Начален капитал ?

• AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Направих абсолютно всичко което е нужно за да получа начален капитал от 50$ дори говорих с човек от екипа на PokerStrategy по телефона и потвърдих моята самоличност и след минута получих ето това:

Здравей Пламен,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Моля обърни внимание: За да предотвратим злоупотреби със системата ни за сигурност, нашите служители нямат право да ти дават конкретна информация за твоята проверка на самоличността. Тази проверка не може да бъде повторена или решението да бъде променено. Тези условия важат и в случаи, когато по грешка сме взели погрешно решение. Ако случаят е такъв, ние те молим да приемеш искрените ни извинения за причиненото неудобство.

Ти, разбира се, въпреки това можеш да станеш активен член на PokerStrategy.com и да се възползваш от нашите различни предложения. Можеш да дискутираш във форума, да гледаш видеоматериали, да посещаваш тренировки, да четеш статии и да отключваш съдържание за напреднали, за да подобряваш покер играта си.

Ти можеш и да получаваш StrategyPoints, без да си получил началния капитал от $50. За целта просто си избери бонус за първия си депозит в една от партньорските ни покер зали. Ти ще получищ чрез нас най-високят възможен бонус за първи депозит. Ако например депозираш $10 собствени средства, при един бонус от 200% получаваш допълнителни $20:

----- Кликни тук за всички бонус предложения: -----

http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Твоето потребителско име: AbSoLuT124

Ако си забравил паролата си, можеш да получиш нова тук:

http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако междувременно имаш нужда от помощ, не се колебай да се свържеш с нас - ще се радваме да ти помогнем:

http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Отделът за обслужване на клиенти

Искам да попитам каква е моята грешка и защо ми беше отказан началния капитал ? Знам, че тези въпроси не се обсъждат във форума, но писах на екипа, а от тях ни вест, ни кост.
  • 26 отговора
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Привет AbSoLuT124,

Благодарим ти за съобщението.

Както вече споменахме, това решение е взето въз основа на нашите Правила и условия за ползване.

За съжаление не можем да ти дадем повече информация, за да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Иван

От всичко това немога да разбера 1 нещо:
      С какво по дяволите мога да злоупотребя като ми кажете къде съм згрешил и защо ми отказвате началния капитал след като съм изпълнил всяка една стъпка и не съм нарушил нито едно правило ???
    • Gretolina
      Gretolina
      Глобален
      Явно не сме случили на оператор ... ! И на мен ми звъннаха преди 10 минути и сега получих имейл, че не съм одобрена, като си нямам идея защо, но изобщо не смятам да се ядосвам и занимавам повече с този сайт!
      Поздрави! ;)
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Явно оператора не е бил в настроение :D
    • svnkin
      svnkin
      Начален
      хаха и на мен по съ6тия на4ин ... не ме одобрихаааааа :( (
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Вие тука групичка сте си заформили,а?Браво на вас :D :D :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

Съжалявам да чуя, че са ви отказали началният капитал! Причините за това обаче не могат да бъдат дискутирани, с цел да се предотвратят бъдещи злоупотреби със системата.
      Ако желаете винаги можете да направите минимален депозит в някоя от партньорските ни зали, с което ще можете да трупате Strategy Points и да покачвате статуса си, който ще ви осигури достъп до по-голяма част от предлаганите от PokerStrategy.com материали.

Поздрави,
      Ицо
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравейте,

Съжалявам да чуя, че са ви отказали началният капитал! Причините за това обаче не могат да бъдат дискутирани, с цел да се предотвратят бъдещи злоупотреби със системата.
      Ако желаете винаги можете да направите минимален депозит в някоя от партньорските ни зали, с което ще можете да трупате Strategy Points и да покачвате статуса си, който ще ви осигури достъп до по-голяма част от предлаганите от PokerStrategy.com материали.

