50 $

• dilqn85
      dilqn85
      Начален
      Защо не ми пращат началния капитал пратих снимките направих всичко, до сега не сам получавал началния капитал в града ми има 3 интернет доставчика и IP-тата не са реални всички в града с интернет на БТК са с еднакви IP възможно ли е от това да е проблемаа ?
  • 73 отговора
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Здравей dilqn85,

проблемите могат да бъдат много. Ние лично не можем да ти отговорим точно какъв е твоят проблем, но ще те посъветвам да изчакаш още няколко дена. Решенията за това дали ще се даде началния капитал на даден човек не се взимат веднага. Ако всичко, което се е поискало от теб си го направил както трябва и екипа, който решава кой взима и кой не реши ти да вземеш - ще го вземеш, гарантирам ти.

Поздрави,
      Цветомир
    • dilqn85
      dilqn85
      Начален
      Благодаря за отговора :) направих всичко както трябва

Здравей Dilqn,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Изпратиха ми това съобщение :С Какво трябва да направя ?
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      За началния капитал вече нищо. Щом веднъж ти е бил отказан, няма да можеш да го получиш за съжаление.

Но това обаче не трябва да те спира да играеш покер, а даже напротив.

Виж тези покер зали и си избери някоя, регистрирай се и играй любимата си игра.

PokerStrategy.com не предлага само началния капитал, а много други неща, които повярвай ми в дългосрочен план ще ти бъдат адски по-полезни от 50-те долара.

Ето тук можеш да видиш статиите, които ще ти помогнат адски много, за да подобриш играта си и да можеш по този начин да станеш печеливш и добър покер играч!

Поздрави,
      Цветомир
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Първоначално публикувано от dilqn85
      Благодаря за отговора :) направих всичко както трябва

Здравей Dilqn,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Изпратиха ми това съобщение :С Какво трябва да направя ?
      Добре дошъл в клуба на наивниците и "престъпниците", дето си мислеха че този бонс се дава :f_biggrin:
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      FuriousAngels, малко си краен в преценката си. Бонуса е реален.
      Сигурен съм, че са имали основание.
      Аз съм никой, но си получих бонуса без проблем :)
    • pavlini2000
      pavlini2000
      Бронз
      Здравейте ПокерСтратеги.Минах теста за началния капитал и си изтеглих покер платформа.Действах както е описано тук, но ми показва че не съм си избрала платформа.Дали съм объркала нещо или просто го отмята като изпълнено по-късно?Ще бъда благодарна ако ми обърнете внимание.Благодаря :)
    • Iliketoplay
      Iliketoplay
      Начален
      изисква ли се да имащ дебитна карта на 100% ? Или ти стига само акаунт да имащ в Full Tilt
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pavlini2000
      Здравейте ПокерСтратеги.Минах теста за началния капитал и си изтеглих покер платформа.Действах както е описано тук, но ми показва че не съм си избрала платформа.Дали съм объркала нещо или просто го отмята като изпълнено по-късно?Ще бъда благодарна ако ми обърнете внимание.Благодаря :)
      Здравей pavlini2000

Моля те пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те ще ти помогнат и ще ти отговорят на всички въпроси свързани с твоята регистрация при нас и получаването на безплатния начален капитал.

Първоначално публикувано от Iliketoplay
      изисква ли се да имащ дебитна карта на 100% ? Или ти стига само акаунт да имащ в Full Tilt
      Не се изисква дебитна карта за получаване на безплатния начален капитал. Необходимо е сметката ти в покер залата да е създавана с наш бонус код, тоест да е тракната към PokerStrategy.com

