Важно!!!

• ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Здравейте,проблема е следният...

Попълних теста ,въведох кода при регистрация и всичко,както трябва да е.Преди 2-3 часа получих съобщение според ,което трябва да пратя снимка с лична карта.Така и направих.Ясно се вижда на снимката :моето ЕГН(пълнолетен съм) Имената ми (същите ,каквито са тук) Града (същият ,който съм посочил).Сега получавам съобщение ,че не съм приминал проверката на самоличност успешно.Условията също са много добре измислени.В тях се казва изрично ,че немогат да ти кажат защо не си приминал теста,заради тяхната сигурност
  • 29 отговора
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Значи се откажи от капитала,няма да ти го дадат.Пиши им че не го искаш да се почустваш по добре :)
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      И най-смешното или най-тъжното е ,че няма да получа отговор на въпроса ми,а именно защо не приминах теста.Както журналистите не получават отговори ,като питат някои политик - "крал ли сте".На 20 години съм и знам едно - БЕЗПЛАТЕН оБЯД НЯМА.Незнам защо се надявах ,може би защото много хора са писали ,че са получили дори и са ги изиграли.Явно аз няма да съм от тез късметлии.И не ме питайте защо,защото и аз незнам.Интересно нали :)
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Така,така...никой няма да драсне нищо,защото е по лесно да си мълчим и търпим нали?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      И какво да ти кажем.Отказали са ти го и толкова,
      Като толкова искаш да играеш и четеш,намираш 20$(все пак си на 20г. няма да ти е трудно),депозираш и играеш!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей ivailominovpoker,

Съжалявам да чуя, че е бил отказал началният ти капитал от 50$, но все пак всички статии и видео материали са на твое разположение.

Сайта разполага с неизчерпаем ресурс от полезни Know how стратегии.

Единственото което трябва да направиш е да депозираш пари в някоя от партньорските ни зали и да започнеш да трупаш точки.

Също така искам да ти кажа, че тук във форума НЕ се занимаваме с потребителски сметки и акаунти. Поради тази причина тук няма да получиш отговор.

Ако имаш въпроси относно началният капитал или сметката ти, ще те помоля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти - цЪк

Поздрави,
      Митко
    • phdmoriarty
      phdmoriarty
      Бронз
      по никакъв начин не представлявам Покерстратеджи и с този поуст искам само да помогна на г-н Минов да разбере няколко обстоятелства.

