Регнах Се В Кейк За Бонуса Н0 ???

• stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Ок разгледах форумите аз не съм много в час но за този сайт КЕЙК искам да питам нещо ! На няколко места видях да се коментира БАНКРОЛ ПРОТЕКТОР или нещо от сорта . Аз си пожелах мойте 50$ да са там защото обичам сладко и нищо не разбирам от видовете зали . Нямам опит . Просто като е в топ 10 мислих че ще е добра . Ве4е имам софтуеар но виждам прекалено малко хора и малко турнири там ? Освен това този протектор в един от форумите пише че не мога да играя турнири по скъпи от 1 долар за бога ? а относно кеш игрите ? Някой който има инфо може ли да ме светне . Това с протектора звучи ужасно . Полезно е но ... в крайна сметка ... е МОЯ РАБОТА КАК ЩЕ ХАРЧА ТОВА което съм заслужила ?

ИНФО МОЛЯ ?
  • 25 отговора
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Здравей stracimirka,

банкрол протектора е за това да не можеш да похарчиш 50-те си долара наведнъж или на няколко пъти. Това повярвай ми е само в твое удобство, защото повечето начинаещи играчи правят грешката да се хвърлят на големите лимити и бързо губят тези 50 долара начален капитал.

Малкото на брой зали може да се дължи на няколко причини, като една от тях е, че най-вероятно в момента няма много онлайн играчи на лимита, който търсиш. Друг вариант е просто да си направила настройки, които автоматично да изключват доста от масите.

Поздрави,
      Цветомир
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Може само да се радваш, ако ти преведат 50$ понеже ти ще си сред малцината успели да преминат проверката на самоличността ;)
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Здравей и на теб AbSoLuT124,

бих искал да отбележа, че началния капитал се получава бих казал много лесно, стига да имаш желание.

Желанието ти трябва да е в това да седнеш и да научиш статиите, които ти предлага покерстратеджи, за да можеш да отговориш на лесните въпроси, които ти се задават на теста и разбира се да имаш желание да приключиш регистрацията ти по нормален начин. Тоест, всичко което ти се поиска, да го дадеш.

Гарантирам ти, че никой няма да ти поиска каквото и да било, за да злоупотребява с него. Сигурен съм, че всеки който направи всичко това нормално и като хората ще получи начален капитал.

Поздрави,
      Цветомир
    • achko
      achko
      Бронз
      Виж сега , 50$ не са "награда" , те са инвестиция в теб. Всеки нормален инвеститор защитава инвестициите си - в случая с принудителен банкрол мениджмънт. А това че трафика е кейк е сравнително слаб можеше да разбереш ако беше попрочела във форума а не да го избираш по сладкото име :)
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Виж сега , 50$ не са "награда" , те са инвестиция в теб. Всеки нормален инвеститор защитава инвестициите си - в случая с принудителен банкрол мениджмънт. А това че трафика е кейк е сравнително слаб можеше да разбереш ако беше попрочела във форума а не да го избираш по сладкото име :)
      Ачко сладур ... аз съм моми4енце което сега започва ... освен това пише че платформата е в топ10 което едва ли е логично да води до слаб трафик НАЛИ УМНИК ? А относно инвестицията до колкото разбирам протектора е само в този сайт така че ОЧЕИЗВАДНО не е причина да се пази инвестицията а конкретно условие точно на този сайт !

МЕРСИ за безполезната информация :)
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Първоначално публикувано от theworldleader

бих искал да отбележа, че началния капитал се получава бих казал много лесно, стига да имаш желание.

Желанието ти трябва да е в това да седнеш и да научиш статиите, които ти предлага покерстратеджи, за да можеш да отговориш на лесните въпроси, които ти се задават на теста и разбира се да имаш желание да приключиш регистрацията ти по нормален начин. Тоест, всичко което ти се поиска, да го дадеш.

Гарантирам ти, че никой няма да ти поиска каквото и да било, за да злоупотребява с него. Сигурен съм, че всеки който направи всичко това нормално и като хората ще получи начален капитал.