Поздрави,
      Станислав
    • FuriousAngels
      FuriousAngels
      Начален
      Първоначално публикувано от tashunkos
      FuriousAngels, малко си краен в преценката си. Бонуса е реален.
      Сигурен съм, че са имали основание.
      Аз съм никой, но си получих бонуса без проблем :)
      Aз също съм никой, но може би имам "криминална" за тях физиономия :D
      Естествено, на тези на които и ме отказано не могат да кажат, защо от "мерки за (тяхна финансова) сигурност" :s_cool:
    • Comotome
      Comotome
      Начален
      Не този сайт е като онези игри по телевизора... регистрираш се и някой печелят, ама те не са случайни лица. А ти гледаш и по този начин те надахват да вложиш свой пари в някой покер сайт може би имат някви договори там.... между другото, ако е възможно ще помоля сайта да ми изтрие данните и профила в този сайт, не желая да членувам в него !
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Първоначално публикувано от Comotome
      Не този сайт е като онези игри по телевизора... регистрираш се и някой печелят, ама те не са случайни лица. А ти гледаш и по този начин те надахват да вложиш свой пари в някой покер сайт може би имат някви договори там.... между другото, ако е възможно ще помоля сайта да ми изтрие данните и профила в този сайт, не желая да членувам в него !
      Това означава, че членството ти в PokerStrategy.com е било изцяло с намерението да вземеш бонуса и да го профукаш на високите лимити... Всички потребители тук, които играят и се развиват могат да кажат, че тези 50$ са нищо в сравнение с всичко останало което може да ти даде PokerStrategy.com. Кои ти дава безплатни тренировки, безплатен професионален анализ на ръце, безплатни статии и видео материали? Разбира се, че PokerStrategy.com има договори със залите, но това нас не ни засяга, защото дали ще се запишеш през афилейт или директно в зала - разлика няма, освен големите бонуси на афилейта, както и куп фриироли.
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Тва сравнение с телевизионните игри не вярно. На мен ми го дадоха(друг е въпроса, че и аз го пропуках за нула време).а не съм никой. Но, наистина по-важното в сайта са статиите, и всички други полезни неща. И аз като повечето, се поблазних отначало само от парите. Мислех си : Абе ще чета някви статии, аз покера си го знам.Е да ама не! Та тея 50$ ми помогнаха единствено да разбера, почти нищо не знам за покера, и да седна да прочета и препрочитам статиите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Comotome
      Здравей,

Ако наистина желаеш сметката ти при нас да бъде затворена (няма как данните да бъдат изтрити), тогава те моля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ".

Преди обаче да го направиш, помисли за следното:

Не забравяй, че началният капитал е само част от това, което те очаква при нас. Покер обучението е много по-ценно, защото началният капитал носи само $50, а с необходимите знания и умения, които можеш да придобиеш и развиеш при нас, можеш да спечелите много повече, и то не само веднъж, а в дългосрочен план.

Ние също така не караме никого да прави депозит: само от теб зависи дали би желал да се възползваш от нашите предложения за бонус за първи депозит или не.

Освен това немалко играчи са започнали успешна покер кариера благодарение на нашия безплатен начален капитал от $50: сам можеш да се убедиш в това в нашия форум.

Надявам се да размислиш, преди да затвориш сметката си при нас.

