 1 САЙТ с който да се работи и се добавя като правило в правилата на форума..
      99% От сайтовете за снимки предлагат множество опции както да ти оразмерят снимката и ти дават линк който води към техния сайт, а в форума се появява миниатюр :) Доста удобно.. Аз използвам и предлагам този -=> http://prikachi.com/ (не е конкурентен сайт така, че не мисля че е проблем)

Ето и малко упътване:
      В какъвто и формат да качите дадено изображение то го конветрира на *.jpg

-=>

Ето къде трябва да натиснете за да ви се покажат линковете към снимката!

-=>

Появява ви се ето това прозорче!

-=>

Мисля, че една такава тема изглежда много по добре :)

-=> QQ - Iron Lady`s WiN!
  • 7 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      абсолютно подкрепям,супер е гадно когато ти се разтегне монитора.
      Е аз нямам проблем (със 27 инча съм) амаа когато съм на лаптопа или на др. я комп,е супер гадно X(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      До колкото съм виждал в други форуми има добавн tinypic.com. Задължително е снимките да се качват само там, а и е доста по-лесно защото ги прикачваш докато си пишеш мнението. А и там има настройка с каква резолюция да ти постне снимката - 15,17'', FullSize и т.н. Като цяло идеята е добра :)
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Е аз нямам проблем (със 27 инча съм) амаа когато съм на лаптопа или на др. я комп,е супер гадно X(
      Тва телевизор ли е :D
    • achko
      achko
      Бронз
      Аз съм един от тея де постват такива "чаршафи" и се извинявам :) Просто тъпия сайт който използвам за снимките има само оригиналната или някаква твърде ниска резолюция - занапред ще ползвам това prikachi.com (благодаря Zoristiq). А инак и аз ги мразя тея дето ми се разтяга форума заради тях! :D
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Най-лесно е когато си запазвате снимките да са във формат 800 ширина без значение на височината ;) кво се чудите за сайтове и тем подобни ;) просто лесно и бързо стига да се сетиш да го направиш ;)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Първоначално публикувано от twinster
      Тва телевизор ли е :D
      е,че то ако е телевизор....прекалено е малък за да се насладя на англииският футбол който ще гледам.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Това е само ПРОБА :D

Браво страхотна идея !!! Ще ползвам и аз занпред този сайт :D