магЪзин ;)

• klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Така и така не сме малка общност 'кво толко аджеба ш им коства на тия мързеливци от ИТто да направат и в българската лентичка а управление едно линкче към шопина ;) .
      Ако е толко сложно за превод (което е изключително нереално защото в екипа има поне 5-6 натурални българчета) да го оставят към английския вариант ама поне да се знае, че има магазинче тука а не само "ентелегентните" досетили се сами или оспамилите форума да разбират, че шоп не е само жител на софийска околия.
  • 14 отговора
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Май са само 4 българчетата и 1 германец, който се мъчи и той да стане такъв :D Иначе много добра идея, защото е доста сложен пътя до шопа !
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Благодаря ти за предложението!

Като първа стъпка - добавих линк към магазина в подписа си. Ще се консултирам с колегите от IT отдела дали е възможно да добавим връзка към магазина и на по-публично място - например горното меню.

На този етап магазина на PokerStrategy.com е преведен на немски, руски и английски език и за съжаление няма планове да се превежда и на другите езици.

Поздрави,
      Станислав
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Благодаря за инфото.Дори не знаех, че имате електронен магазин.Има много интересни стоки , особено книжки :)
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI

На този етап магазина на PokerStrategy.com е преведен на немски, руски и английски език и за съжаление няма планове да се превежда и на другите езици.

Поздрави,
      Станислав
      Това, че няма да е преведен не мисля, че е толкова голям проблем и без това повечто от играещите покер поназнайват английския, а за тези които не са толкова в час е достатъчно само да зададат едно въпроче във форума и от наща откливаща на зов за помощ общност ще му помогнат поне 2-3 човека ;)
    • sapitoglb1
      sapitoglb1
      Начален
      kolko dolo gore shte mi izleze edna dostavka do stara zagora ?!?
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      ЪЪ искам да попитам колко излиза какичката заедно с бельото в секция ъндъруеър :)
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Първоначално публикувано от sapitoglb1
      kolko dolo gore shte mi izleze edna dostavka do stara zagora ?!?
      Цък Тук!

А Между другото много бих искал да си взема един CardProtector :D Струва само 5-евро , но тя доставката ще ми излезе повече... Някой може ли да ме ориентира към български такъв магазин ??
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      А защо не се пазарува на партия? Събират се всички желаещи, купуват си нещата и всичко идва на куп? Във фен клуба на Арсенал редовно се правят такива поръчки.

:evil:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей LegionBG,

Предложението ти е интересно, но тъй като изисква прехвърляне на пари или предмети, свързани с парична сума, то е нарушение на форумните ни правила. :)

Опитваме се да предпазим вас с тези правила, така че ще помолим за разбиране.

Поздрави,
      Деси
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Здравей Деси,

Не разбирам какъв е проблема. Няма прехвърляне на пари и предмети. Ситуацията е следната - хората ритат заедно в София, Пловдив и където искат другаде. Отива се на мача, я като зрител, я като играч и да кажем г-н Терньора, Модератора или някой на когото се има доверие събира паричките, поръчва си от акаунта, нещата идват и той си ги дава на собствениците.

В смисъл тук не става дума за дай ми 5 долара във ФТП, а за хора който се разбират извън форума дори. Не смятам, че това е в нарушение на правилата, все пак тези хора се познават и се виждат, дори да решат да го направят ПокерСтратеджи само ще спечели. Ако все пак съм нарушил правилата извинявам се.

Поздрави,
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей LegionBG,

Това е дори по-сложно и от $5 в някоя зала. PokerStrategy.com и нашият форум, услугите ни и членове на екипа ни - няма да участват по никакъв начин в тези сделки. Ако се събирате да играете, ако сте приятели и си имате доверие, разберете се помежду си, но не чрез нашите услуги.

Защо третираме това по същия начин, по който и $5 в някоя зала? Истината е, че разлика няма реално и ние не можем да гарантираме сигурността ви.

Всичко е възможно да се случи и ние сме длъжни да ви предупредим, че в миналото сме имали много проблеми и не смятаме да променяме решението си. Това е в интерес на нашите потребители и моля за разбиране.

Поздрави,
      Деси
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Именно .. Няма как да стане 1 човек да поръча 15 различни неща и после да ги препраща по различни аздреси из цяла България и после да си чака парите от всеки па макар и по 5-8 лв от човек... :) Аз и за това питах от къде от БГ мога да си взема КартПротекторче :)
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Ясно. Все пак ако е офлайн според мен може да се направи нещо по въпроса, аз не бих си дал кинтите на човек който не съм виждал.

@Зористия: Както казах идеята е ако се събирате, а не да ми пратите пари и да чакате да ви пращам колети. При много хора от един град е възможно ;)

Поздрави,
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Считам дискусията за събиране на пари и пазаруване от магазина за приключена, защото е нарушение на правилата ни. Предварително ви благодаря!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси