заради трупане на опит или за здраве....?

• mukov30
      mukov30
      Бронз
      Здравейте на всички!
      Желая успехи на всеки тръгнал по път на покер печалбите!
      Ще попитам следното : И аз както много хора тук получих началният си капитал от 50 долара за което благодаря.
      Каква всъшност е целта на тези пари ,да си ги изиграем със здраве или да играем с цел трупане на опит ? Имам в предвид дали някой от покерстратеджи надблюдава играта с тези пари и дали играейки с тях и трупаики по този начин опит ,биваме напътствани от някого ?
      има ли статистика за това колко играчи губят в какъв срок тези пари ,колко от тях ги множат ..... Сайта има ли отношение към перспективната игра и печалба?
  • 7 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Това ще ти отговори на повечето въпроси ...
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Здравей,приятелю :heart:
      Идеята,а самото име на тези 50 долара са-Първоначален капитал.
      Ако си маалко по-хитър и настоятелен,вярвай ми,че можеш доста да умножиш тази сума.Ако имаш желание можеш да четеш много ценни материали и да гледаш видео за формата,който предпочиташ.Има и възможност да подобряваш играта си като питаш треньорите и анализаторите за ръце,в които се съмняваш дали си играл правилно.Общо взето решението си е твое.
      Успех!
      Митко ;)
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Обаче забелязали ли сте как 90% от блоговете съдържат... "Получих началния капитал, загубих го. После пак депозирах, пак фалирах. После започнах да играя сериозно..." :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :D :D :D :D :D :D Ето защо аз нямам още блог,чакам да фалирам :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
      Но пасаран ;)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Първоначално публикувано от tonyo90
      Обаче забелязали ли сте как 90% от блоговете съдържат... "Получих началния капитал, загубих го. После пак депозирах, пак фалирах. После започнах да играя сериозно..." :D
      интересното е че и аз загубих началния си капитал в тилта по много тъп начин ,но с наученото от сайта умножих банката си в старса която ми е от фрийроли и ми е ценна понеже е започната от 0 .И какъв е извода : чуждата жена кокали няма ,а нашите си ги галим с перца :D :D :D
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Първоначално публикувано от misko69
      :D :D :D :D :D :D Ето защо аз нямам още блог,чакам да фалирам :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
      Но пасаран ;)
      Дано никога не си направиш блог, даже кат изтеглиш цялата банка. :D
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от tonyo90
      Аз фалирах 2 малки мои си банкрола от по $25 като почвах да играя... Преди година и половина взех $50 от PokerStrategy и още си играя с тях. Доста други хора са натрупали солидни банки без да вкарат 1 долар от джоба си, благодарение нa PokerStrategy...