Full Tilt - Verifying identity

• vmetev
      vmetev
      Бронз
      Здравейте,

Значи имам следния проблем. Във тилта видях, че изискват лична карта и документ с който да се потвърди адреса - сметка за ток или вода. Изпращането на скенираната ми лична карта няма да е проблем. Но задължително ли е да пращам и документа за потвърждаване на адреса. Тъй като не разполагам с никакъв такъв документ на мое име. Направих си банково извлечение, но на него никъде не пише адреса.

Другото което искам да попитам е дали ако не изпратя тези документи ще ми блокират акаунта? Все още не съм депозирал, но ако депозирам логично ще дойде и момента когато ще искам да изтегля пари (дай боже :) ) ще мога ли без да съм пратил такива документи. А ако пратя само лична карта какво ще стане ?

Ще ви помоля някой който е минал през тези неща да драсне някой друг ред как се правят нещата.
  • 11 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ако си студент или адреса не е като този на личната карта,мобилните оператори могат да ти го сменят веднага и на сметката за телефон която е на твое име ще пише адреса който си въвел при регистрацията във залата и на който съответно се намираш.Само незнам дали става със сметка за телефон....
    • vmetev
      vmetev
      Бронз
      Тоест ако отида и си взема една предплатена сим карта (тоест тия дето се зареждат с ваучери) и си пиша адреса от личната карта, и изпратя копие, ще стане работата??
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от vmetev
      Тоест ако отида и си взема една предплатена сим карта (тоест тия дето се зареждат с ваучери) и си пиша адреса от личната карта, и изпратя копие, ще стане работата??
      Не точно.Говоря за сметка на договор,където всеки месец ти изпращат фактура със дължимите суми и т.н.
      Просто отиваш и си сменяш адреса на който искаш да получаваш фактурата.
      Това го казвам за да помогна,не да правите разни шмекерии.
    • vmetev
      vmetev
      Бронз
      Проблема е, че имам два служебни телефона и някак си не ми се вижда добра идея да си правя нов договор, който ще ме върже за 1 година да плащам всеки месец такса без да ползвам картата.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей vmetev,

Нищо ли не си получавал на адреса си? Нито една сметка? Ток, вода? Подарък? Колет? Писмо? Все нещо трябва да имаш на твое име.
      Ако пък нямаш нищо им обясни как стоят нещата и че адреса от ЛК е настояшият ти. Снимай ЛК от двете страни, че да се вижда и адреса.
      Не знам доколко стриктни са относно това, но ако ти поискат нещо, дори и да се заинатят, трябва да им го пратиш. Всичко е заради твоята сигурност все пак.

Поздрави,
      Ицо
    • bigrookie
      bigrookie
      Бронз
      здравейте

Попълнил съм си данните и не мога да намеря къде мога да проверя дали ми е верифициран акаунта във ФТ?
    • vmetev
      vmetev
      Бронз
      Май ми се поизясни. Сега разбрах, че адреса трябва да е същия, който 4овек си е дал, когато си е вадил дебитната/кредитна карта. Ако евентуално той се различава тогава се праща лична карта и това с доказването на адреса.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @bigrookie: Опасявам се, че ще трябва да пишеш на Full Tilt Poker за подобна информация, те ще могат да ти кажат дали сметката ти е потвърдена или не.

@vmetev: Просто изчакай да видиш какви документи ще поискат лично на теб, възможно е да не им е необходим целият стандартен пакет и да не се налага да изпращаш допълнителни документи.

Поздрави,
      Надя
    • slaviii87
      slaviii87
      Бронз
      аз им изпратик извлечение от банковта сметка или карта пак става :)
    • jumbalar
      jumbalar
      Бронз
      Имах същия проблем. Написаха ми това: "Много често в случаи като Вашия, когато играчите нямат сметки на тяхно име, приемаме и документ, издаден от Общината, съдържащ името и адреса Ви и датиран през последните 60 дена." - Отидах, изкарах си и им го пратих.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от jumbalar
      Имах същия проблем. Написаха ми това: "Много често в случаи като Вашия, когато играчите нямат сметки на тяхно име, приемаме и документ, издаден от Общината, съдържащ името и адреса Ви и датиран през последните 60 дена." - Отидах, изкарах си и им го пратих.
      Много добре си направил! :s_thumbsup:
      Това може да послужи за пример на други със същия проблем.

Поздрави,
      Ицо