Видео

• klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Мисля имаше такава тема ама нещо не я намирам. То и предишната беше за видеа които искаме да се преведат де :)
      Мисълта ми е следната:
      Доста от потребителите биха искали да видят някой обучителен видеоматериал който не е/е недостатъчно засегнат в съществуващите към момента видео материали.
      Почти всички треньори ползват някакъв худ и няма да е лошо да направят едно видео кое,как,защо и т.н.
      Конкретно моето искане в случая е да се направи едно филмче за последно въведената в ХеМ функция за играта на опонентите с различни стакове. Как се ползва и какво да и заложим като параметри. Смятам, че би било особено ценно на всички турнирни играчи независимо на колко маси се развива самия турнир.
      П.С. е сега видях че даже има такова филмче за Слончето :)
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей klavistratche,

Благодаря ти за предложението! Ще помоля Бах да го разгледа и да ти отговори, тъй като той е нашият МТТ видео продуцент, които използва статистки.

Поздрави,
      Деси
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche
      Това наистина ще е от полза на много начинаещи покер стратези
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche

Конкретно моето искане в случая е да се направи едно филмче за последно въведената в ХеМ функция за играта на опонентите с различни стакове.
      Аз също имам такова конкретно искане!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Ето една наистина полезна новина и статия: Нова статия: Статистики (1) - Основи.

Поздрави,
      Деси
    • bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Идеята е хубава, но не мисля, че аз съм правилния човек.

Според мен ще е много по-добре ако някой кеш играч направи такова видео.
      Причините:
      1. Кеш играчите разчитат много повече на ХУД статистиките.
      2. В турнирите ще играеш с много по-малко постоянни играчи и повече статистики няма да са прецизни.
      3. Аз лично използвам най-стандартните статистики и най-вероятно не съм аз най-компетентния за такова видео.

Самия аз бих се възползвал от такова видео!