Стратеджи пойнтс

• docheff
      docheff
      Бронз
      Здравейте,

От няколко дни стратеджи точките ми си стоят 689, макар всеки ден да играя и да генерирам нови. Само бонус точките ми са 298, а имам и още повече от залата, в която играя. Съжалявам ако не е тук мястото на въпроса. Може би трябваше да пиша на отдела за обслужване на клиенти. Само искам да разбера дали е само при мен така.. И най-вече пускам темата защото нямам търпение да стана "Злато" :s_biggrin: :s_biggrin:
  • 9 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Макар и ти да не си много начинаещ като гледам кога си се регистрирал, ще преместя въпроса ти в секция Въпроси начинаещи, там пасва по-добре.

Предполагам, че имаш предвид броя текущи StrategyPoints, а не общо?

Броят текущи StrategyPoints се взима предвид при определянето на статуса ти и се изчислява по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

В случай, че в началото на последните 42 дни си правил повече точки, отколкото през последните няколко дни, е възможно тази цифра да не се промени.

Поздрави,
      Надя
    • docheff
      docheff
      Бронз
      А какво означава "последните няколко дни" ? Вече 5-ти ден е така :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от docheff
      А какво означава "последните няколко дни" ? Вече 5-ти ден е така :)
      Тъй като се гледат 28 поредни дни от последните 42, е възможно броят текущи точки да не се промени цели 14 дни, в зависимост от активността ти :)

Поздрави,
      Надя
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Благодаря :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво :)

Ако все пак имаш съмнения, че нещо не е наред, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ"- колегите ще могат да ти предоставят конкретна информация за това колко точки си събрал в кой период.

Поздрави,
      Надя
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Няма за какво :)

Ако все пак имаш съмнения, че нещо не е наред, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ"- колегите ще могат да ти предоставят конкретна информация за това колко точки си събрал в кой период.

Поздрави,
      Надя
      Не, вече ми е ясно. Не бях обърнал внимание на това, че последователните 28 дни са маркирани в син цвят. Само да уточним - статусът ми от този период ли се определя или от общите 42 дни? :) Все пак и за начинаещите е добре да знаят :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      За статусът се взимат само най-добрите 28 дни, а не всички 42 - причината за това е, че дори и да отидеш на почивка за 2 седмици например и да не можеш да играеш, да запазиш статуса си поне докато се върнеш :)

Поздрави,
      Надя
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Значи аз имам текущи Стратеджи пойнтс: 689. За поредни 28 дни обаче имам:390.5. И в двата случая не ми стигат за статус Злато. Да разбирам ли, че за 28 дни трябва да генерирам 800 точки за да се повиши статуса ми ? :)
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Съжалявам за горния пост, тъкмо го пишех докато си ми отговорила :) Вече ми е ясно :) Мерси :)