Въпрос

• 5 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ,

Мисля ,че се случвало и преди . Стига да сте изрядни и да минете проверката , невиждам защо да не може !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Ако сестра ти е фен на онлайн покера и сама чете статии, премине теста и сама играе покер, за нас не е проблем да и дадем безплатния начален капитал, независимо че използвате един и същ IP адрес.

Ако планираш да използваш самоличността на сестра си, за да вземеш втори безплатен начален капитал и тя няма никаква представа от покер и няма да играе, това е грубо нарушение на нашите правила и на правилата на покер залите и ще последват съответните санкции.

Поздрави,
      Станислав
    • plamenaminova
      plamenaminova
      Начален
      Здравейте,аз съм жена на 43 години.Моят син получи началният си капитал от вас и ми сподели за това.След като прочетох статиите ,реших да се пробвам и аз.Двамата използваме един и същ ип адрес.Той получи своят капитал без обаждане от вас и не се наложи да ви праща снимки.Понеже аз съм 2рият потребител се приготвих предварително.Направих снимки на ,които ясно се вижда ,че аз съм човекът ,който съм попълнил информацията.Също така преди около 1:30 мин се обадихте ,потвърдих ,че съм аз.След ,което получавам отговор ,че не съм одобрена,Разбирам ,че неможе да ме обесните ,но невиждам с какво проверката за самоличност беше невалидни,при положение ,че единствените разлики ,които имам със синът ми са само имената и телефона.
    • iliqta
      iliqta
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей,

Ако сестра ти е фен на онлайн покера и сама чете статии, премине теста и сама играе покер, за нас не е проблем да и дадем безплатния начален капитал, независимо че използвате един и същ IP адрес.

Ако планираш да използваш самоличността на сестра си, за да вземеш втори безплатен начален капитал и тя няма никаква представа от покер и няма да играе, това е грубо нарушение на нашите правила и на правилата на покер залите и ще последват съответните санкции.

Поздрави,
      Станислав
      Благодаря за отговора.Не смятам да се възползвам,а и примера ми не беше точен,майка ме помоли да питам.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от plamenaminova
      Здравейте,аз съм жена на 43 години.Моят син получи началният си капитал от вас и ми сподели за това.След като прочетох статиите ,реших да се пробвам и аз.Двамата използваме един и същ ип адрес.Той получи своят капитал без обаждане от вас и не се наложи да ви праща снимки.Понеже аз съм 2рият потребител се приготвих предварително.Направих снимки на ,които ясно се вижда ,че аз съм човекът ,който съм попълнил информацията.Също така преди около 1:30 мин се обадихте ,потвърдих ,че съм аз.След ,което получавам отговор ,че не съм одобрена,Разбирам ,че неможе да ме обесните ,но невиждам с какво проверката за самоличност беше невалидни,при положение ,че единствените разлики ,които имам със синът ми са само имената и телефона.
      Въпросът ти е, защо не ти дадохме бонуса. Отговорът е: нарушение на правилата и условията за ползване. Подробен отговор на въпроса си няма да получиш, защото ако започнем да обясняваме на всеки, как сме го хванали, че е нарушил правилата, скоро такива няма да има нужда да има, а злоупотребите ще са безброй. Както ти писах и тук: цък, съжалявам, но сега за да се възползваш от нашите услуги, ще трябва да използваш собствени средства в една от залите тук. Ще бъдеш пълноправен член и ще имаш достъп до всичко. Успех по покер масите!

Поздрави,
      Деси