Защо предлагате само една зала за безплатните $50?

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Бихте ли обяснили защо както предлагахте толкова бонуси в толкова зали сега на разположение остана само фултилт покер където играча ако има регистрация неможе да ползва бонуса като цяло защо и по другите форуми никъде българите не ги искат нито им е позволено защото се вазползват от бонуса и залоупотребяват ли като цяло трябва да има някакво обяснение защо е забранено на българите :) )) нали ? Поздрави на вас и екипат ви като цяло!
  • 13 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

За съжаление ние самите не разполагаме с информация относно причините Cake Poker да не позволява вече получаване на началния капитал. Това решение е взето изцяло от тях.

Колкото до това защо предлагаме началния капитал само във Full Tilt Poker в момента: ние го предлагаме в още 2 покер зали (освен Cake Poker), William Hill и PartyPoker, но тъй като тези две покер зали имат офиси на територията на България, не могат да приемат клиенти от територията на страната.

Ние постоянно работим по въпроса да можем да ви предложим повече покер зали за получаване на началния капитал, но това, разбира се, отнема време.

Поздрави,
      Надя
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Като цяло ?-са ми беше защо навсякаде е забранено на българи и т.н. :) Ето го и скромният отговор защото не ползват капитала за игра а се обират от фиктивни играчи и бонусите се теглят като по този начин те злоупотребяват с промоцията мисля че и ти можеше да го напишеш но ако незнаеше мисля че това е правилният отговор защо е забранено на 90 процента в онлайн покера бонус предложенията без депозит за българи :)

Искренни поздрави ваш Каликандзер :)
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Що се отнася до кейк покера бяха забранили да се играе по високите лимити за контрол на банката - глупости. Истината е че голяма част играеха по високите лимити с цел да им варже примерно и да изтеглят горницата или целият капитал от фиктивен играч защото това на тях им е ясно а с тези ограничения забраняваха тея рискове някой да спечели 100 200 долара и да ги тегли :) Колкото и грозно да звучи тази истина де :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Преместих коментарите ти в отделна тема, защото те не бяха точно по темата, в която първоначално се намираха.

Виждам, че сам си си отговорил на въпроса за ограничения брой покер зали за играчи от България.

Силно се надявам, че темата ти ще накара поне 5 човека да се замислят и да започнат да спазват Правилата и Условията за ползване на PokerStrategy.com и покер залите.

Поздрави,
      Станислав
    • varone
      varone
      Начален
      Добре а как мога да играя покер като нямам средства искам да се развивам да играя да се уча но с тея фреерооли нестава те само ти объркват играта от каде мога да се сдобия с банка и да играя ?
    • varone
      varone
      Начален
      Съгласен съм и с мнението на Станислав и от части с мнението на Каликандзер но ми е необходима субсидия с цел да се развивам ...
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от varone
      Добре а как мога да играя покер като нямам средства искам да се развивам да играя да се уча но с тея фреерооли нестава те само ти объркват играта от каде мога да се сдобия с банка и да играя ?
      Еми вкарай си свои пари и си играй. Като нямаш пари ще играеш фрийроли. Ако нямаш средства и не ти се играят фрийроли играй с виртуални чипове, което е по зле от фрийролите. Ако и това не те устройва значи няма да играеш покер
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Съгласен съм и с мнението на Станислав и от части с мнението на Каликандзер но ми е необходима субсидия с цел да се развивам ...
      Ми инвестирай собствени пари, играй фриироли и тн.

Също така, ако не си участвал можеш да пробваш да вземеш 50$ начален капитал от нас.

Но първото нещо което трябва да направиш за да се развиваш е да се запознаеш със статии.

Митко,
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Отиваш при някой твой приятел и му казваш: "Така и така, искам да играя покер и да стана много добър играч. Ще работя над играта си по еди си толкова часа на ден и смятам, че до еди си колко време ще стигна еди си кое ниво. За целта ти ще ме спонсорираш с 100 %, а аз ще ти дам 70% от печалбите." Ако си много сладкодумен и обедителен можеш и да го навиеш.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalikandzer
      като цяло защо и по другите форуми никъде българите не ги искат нито им е позволено защото се вазползват от бонуса и залоупотребяват ли като цяло трябва да има някакво обяснение защо е забранено на българите :) )) нали ? Поздрави на вас и екипат ви като цяло!
      По- интересният въпрос е как на PokerStrategy все още не им е писнало от български баби, дядовци, майки, сестри, лели, були, които "искат да играят покер" с началния капитал (и разбира се се оплакват като не ги одобрят) и не са го спрели за българи ;)
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      Първоначално публикувано от Kalikandzer
      като цяло защо и по другите форуми никъде българите не ги искат нито им е позволено защото се вазползват от бонуса и залоупотребяват ли като цяло трябва да има някакво обяснение защо е забранено на българите :) )) нали ? Поздрави на вас и екипат ви като цяло!
      По- интересният въпрос е как на PokerStrategy все още не им е писнало от български баби, дядовци, майки, сестри, лели, були, които "искат да играят покер" с началния капитал (и разбира се се оплакват като не ги одобрят) и не са го спрели за българи ;)
      +1 Коце, и аз това се чудя от много време... Евала на целия екип на PokerStrategy за огромното търпение, което имат...
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Първоначално публикувано от gunnerboy22

Еми вкарай си свои пари и си играй. Като нямаш пари ще играеш фрийроли. Ако нямаш средства и не ти се играят фрийроли играй с виртуални чипове, което е по зле от фрийролите.

+1 ,обаче да си имаме уважението за виртуалните чипове! :) моля,моля
      играта с виртуални чипове те учи на дисциплина и търпение,които са много важни неща
      седни да играеш на 5/10 блиндовете с виртуални ,да видиш колко и какво е нужно за да направиш ..примерно 1000К,опитай да играеш на две маси и да имаш и на двете маси по 36К,колко е лесно,при пълни маси
      ако се пусне да играе с истински пари,сега както е без грам опит и си мисли ,че АJs става за ол ин префлоп,когато след теб са още 5 играча ..не 50$ , 500$ няма да ти стигнат ...

пс. а защо залите "режат" българите си отговорил сам - защото "залоупотребяват",събират се българските баби ,на групи по 4 на мегдана с лаптопите,сядат на една маса,киризят си картите и обират горките хорица .. :f_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Ние в никакъв случай не бихме искали да спрем преводите на началния капитал за България - нашите играчи също заслужават да започнат покер кариера без риск.

Просто имаме процедури за сигурност, с които опитите за злоупотреба да бъдат предотвратени. Много хора се оплакват от проверката на сметката преди превода, но вие самите в тази тема сте стигнали до извода, че без нея не може.

Докато няма масови вълни от опити за измама, аз не виждам причина да откажем привилегията на всички играчи за безплатен начален капитал, за да не засегнем така тези, които са амбициозни, упорити и желаят да подобрят покер играта си и наистина заслужават $50.

Поздрави,
      Надя