Поздрави,
      Цветомир
      Да...
      Аз седнах, научих статиите които ми предлага покерстратеджи за NL Holdem, минах теста и приключих регистрацията си с повече от нормален начин като ми звъннаха по телефона и аз лично потвърдих всичко което трябваше и отговорих на това което ме питат но уви, неможах да премина проверката на самоличноста и само се чудя защо но това разбира се ще остане загадка понеже току виж ви разбия системата за сигурност.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      @stracimirka

Ще те помоля да не се изказваш с такива епитети спрямо други потребители на сайта и форума.

Благодаря ти предварително.

Поздрави,
      Цветомир
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз

Поздрави,
      Цветомир
      Бих искала също да добавя че съм съгласна с модератора като никога да съм съгласна с административен персонал :) Но .. човека от който знам за тази опция получи всичко за няколко дни и то по време на празниците . При мен е още по бързо защото сега е по спокойно явно и дори не ми изискаха СНИМКИ то там си пише че е евентуално и аз се бях приготвила но ето че хората и това не поискаха . Дори писах писмо за да благодаря за бързината и адекватните действия така че причината да не е ок с теб приятелче е явно в теб . Знам ли
    • AbSoLuT124
      AbSoLuT124
      Начален
      Първоначално публикувано от stracimirka

Поздрави,
      Цветомир
      Бих искала също да добавя че съм съгласна с модератора като никога да съм съгласна с административен персонал :) Но .. човека от който знам за тази опция получи всичко за няколко дни и то по време на празниците . При мен е още по бързо защото сега е по спокойно явно и дори не ми изискаха СНИМКИ то там си пише че е евентуално и аз се бях приготвила но ето че хората и това не поискаха . Дори писах писмо за да благодаря за бързината и адекватните действия така че причината да не е ок с теб приятелче е явно в теб . Знам ли
      Преведоха ли ти 50$ в сметката ? Ако са ми пиши ЛС за да науча най-накрая къде съм сбъркал и да видя поправима ли евентуалната ми грешна.
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      @stracimirka

Ще те помоля да не се изказваш с такива епитети спрямо други потребители на сайта и форума.

Благодаря ти предварително.

Поздрави,
      Цветомир
      Ама УМНИК не е лоша дума ... дори от юридическа гледна точка е недоказуема ИРОНИЯ ! Но щом така желате БОС :)

п.с. сега да не се засегнете и от БОС :)

успех на всички и лека от мен мерси за вниманието ви
    • achko
      achko
      Бронз
      Абе аз си го позаслужих май май :) Лека ти stracimirka , успех и на теб.
    • Bofcho
      Bofcho
      Начален
      Видях тази тема и мисля, че тук е мястото да задам въпроса си! Регистрирах се, прочетох всичко и преминах теста след което казаха, че до 48ч. ще ми пратят 50$ в Покер Кейк ( междо другото има само Покер Кейк и Фул Тилт като сайтове в които мога да се регистрирам за първоначалният бонус. Аз понеже имам регистрация от преди във Фул Тилт и затова избрах Покер Кейк). Дотука всичко О.К., но днес ми изписа съобщение, че е възникнала грешка и немогат да ми преведат първоначалният бонус! Исках да попитам каква е грешката, ако е в мен (изпълнил съм всичко стъпка по стъпка точно както е описано) да ми кажете ако пък не е в мен тогава кога ще ми преведете бонуса??! Надявам се на адекватно реагиране и коректни отношения.
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bofcho
      Видях тази тема и мисля, че тук е мястото да задам въпроса си! Регистрирах се, прочетох всичко и преминах теста след което казаха, че до 48ч. ще ми пратят 50$ в Покер Кейк ( междо другото има само Покер Кейк и Фул Тилт като сайтове в които мога да се регистрирам за първоначалният бонус. Аз понеже имам регистрация от преди във Фул Тилт и затова избрах Покер Кейк). Дотука всичко О.К., но днес ми изписа съобщение, че е възникнала грешка и немогат да ми преведат първоначалният бонус! Исках да попитам каква е грешката, ако е в мен (изпълнил съм всичко стъпка по стъпка точно както е описано) да ми кажете ако пък не е в мен тогава кога ще ми преведете бонуса??! Надявам се на адекватно реагиране и коректни отношения.
      Аз също съм на изчакване за 50те $ . До момента нямам други съобщения и дано да нямам . Ako има развитие пиши тук макар темата да бе за друго :)
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Здравей stracimirka,

банкрол протектора е за това да не можеш да похарчиш 50-те си долара наведнъж или на няколко пъти. Това повярвай ми е само в твое удобство, защото повечето начинаещи играчи правят грешката да се хвърлят на големите лимити и бързо губят тези 50 долара начален капитал.