Всеки един договор се сключва му две страни оферент(този който прави предложението) и акцептор(приемащият го). Вие си мислите, че с рекламата и изложените Общи условия Покерстратеджи са Ви направили оферта, Вие сте я приел, а те впоследствие неоснователно са се отказали, грубо нарушавайки преддоговорните оношения.
      Нещата обаче стоят иначе. Покерстратеджи не са направили оферта, а покана Вие да направите оферта, след като се запознаете с общите им условия, в които изключително коректно е посочено, че е възможно да не Ви одобрят и да не Ви посочат конкретна причина -чл. 290 от Търговски закон. Даже и да допуснем, че неоснователно те са отхвърлили Вашето предложение, неможете да изискате нищо, защото Покерстратеджи носи, само и единствено, имуществена отговорност, а по характера на сделката(много близка до дарението), която предлагат няма как да изискате обезщетение, просто защото тя е безвъзмездна(което значи, че получавате плащане без срещу това Вие да направите такова сега или по-късно/няма да връщате парите след като ги изгубите). най-елементарната аналогия- виждате реклама по телевизията за банков кредит, отивате до банката и казвате, че искате да изтеглите такъв. Те Ви отговарят, ОК но след като проверим дали сте платежоспособен!!! и въпреки имотите, които притежавате и високата заплата, те могат да Ви откажат съобразно тяхната политика(преценили са , че имотиеВи след 10г ще са загубли 35% от стойността си, а работата Ви е безперспективна, макар за момента иключително доходоносна). Единственото, което може да направите е с "горчив вкус в устата" да отидете в друга банка, в случая друг афилиейт...
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Ако знаех ,че след като попълниш теста и направиш всичко по правилата и условията се тегли лотария и може би имаш шанс да бъдеш одобрен :D Въобще нямаше да се регистрирам и да им пращам снимка на личната си карта.Да 20$ не са ми проблем,но когато пише ,че ти дават 50$ като попълнеш тест,кое би предпочел?Разбирам да не са ме одобрили ,но да ми кажат: "така и така..." ще кажа ,ок и толкова.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      phdmoriarty
      Недей моля те,че чак ми стана лошо като ти прочетох поста.
      Не за друго ама имам изпит по търговско право във Сряда и до сега съм чел Търговския закон :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от ivailominovpoker
      Ако знаех ,че след като попълниш теста и направиш всичко по правилата и условията се тегли лотария и може би имаш шанс да бъдеш одобрен :D Въобще нямаше да се регистрирам и да им пращам снимка на личната си карта.Да 20$ не са ми проблем,но когато пише ,че ти дават 50$ като попълнеш тест,кое би предпочел?Разбирам да не са ме одобрили ,но да ми кажат: "така и така..." ще кажа ,ок и толкова.
      Прочети поста на phdmoriarty
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Не искам обезщетение и тем подобни.Никъде в сайта не е посочено ,че ще бъдеш одобряван.Пише единствено попълни теста и вземи 50$ в твоята покер сметка.След като попълниш теста следва - Прати ни документ ,който да доказва ,че си ти и 50$ са вече твои.В предния коментар казах ако знам ,че е нещо като лотария...сещаш се ;) От написаното в началото на сайта става ясно ,че трябва да попълниш теста да следваш 4-5 стъпки,чакаш 48 часа и това е.Нали така ?
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      И какъв е смисълът да има проверка на самоличност, ако всеки който не я издържи, му се посочва какво е сбъркал при опита си за измама... Не очаквай отделът за сигурност да те научи на това. Винаги има причина да бъде отказан началният капитал, но нея си я знаеш само ти. А както вече ти отговориха, форумът не е място за обсъждане на личната ти сметка и съответно проверката, която ти е направена. Решението е окончателно и няма да бъде променено.

Браво за мнението на phdmoriarty - явно все пак някои хора виждат нещата по-ясно от други.

Поздрави,
      Ники
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Първоначално публикувано от ivailominovpoker
      Не искам обезщетение и тем подобни.Никъде в сайта не е посочено ,че ще бъдеш одобряван.Пише единствено попълни теста и вземи 50$ в твоята покер сметка.След като попълниш теста следва - Прати ни документ ,който да доказва ,че си ти и 50$ са вече твои.В предния коментар казах ако знам ,че е нещо като лотария...сещаш се ;) От написаното в началото на сайта става ясно ,че трябва да попълниш теста да следваш 4-5 стъпки,чакаш 48 часа и това е.Нали така ?
      Прочете ли изобщо "Правила и условия" преди да се регистрираш или видя 50$ и стигна до там...
      Знам, че това е много трудно и никой не го прави, но поне след това не се чувствай ощетен от "лотарията".
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Разбира се ,че съм ги прочел.И знам защо ми отказахте с тази регистрация.Също така съжалявам ,че пиша тук.Истината е ,че преди няколко дена попълних теста и си написах акаунта във фултилта.След което обаче прочетох ,че още при регистрация се въвежда код и т.н.Иначе с другата регистрация бях одобрен.Писах поне 5 емейла (извинявам се за натягането) до екипа ,че искам да играя във фултилт и ,че ще си направя нов емейл,нова регистрация тук и нова във фултилта.Всичко попълних пак с мойте си данни.Защото си мислех ,че сега с тази регистрация ще съм одобрен и ще взема началния капитал точно където искам (фултилт).А преди това където съм бил одобрен няма да ползвам капитала.Няма ли начин да го направим така? Извинявам се наистина,но се ядосах малко и писах глупости...чакам отговор с нетърпение
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей ivailominovpoker,

Явно не осъзнаваш каква глупост си направил. Абсолютно е забранено използването на два акаунта, това се третира като опит за измама.

