Важно за мен !!

• koko138
      koko138
      Бронз
      Искам да знам на 100 процента дали покера в България е легален и дали има покер играчи които играят в WPTpoker в техния сайт ? Като получа отговора ще задам втори въпрос. БЛАГОДАРЯ предварително :)
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от koko138
      Искам да знам на 100 процента дали покера в България е легален и дали има покер играчи които играят в WPTpoker в техния сайт ? Като получа отговора ще задам втори въпрос. БЛАГОДАРЯ предварително :)
      Здравей,

Добре дошъл във форума. Покерът в България е 100% легален. Тъй като имаме десетки хиляди членове, предполагам, че има хора, които играят в WPTpoker, но тя не е зала, с която PokerStrategy.com си сътрудничи и досега не съм срещал коментари свързани с нея в нашия форум.

Надявам се да съм ти бил полезен ;)

Поздрави,
      Станислав
    • koko138
      koko138
      Бронз
      Благодаря много. Вторият въпрос ми е какво би значело това след като щракам върху фрийрол

( In order to play in a Real Money Tournament you will have to activate your Real Money account. Do you want to activate your Real Money account now ? )

След като се съгласих ми даде да попълвам имена адрес и т.н. след което натискам ОК и после като реша да флезна на фрийрола ми изписва

( Due to legal gaming restrictions in your region we are unable to log you in. We apologize for any inconvenience caused. Pay-Pro is the cashier service provided by the companies within the PartyGaming group responsible for overseeing the payment processing of all transaction related to party Gaming group`s real money products and services. )

Въпроса ми е дали след като депозирам ще се активира акаунта или е нещо друго МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!! БЛАГОДАРЯ ОТНОВО
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей koko138,

Мисля, че играеш в покер зала за която е забранен достъпа от България.

Митко,
    • plamenaminova
      plamenaminova
      Начален
      Здравейте,аз съм жена на 43 години.Моят син получи началният си капитал от вас и ми сподели за това.След като прочетох статиите ,реших да се пробвам и аз.Двамата използваме един и същ ип адрес.Той получи своят капитал без обаждане от вас и не се наложи да ви праща снимки.Понеже аз съм 2рият потребител се приготвих предварително.Направих снимки на ,които ясно се вижда ,че аз съм човекът ,който съм попълнил информацията.Също така преди около 1:30 мин се обадихте ,потвърдих ,че съм аз.След ,което получавам отговор ,че не съм одобрена,Разбирам ,че неможе да ме обесните ,но невиждам с какво проверката за самоличност беше невалидни,при положение ,че единствените разлики ,които имам със синът ми са само имената и телефона.

Поздрави,
      Пламена
    • achko
      achko
      Бронз
      @koko138 Някои зали са недостъпни от България по ред причини , примерно съпорта им се намира в България или не харесват източно европейци поради големия брой опит за измами (главно от Русия и републиките) и тн.
      Това няма нищо общо със законовата обстановка в България , така че можеш спокойно да си избереш някоя друга зала и да си играеш.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

За съжаление, PartyPoker не е достъпна на територията на Република България и ще можеш единствено да играеш с виртуални пари в тази покер зала.

Разгледай останалите ни покер зали достъпни за бонуси за първи депозит, като можеш да се консултираш с останалите ни членове, коя би била подходяща за теб.

Поздрави,
      Иван
    • koko138
      koko138
      Бронз
      achko в тази зала е пълно с руснаци но явно ние българите няма да можем да препарим до залата освен с виртуални пари което не ме влече. БЛАГОДАРЯ ВИ