Поздрави,
      Ицо
      Е добре а защо само лъжете хората немога да разбера ? Сигурно от 1000 човека решили теста вие превеждате начален капитал на максимум 100
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от AbSoLuT124

Е добре а защо само лъжете хората немога да разбера ? Сигурно от 1000 човека решили теста вие превеждате начален капитал на максимум 100
      Защото максимум 100 са коректни и изпълняват всичко както трябва...
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Първоначално публикувано от kymupa
      Първоначално публикувано от AbSoLuT124

Защото максимум 100 са коректни и изпълняват всичко както трябва...
      Добре защо не казват на всеки човек какво е згрешил и къде му е грешката примерно аз изпълних всяко едно условие и нищо. Също така познавам още 2-3 човека дето и с тях същата работа а като чета във форума направо се отчайвам.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Имаше и един друг, който ни обясняваше колко е изряден, ама накрая се оказа, че не е чак толкова. За да ти откажат капитала има причина.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Защото, ако тръгнат да казват на всеки грешката се убива смисъла в проверката...
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Това им е просто оправдание, а относно тази проверка на самоличноста ако искат може да се срещнем няма да има никакъв проблем да отделя 30 мин. ?
    • iwailominow
      iwailominow
      Бронз
      Мен ме одобриха и какво.... имам вече акаунт в фултилт ,следователно там немога.Остава кейк покер,сега се регистрирах ,но никакво съобщение не получавам и работата стана така ,че уж спечелих начален капитал апък накрая нищо.И най-интересното ,че пиша на администраторите ,но никой не отвръща...и не препирам да пиша през 10 мин.За последно съм писъл в 16:00 и до сега нямам отговор.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      А дали случайно тези хора нямат право на почивка ;)
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Аз отскоро съм член на този форум, обаче вече сериозно почна да ми омръзва постоянно да чета за този велик бонус от 50$.

На практика всичко в този сайт е безкрайно по-ценно от тия 50$. Получавате разработени стратегии, всевъзможни материали, тренировки, професионален анализ на ръце, консултации за всички популярни покер формати и постоянно някой мрънка за тия пари все едно имат някакво значение и ако не ги получи значи е измамен и има право да ореве целия свят и всички трябва да му съчувстват и да го окуражават.

Като не са ти дали начален капитал депозираш колкото сметнеш за удачно, където сметнеш за удачно, и това е. Трупаш точки, учиш се, подобряваш си играта, печелиш пари. Горе-долу това е схемата. Само да каже, че например аз, който играя отскоро покер само благодарение на рейкбек офертата на Покерстратеджи съм получил около 200 $ рейкбек. Смятайте на един по-висок лимит за какви суми става въпрос. А вие сте седнали да мрънкате за 50$ вместо да вземете да се стегнете и да се учите да играете печеливш покер.

Поздрави !
    • iwailominow
      iwailominow
      Бронз
      Съгласен съм,неделя е нека си починат.Ама толкова ли няма един да ми отговори на важен въпрос от преди 4 часа и нагоре...Но аз не бързам ,без това чакам вече доста време :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

@AbSoLuT124 и да продължаваш да задаваш въпроси "Защо?" през ред, няма как да ти отговорим. Казах ти и аз, казаха ти и останалите членове - има си правила и изисквания, които ти явно не си покрил.

@iwailominow, бъди търпелив. Отдела за обслужване на клиенти има срок за отговор до 48ч. Утре най-вероятно ще получиш отговор на въпросите си.

Поздрави,
      Ицо
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      И аз напавих всичко, и според мене оператора който проверява отделя ,харесва ми тоо ще му дам, ей тоо не го бива,да се маха..и т.н.

П.С. сайта вече не печели толкова много,защото раздадоха много бонуси,и вече няма много за регистирация и печелят по малко.. Може в това да е всичко,но просто не казват че да могат да спечелят от нас,като се регнем някъде през тях.
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Първоначално публикувано от pass4o
      П.С. сайта вече не печели толкова много,защото раздадоха много бонуси,и вече няма много за регистирация и печелят по малко.. Може в това да е всичко,но просто не казват че да могат да спечелят от нас,като се регнем някъде през тях.
      Да не би случайно да си главният счетоводител на ПС, че така компетентно да им анализираш финансовото положение ?
    • 1
    • 2