Вече те посъветвах, пиши на отдела и им обясни всичко и защо се е стигнало до тук.

Тук във форума няма да можем да ти помогнем.

Поздрави,
      Митко
    • ivailominovpoker
      ivailominovpoker
      Начален
      Пиша им ,но отговор никакъв.Ако съм искал да го правя с цел измама няма да попълвам ,моите данни и няма преди това да им пиша емейли ,че ще се регистрирам наново.Просто искам да играя във фултилт ,а когато бях одобрен въведох вече регистрирано от мен име ,което е без кода.Това е цялата работа.Мисля си ,че може да го оправим ,защото в крайна сметка не е станало нищо особенно.Да ме одобрат тук ,а там където са ме одобрили няма да използвам 50$.Да ме следят ако не ми вярват.Най-важното е ,че съм доказал ,че съм аз.И ако видат емейлите какъв е проблема?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Неделя е, имай малко търпение нещата не стават веднага.

Проблема е, че си нарушил правилата и си създал втори акаунт - а това е един от най-сериозните проблеми.

Изчакай отговор от съпорта. Междувременно разгледай форума и пак статиите - ще ти бъде от полза.

Митко,
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      ХАаххаа че и даже се и оплакваш, че са ти отказали капитала. Може на някой да са му го отказали по погрешка, но при теб просто няма такава. Мултиакаунтинга е забранен и може да имаш само по 1 сметка в зала. Началния капитал може да получиш в зала, в която си тракнат през покерстратеджи. Ти си нарушил и двете "правила", а и "ревеш" защо са ти го отказали. Айде по-сериозно, защото много такива теми се навъдиха, където на всеки 2ри са му отказали капитала, а той бил "изряден". Айде моля ви се ... в твоя случай имат не една ами 1000 причини да ти го откажат. Айде поздрави и ако искаш да се учиш на покер за начало прочети правилата на залите, за да не отваряш тема после "ФуллТилт са измамници - блокираха ми 5те акаунта".
    • iwailominow
      iwailominow
      Бронз
      Ти въобще гледаш ли кво съм написал бе?НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ 5 АКАУНТА И ДА МИ ДАДАТ НА ВСИЧКИ НАЧАЛЕН КАПИТАЛ!!!!!!!!!!ИСКАМ ДА ИГРАЯ ВЪВ ФУЛТИЛТ И ПОНЕЖЕ ВЕЧЕ СЪМ НАПИСАЛ ИМЕТО НА РЕГИСТРИРАН АКАУНТ ВЪВ ФУЛТИЛТ ,КОЙТО Е БЕЗ КОДА ПС150 НЕ МИ ГИ ПРЕВЕЖДАТ ТАМ!ЗА ТОВА СИ НАПРАВИХ НОВИ АКАУНТИ.ЗА ДА МОГА ДА БЪДА ОДОБРЕН И ДА ИГРАЯ ВЪВ ФУЛТИЛТ ,А ТОЗИ АКАУНТ ОТ ,КОЙТО ПИША В МОМЕНТА НЯМА ДА ВЗИМАМ НАЧАЛНИЯ КАПИТАЛ.НИЩО ,ЧЕ СЪМ ОДОБРЕН.СЕГА РАЗБРА ЛИ ?Това го предложих на екипа още вчера.Все още не са ми отговорили ,а ако неможе ще се регистрирам в Покерстарс.Но на първо място искам във фултилта.Един администратор да ми каже ще стане ли номера или не.Това ме интерисува.Въобще нямам намерения за каквито и да е били измами ;)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Аз те разбрах какво си написал. А ти осъзна ли колко правила си нарушил докато се опитваш да вземеш началния капитал?
      И може и да не викаш, ако обичаш.
    • 1
    • 2