Доста глупаво и нелепо , не мислите ли ?

• stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Искам да питам защо след като от сайта на ПС ми предлагат да си избера МЕЖДУ ТИЛТ и КЕЙК и избирам КЕЙК после получавам съобщение , че не съм на територията на която оперира КЕЙК и трябва да избера друга зала ?

За бога !

Та нали я избирам от листа на ПС в който има и без това само 2 зали ?

Е ясно ще е ФУЛ ТИЛТ , но защо тогава изобщо ми се дава избор след като го нямам ? Това е малко като демокрацията в БГ :)
  • 14 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей stracimirka,

Съжалявам за възникания проблем. Днес от Cake отказаха и няколко други преводи, които се опитахме да извършим. Това не е обичайно и сме започнали проверка на ситуацията. Очакваме официално становеще от покер залата. Най-вероятно утре ще се разбере дали можеш да получиш $50 в Cake или не.

Благодаря ти за търпението.

Поздрави,
      Станислав
    • TheHavoc89
      TheHavoc89
      Бронз
      Първоначално публикувано от stracimirka
      Искам да питам защо след като от сайта на ПС ми предлагат да си избера МЕЖДУ ТИЛТ и КЕЙК и избирам КЕЙК после получавам съобщение , че не съм на територията на която оперира КЕЙК и трябва да избера друга зала ?

За бога !

Та нали я избирам от листа на ПС в който има и без това само 2 зали ?

Е ясно ще е ФУЛ ТИЛТ , но защо тогава изобщо ми се дава избор след като го нямам ? Това е малко като демокрацията в БГ :)
      Същото е и твоето.
      Tи му подаваш пръст, то ти захапва цялата ръка...
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей stracimirka,

Съжалявам за възникания проблем. Днес от Cake отказаха и няколко други преводи, които се опитахме да извършим. Това не е обичайно и сме започнали проверка на ситуацията. Очакваме официално становеще от покер залата. Най-вероятно утре ще се разбере дали можеш да получиш $50 в Cake или не.

Благодаря ти за търпението.

Поздрави,
      Станислав
      Мерси но вече не искам да са в кейк . Отговорих на вашият колега който ми писа тук в ПС и съм задала нова молба да ме регнете в ТИЛТ ... :)

В крайна сметка следвам указанията ви . Направих си акаунт там и дано всичко ве4е е ок ?
    • varvarin1
      varvarin1
      Бронз
      женска му работа какво се чудиш-че и се кара даже
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от varvarin1
      женска му работа какво се чудиш-че и се кара даже
      Привет stracimirka,

За съжаление ние не успяхме да преведем началния ти капитал от $50 в твоята Cake Poker сметка, тъй като си жител на страна, която не е на разположение в мрежата на Cake Poker.

След такова съобщение ... ще е изцяло мъжка му работа да продължавам да напирам за КЕЙК .
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      По добре, че не е станало в кейка... :)
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Първоначално публикувано от donvesss
      По добре, че не е станало в кейка... :)
      Ми да ... аз като видях кви смешни турнири има и ... никви хора ... :(
      Много се отегчих и даже играх някъв сателит за 1000$ фрийрол и чак го спе4елих май са РИБИ оба4е са малко .
      Ти какво не му харесваш на КЕЙК ?
    • evgeniborisov
      evgeniborisov
      Бронз
      И при мен е същия проблем с Cake. Не знам откъде такъв късмет - точно като очаквам да взема бонуса и да разцъкам :D Ако може да ми отговорите до кой да пиша,че да ми дадат бонус-а в Tilt-a - писах до екипа който каза (съжаляваме и т.н)име в Tilt-a, ама не съм сигурен че там трябваше да се пише :) и ако е там до колко време пристига бонусът - при такива случаи,да знам да лягам ли,или да стоя още половин-1 час. И другия ми въпрос е - кога ще има яснота по това с Cake - защо там не стана...Защото по скоро там исках да е бонусът ми :) Мерси предварително :)
    • stracimirka
      stracimirka
      Бронз
      Приятелче имам същия проблем . Тъкмо се бях навила да играя и ето ГРЕДА!
      Но виждам доста мнения , че е за добро и се отказах от КЕЙК . Тилт си е ТИЛТ може би неслучайно .

Относно как да смениш залата . Мисля че там в системното съобщение пише да направиш РЕГИСТРАЦИЯ в друга зала която искаш т.е. тя остава само ТИЛТ и да им пратиш никнейма си там . Но до колко време ще стане не знам защото и аз ги питах и няма още отговор от ПОКЕР СТРАТЕДЖИ . То е късничко ве4е , мен ако питаш не чакай . И утре е ден дано само не стане СЕДМИЦА :( иГРАЕ ми се .

Но гледам 4е в ТИЛТ има разни фрииролчета за по големи фрииролчета . На всеки БЕЗ 20 и някви в 1;25 и 2:40 . Пробвай тях . За чесане на краста може да станат . Тъкмо да опиташ как върви играта
    • achko
      achko
      Бронз
      @evgeniborisov, ти обаче си със статус бронз - да не би да са ти превели капитала ?
    • evgeniborisov
      evgeniborisov
      Бронз
      До achko: Не - няма преведено нищо ... Статуса възможно ли е да е от игра в Pokerstars?
    • achko
      achko
      Бронз
      Ако сметката ти е тракната - да. Или ако си си направил акаунт в монейбукърс използвайки линк от тук..
    • evgeniborisov
      evgeniborisov
      Бронз
      Не знам какво значи тракната :) ... Разцъках там с няколко пратени долара от 1 фр :] Ако това значи - сигурно е така :) А за това Money...... нямам акаунт там :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Относно сметките си, желателно е да комуникирате с отдела за обслужване на клиенти, колегите имат достъп до сметките ви и ще ви помогнат. Не работят 24 часа от 24 и ще получите отговор днес.

Те могат да ви информират и дали сметките ви са тракнати към дадена зала или не.

@ stracimirka,

В пълното си право си да бъдеш разочарована, но за съжаление не ние сме направили блокиране на транзакциите и днес това ще се разясни с покер залата. Съжалявам за проблемите. Ако зависеше от нас никога нямаше да бъде комуникирано по този начин.

Извинявам се от името на PokerStrategy.com на всички, които са получили подобно съобщение за бонуса си в Cake Poker и ще се постараем днес да ви уведомим какво ще следва.

Обновление: Всичко с Cake Poker вече е ясно, моля да се запознаете със следната публикация: [ВАЖНО] Информация за началния капитал в Cake Poker

Поздрави,
      Деси