Поздрави,
      Надя
    • stratobg
      stratobg
      Бронз
      здрасти и от мене
      Преди малко си проверих касата във ФТП и парите са си там. Така, че толкова от мене по въпроса за измамите.
      А що се отнася до сайта и аз мисля, че е много полезен и тия 50$ са по-скоро само за обучение да се похарчат и то на микро лимитите - трябва да ви кажа че там е малко като в джунглата и трябва да се внимава много как се играе. И да се четат статиите и да се препрочитат.
      Пресен пример от вчера:
      от играта ми на 0.01/0,02 в 888poker,
      бях останал с около 1.20 (смешна сума ще кажете, но никой не обича да губи нали?!)
      на бутона съм
      префлоп ми идва КК (мислено си удрям д-то в тавана от кеф), преди мен от последна междинна позиция имаше рейз, рирейзнах, човека плати, другите фолднаха
      флопа не го помня вече но бяха някакви ниски карти, обаче рейзъра пак рейзна (може би тука трябваше да се замисля доста), аз пък си реших че съм го закопал тоя и влязах ол-ин.
      обърнах ме картите, човека с JJ (аз съответно още повече се кефя) и преставете си какво ми беше разочарованието и ужаса като видях на търна да се появява третото вале.
      Ривъра не ме спаси и парите заминаха при другия.
      Та това е покера - понякога си мислиш че си фаворит ама после се оказва че не си. В тази игра и затова трябва да сме готови.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от stratobg
      здрасти и от мене
      Преди малко си проверих касата във ФТП и парите са си там. Така, че толкова от мене по въпроса за измамите.
      А що се отнася до сайта и аз мисля, че е много полезен и тия 50$ са по-скоро само за обучение да се похарчат и то на микро лимитите - трябва да ви кажа че там е малко като в джунглата и трябва да се внимава много как се играе. И да се четат статиите и да се препрочитат.
      Пресен пример от вчера:
      от играта ми на 0.01/0,02 в 888poker,
      бях останал с около 1.20 (смешна сума ще кажете, но никой не обича да губи нали?!)
      на бутона съм
      префлоп ми идва КК (мислено си удрям д-то в тавана от кеф), преди мен от последна междинна позиция имаше рейз, рирейзнах, човека плати, другите фолднаха
      флопа не го помня вече но бяха някакви ниски карти, обаче рейзъра пак рейзна (може би тука трябваше да се замисля доста), аз пък си реших че съм го закопал тоя и влязах ол-ин.
      обърнах ме картите, човека с JJ (аз съответно още повече се кефя) и преставете си какво ми беше разочарованието и ужаса като видях на търна да се появява третото вале.
      Ривъра не ме спаси и парите заминаха при другия.
      Та това е покера - понякога си мислиш че си фаворит ама после се оказва че не си. В тази игра и затова трябва да сме готови.
      Здравей stratobg,

Радвам се много, че сподели мнението си и че си получил началния капитал и можеш да започваш да играеш :)

Историята ти също е интересна, а и получителна, благодаря ти за разказа :)

Защо не се представиш в нашия форум за нови играчи? Така ще можеш да се запознаеш с общността, а и тя с теб!

Поздрави,
      Надя
    • hamakbg
      hamakbg
      Бронз
      Здравейте! От петък в сайта на Pokerstrategy ми стои съобщението в зелен правоъгълник:

"Страхотно! Парите ти се превеждат.

Информацията ти беше проверена и потвърдена от нашия екип. Ще преведем твоите безплатни $50 в рамките на 2 работни дни и ще те уведомим по имейл, когато това стане."

Но все още нищо не е пристигнало и се чудя какво се случва.

Поздрави,
      Иван
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от hamakbg
      Здравейте! От петък в сайта на Pokerstrategy ми стои съобщението в зелен правоъгълник:

"Страхотно! Парите ти се превеждат.

Информацията ти беше проверена и потвърдена от нашия екип. Ще преведем твоите безплатни $50 в рамките на 2 работни дни и ще те уведомим по имейл, когато това стане."

Но все още нищо не е пристигнало и се чудя какво се случва.

Поздрави,
      Иван
      Здравей Иван,

Добре дошъл в нашия форум. Съжалявам много да прочета за закъснението, няма обаче причина да се притесняваш.

Възможно е да си получил съобщение от нас или пък имейл и да не си забелязал: просто пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ" и те ще проверят ситуацията за теб и ще ти кажат на какво се дължи забавянето.

А докато чакаш да получиш началния си капитал, защо не пишеш и ти във форума Представи се? Там можеш и да научиш повече за останалите играчи и да намериш нови приятели със сходни интереси (освен покера).

Поздрави,
      Надя
    • boyaneca
      boyaneca
      Бронз
      аз имам един единствен въпрос и той е : Тъй като вече имам регистрация във FullTilt мога ли да ползвам началния капитал от $50 във друга зала ?!?!?
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Абе брат кво питате някой хора зеха капитала по 10 пати ви 1 пат неможе да го вземете :) ))))))))))))

И наистина съм съгласен с политиката на сайта за проверки и така нататък само че е кофти когато изрядни хора не го получават а някой го вземат по 5 6 пати капитала и т.н. така че наистина е странно каква точно им е политиката но както и да е остей тоя бонус ам седни прочети и си прецени дали наистина ще се занимаваш сериозно не е шега по-добре си рацай за кеф фрееролите от тва няма как да забогатееш:)

Успех на всички по масите и приятна петък вечер по - полека с алкохола :)