Валидация на ЕМАЙЛ АДРЕС ПОМОЩ

• chavdar18
      chavdar18
      Начален
      Здравейте имам следния проблем значи издържах теста валидирах си данните в акаунта във Fulltilt poker обаче при валидиране на емайла не ми изпращат код за валидация, нито бутона който генерира нов код работи.Писах им на емайла(validationsupport@fulltiltpoker.com) адреса за проблема никакъв отговор някакви идеи?Само тази стъпка ми остана за да получа 50$ и да мога да играя.Мерси предварително.
  • 2 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Виж да не си объркал някоя буквичка от мейла си и те всъщност да пращат кода на грешния мейл...
      И си провери и Спам папката в пощата за всеки случай.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей chavdar18,

Възможно е имейлът с кода за потвърждение да е попаднал в Спам папката на имейл адреса ти.

Освен това обърни внимание, че може да отнеме до 48 часа, докато получиш отговор от отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt Poker, затова те моля да изчакаш още малко.

Предполагам, че си нетърпелив да играеш с началния си капитал, но мога да те уверя, че дори и да отнеме няколко дни, ти все пак ще го получиш!

А докато чакаш, можеш да използваш времето за задълбочаване на знанията си: ако например само си прочел статиите преди теста, сега можеш да погледнеш какви видеоматериали за статус Начален има в нашата видео секция.

Предлагам ти също така да се представиш във форума ни за нови играчи, за да се запознаеш с нашата общност!

Поздрави,
      Надя