Отказ за превод в Cake Poker.

• thestormrider
      thestormrider
      Бронз
      Здравейте на всички. Не знам дали трябва да задам въпроса ми тука, затова ако имам грешка ме поправете.

Значи проблема ми е следният, преминах теста, одобриха ме за началния ми капитал от 50$. Регистрирах се в Фул тилт , но след като забравих да въведа бонус кода ми отказаха трансфера. Казаха ми да си избера друга, избрах си
      Cake Poker , но получих много странно съобщение, че
      " За съжаление ние не успяхме да преведем началния ти капитал от $50 в твоята Cake Poker сметка, тъй като си жител на страна, която не е на разположение в мрежата на Cake Poker. " и да си избера друга зала.. Избрах си бет365 и чакам одобрението... дано да няма проблеми за там.

Та въпроса ми е защо Държавата ми не е на разположение, и какво означава точно това.
      Благодаря.
  • 9 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей thestormrider,

Има проблем с Cake Poker. За съжаление bet365 не сред залите, в които се предлага начален капитал този месец, затова ще трябва да изчакаш проблема с Cake Poker да бъде разрешен.

Поздрави,
      Ицо
    • thestormrider
      thestormrider
      Бронз
      А само в тези двете зали Фулл тилт и Cake Poker ли имам право да получа началния си капитал? И защо не мога в някой от другите зали който ги има във вашият сайт.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от thestormrider
      А само в тези двете зали Фулл тилт и Cake Poker ли имам право да получа началния си капитал? И защо не мога в някой от другите зали който ги има във вашият сайт.
      Да, за този месец това са залите, в които се предлага начален капитал. Останалите зали не предлагат тази опция в момента.

Поздрави,
      Ицо
    • thestormrider
      thestormrider
      Бронз
      Благодаря за отговора.
      Искам да попитам дали следващия месец ще мога да получа началния си капитал ако има някои нова зала или след като оправите проблема във Cake Poker. Има ли някакъв срок за получаването и дали ще изгубя началния си капитал
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей thestormrider,

Няма да изгубиш право да получиш капитала си. Това ще е възможно веднага, след като избереш зала, от посочените тук: цък, където нямаш сметка. Ако имаш във всички зали, налични този месец, може да избереш друга зала по-късно. Обновяваме ги ежемесечно, но не мога да гарантирам, че ще има зала, в която нямаш сметка. За ситуацията с Cake Poker ще пишем по-късно днес.

Забележи, че право да получиш бонуса си ще имаш винаги, няма ограничителен период.

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей thestormrider,

Ето ти повече информация относно въпроса с Cake Poker, които променят политиката си и вече няма да предлагат начален капитал. :(
      [ВАЖНО] Информация за началния капитал в Cake Poker

Надявам се следващия месец да има други налични зали, за да можеш да получиш своя.

Поздрави,
      Ицо
    • slaviii87
      slaviii87
      Бронз
      ДОБРЕ АЗ КАТО ИМАМ СМЕТКА ВАВ ТИЛТА И ИЗБРАЬ КЕИКА КВО СТАВА И КОГА ЩЕ ИМА ДРУГИ ЗАЛИ ЗА ТИЯ $50 НЕ МОЖЕТЕ ЛИ ПРОСТО ДА ДОБАВИТЕ НЯКОЯ ДРУГА ЗАЛА .ЗАЩОТО МНОГО НАРОД ЧАКА. И ГИ МАХНЕТЕ ТОГАВА ТИЯ НЕВАЛИДНИ ЗАЛИ
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Да не мислиш, че произволно се избират и днес е тази утре друга :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей slaviii87,

За съжаление нещата не стават толкова бързо и лесно колкто ни се иска на всички нас.
      За да се добави нова зала трябва първо да бъдат проведени преговори със самата зала и двете страни да останат доволни.

Имай малко търпение и всичко ще си дойде по местата.

Междувременно можеш пак да прочетеш статиите, да разгледаш темите във форума, да се представиш пред общността.

Поздрави,
      Митко