Проблем

• plamenaminova
      plamenaminova
      Начален
      Здравейте,
      Казвам се Пламена и научих за този сайт от моя син.Питах предварително ,дали има проблем и аз да получа начален капитал,понеже използваме един и същ ип адрес.Казаха ,че няма проблем.Днес ми се обадиха и потвърдих ,че съм аз.Също така имам и снимки ,че съм аз...Не разбирам защо не съм одобрена при положение ,че разликите в информацията м/у мен и синът ми са -единствено имената и мобилния номер.
  • 4 отговора
    • plamenaminova
      plamenaminova
      Начален
      Някой модератор били ми обеснил на какво се дължи това...при положение ,че ми позволихте да се регистрирам въпреки ,че преди това друг акаунт е бил регистриран от този компютър?

Поздрави,
      Пламена
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей plamenaminova,

Съжалявам да чуя, че ти е бил отказан началният капитал от 50$.
      Обаче искам да ти кажа, че тук във форума не се занимаваме с потребителски сметки на клиентите. Единствено колегите от отдела за обслужване на клиенти имат достъп до тях и информацията свързана с началният капитал.
      За това ще те помоля, ако имаш въпроси да ги отнесеш директно към тях - ТУК

Не забравяйте, че началният капитал е само част от това, което ви очаква при нас. Покер обучението е много по-ценно, защото началният капитал носи само $50, а с необходимите знания и умения, които можете да придобиете и развиете при нас, можете да спечелите много повече.

Дори и само срещу минимален депозит в една от партньорските ни покер зали можете да печелите StrategyPoints и така да си осигурявате достъп до безбройни учебни материали.

Поздрави,
      Митко
    • plamenaminova
      plamenaminova
      Начален
      Искам просто другите да знаят ,ако искат ваши братя,сестри,родители да се регистрират ,да не се надяват ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от plamenaminova
      Искам просто другите да знаят ,ако искат ваши братя,сестри,родители да се регистрират ,да не се надяват ;)
      Здравей plamenaminova,

Това не е така и това, че ти не си го получила, не означава, че други не могат. За да ти е отказан капиталът, имало е нарушение на Правилата и условията за ползване.

Разбирам, че не е приятно да получиш отказ и си обидена, за което съжалявам да чуя, но правилата ни са, за да се спазват и не може да се правят изключения.

Поздрави,
      Деси