50 начален капитал

• ivaylogramatikov
      ivaylogramatikov
      Бронз
      Здравейте тези дни получих бонуса от 50$ във фул тилт и сам мн доволен но сестра ми също играе покер и сега като разбра тръгна и тя да се регистрира, та въпросът ми е ще може ли и тя да получи този бонус, защото знам че по принцип бонусите от покер залите във повечето случай са ограничени до 1 на домакинство?
  • 5 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей ivaylogramatikov,

Преместих темата ти в форума "Въпроси - начинаещи"

Няма проблем сестра ти да се регистрира и да получи бонуса. Но за тази цел трябва тя сама да премине теста и ако е необходимо да изпрати документи за удостоверяване, че има 18 години.

Нека да се регистрира, а ако имате други въпроси пишете директно на ПОМОЩ

Митко
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Първоначално публикувано от ivaylogramatikov
      Здравейте тези дни получих бонуса от 50$ във фул тилт и сам мн доволен но сестра ми също играе покер и сега като разбра тръгна и тя да се регистрира, та въпросът ми е ще може ли и тя да получи този бонус, защото знам че по принцип бонусите от покер залите във повечето случай са ограничени до 1 на домакинство?
      Здравей ivaylogramatikov,
      Искам да те попитам ще може ли да ми отговориш какво точно направи, за да получиш началния капитал от 50$ и как те удобриха, понеже аз направих всичко но не ме удобриха и искам да разбера къде е грешката ми.
    • hiksana
      hiksana
      Бронз
      Здравейте въпросът ми е за нячалният капитал от 50$ на мен ми искаха снимка на личната ми карта за сверяване на данните,искам да попитам при всички ли е така или не.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от hiksana
      Здравейте въпросът ми е за нячалният капитал от 50$ на мен ми искаха снимка на личната ми карта за сверяване на данните,искам да попитам при всички ли е така или не.
      Не при всички, но при повечето :) Това е т.нар. проверка на самоличността. Така доказваш, че имаш 18г. На мен и на брат ми искаха лични карти. На един приятел не. Не знам точно на какъв принцип решават дали да пратиш снимки или не, но е нормално да ти искат.
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от hiksana
      Всички сайтове за хазарт ги задължиха да искат някаква идентификация, така че бъди подготвен да ти искат за реални пари. За началния капитал също искат верификация тук, но дали на всички с истински документи ги превеждат вече е спорен въпрос :D