Малкото на брой зали може да се дължи на няколко причини, като една от тях е, че най-вероятно в момента няма много онлайн играчи на лимита, който търсиш. Друг вариант е просто да си направила настройки, които автоматично да изключват доста от масите.

Поздрави,
      Цветомир
      Но все пак какви точно условия ще ми постави този БАНКПРОТЕКТОР ? За кеша ок ще играя на по малки лимити ясно е но турнирите ? Че то ако имам право да играя само на някви СНГ за по 1 $ както и без това сайта е беден от към турнири супер съм се прецакала :(

А забелязах че са слаби играчи поне снощи пробвах единия сателит за 1000& Седми4ния фрийрол и само първите 7 се класират а аз уж да убия време а станах 1ва . МИсля 4е то4но турнири ми се играят там а с този протектор какво мога да играя ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @Bofcho

Ако имаш нужда от помощ или въпроси свързани с твоята регистрация при нас и/или началния капитал, най-добре да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те имат пълна информация за твоята регистрация и ще могат да ти помогнат/отговорят най-адекватно.

Тук във форума, ние можем да само да предполагаме какъв точно е проблема и затова не можем да ти отговорим конкретно.

Поздрави,
      Станислав
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей stracimirka,

Заедно с PokerStrategy.com, Cake Poker предлага автоматична защита на банката за начинаещи играчи. Докато имаш по-малко от $300 в покер сметката или по-малко от 1000 Frequent Player Points (точките за лоялност в Cake Poker), можеш да играеш само на следните лимити:

* Fixed Limit: До $0.10/$0.20
      * No Limit: До $0.05/$0.10
      * Sit and Goes: До $1 входна такса (без комисионната)

Тези ограничения са в съответствие с нашите препоръчителни правила за управление на банката и ще ти помогнат да преминеш началната фаза с печалба. След като имаш повече от $300 в покер сметката си или повече от 1000 Frequent Player Points (FPP), автоматичната защита на банката ще бъде деактивирана.

Тази защита няма да важи и ако сама депозираш пари, допълнително към началния капитал от $50.

Поздрави,
      Станислав
    • Bofcho
      Bofcho
      Начален
      Да сега видях, че от отдела за клиенти са ми пратили съобщение в което казват, че имали затруднения с превеждането към Кейк и толкова! Явно трябва да се чака... няма какво друго да се направи!!! Благодяра все пак за това, че се намери някой да пише по моя въпрос!
      Поздрави и успех!
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      На мен снощи си ми преведоха 50 долара бонус ....
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей stracimirka,

Заедно с PokerStrategy.com, Cake Poker предлага автоматична защита на банката за начинаещи играчи. Докато имаш по-малко от $300 в покер сметката или по-малко от 1000 Frequent Player Points (точките за лоялност в Cake Poker), можеш да играеш само на следните лимити:

* Fixed Limit: До $0.10/$0.20
      * No Limit: До $0.05/$0.10
      * Sit and Goes: До $1 входна такса (без комисионната)

Тези ограничения са в съответствие с нашите препоръчителни правила за управление на банката и ще ти помогнат да преминеш началната фаза с печалба. След като имаш повече от $300 в покер сметката си или повече от 1000 Frequent Player Points (FPP), автоматичната защита на банката ще бъде деактивирана.

Тази защита няма да важи и ако сама депозираш пари, допълнително към началния капитал от $50.

Поздрави,
      Станислав

a MTT ? На каква стойност мога да играя ? Кеша и СНГ не ме валнуват ... аи лимитите на КЕША с 50$ са си нормални даже много но МТТ ?
    • 1
    • 2