50$$

• 6 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ,
      разбира се ,че може но при определени условия. Зависи от залата ,в която ти ги преведат , но като цяло правилата са ,че трябва да натрупаш определен брой точки или да депозираш мин сума . Но аз ти предлагам да не мислиш сега за теглене да четеш статиите тук ,да минеш теста и да се стремиш да ги направиш 500$ . Като за стартова цел мисля ,че е добре :s_cool:

Поздрави и успех
      Пламен Георгиев
    • j0r3to
      j0r3to
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Здравей ,
      разбира се ,че може но при определени усливия. Зависи от залата ,в която ти ги преведат , но като цяло правилата са ,че трябва да натрупаш определен брой точки или да депозираш мин сума . Но аз ти предлагам да не мислиш сега за теглене да четеш статиите тук ,да минеш теста и да се стремиш да ги направиш 500$ . Като за стартова цел мисля ,че е добре :s_cool:

Поздрави и успех
      Пламен Георгиев

Мерси много аз сега чакам да ми ги преведат,и играч във Full Til ,за там знаешли какви точки колко ми трябват и от каде да ги проверявам ?
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Значи ще ти трябват 1000 точки , но началният ти капитал не се брои за депозит така ,че във ФТП трябва да депозираш /след като натрупаш точките /....мисля ,че беше 10$ мин. Точките ще ти се трупат по време на игра и ще мoжеш да ги следиш като си отвориш касата и непосредствено под сумата ще ги видиш . Наричат се FTP !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Между другото , няма да е зле да се представиш малко по подробно в общноста тук . Как се казваш , откъде си , кой формат покер предпочиташ и т.н . Сигурен съм ,че ще намериш много сродни души с които да споделяш преживяваниата си !

Успех !
      Пламен Георгиев
    • iliqta
      iliqta
      Бронз
      Тоест,ако направя 1000 точки и изчистя бонуса трява задължитено да депозирам във фул тилт,за да си изтегля парите ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от iliqta
      Тоест,ако направя 1000 точки и изчистя бонуса трява задължитено да депозирам във фул тилт,за да си изтегля парите ?
      Здравей iliqta,

Правилно си разбрал.

Защо не се представиш пред общността: Представи се

Поздрави,
      Митко