full tilt

• slaviii87
      slaviii87
      Бронз
      добре проблема е следния братми и аз играем от един комп. и тои има регистрация вав фулл тилт и те ми отказаха регистрация защото сме на един и сьщ ип адрес. гобре ако се регестрирам от друг комп мовели после да играя от моя си комп ?(
  • 3 отговора
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      нека още някой друг ти отговори ,но според мен да ,аз и брат ми играем с един и същи айпи адрес и нямаме проблем ,единствено ако играем на една маса не става ,на мултитурнири сме играли и едновременно...:)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей slaviii87,

Най-често покер залите позволяват да двама или повече човека да играят от един и същи IP адрес. Забранено е да играете на една и съща маса и в един и същи турнир.

Ако от покер залата са ти отказали втора регистрация, най-вероятно са взели в предвид и други фактори, а не само IP адреса ти. Ние можем само да гадаем и затова е най-добре да задаваш тези въпроси към отдела за облсужване на покер залата.

Поздрави,
      Станислав
    • slaviii87
      slaviii87
      Бронз
      да регестрирах се всичко беше ок, получих $ 50 долара ама ми заклучиха профила заради него тои е на 17 години и тапака използва моите имена за регистрация и сега ми блокнаха сметката с $ 50 , обясниь да супорта на фуллтилт искаха ми сащите неща както тук изпратих ги и ме блокнаха нзезнам кво да правя сега можели да му направя така и аз мрасно и да му закрият акунта . а и да ми отворят моя