Проверка на самоличност.... ?

• hamakkbg
      hamakkbg
      Начален
      Здравейте! Ще започна отначало за да е ясно напълно всичко. Преди един два дни си направих регисрация с един акаунт (hamakbg) , но като заявих бонус за Фул Тилт ми беше върнато съобщение , че нещо не може да се осъществи връзка с сметката ми там , което се сетих , че може би е от това , че бях забравил да напиша въпросния код "PS150" . След като разбрах , че няма как да се поправи това си направих нов акаунт ( този ) и този път въведох този код и всичко стана както трябва до момента , в който ми беше върнато съобщение , че трябва да изпратя снимка с мен и личната ми карта , снимка на личната ми карта отпред и отзад , и снимка на примерно сметка от телефон за потвърждаване на адреса , самоличността и годините ми и съответно да се сверят с данните посочени от мен в профила ми. Изпратих снимки точно както беше описано , че трябва ... снимките са с перфектно качество и всичко се разчита абсолютно без никакъв проблем. Всичко беше изпълнено коректно както беше посочено , но въпреки това ми се върна съобщение , че проверката на самоличността ми не е преминала успешно , което не мога да си го обясня поне аз по никакъв начин. Ще се радвам , ако поне тук получа някаква информация за това какво е довело до това решение.

Поздрави,
      Иван :)
  • 1 отговор
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      че няма как да се поправи това си направих нов акаунт ( този )

4. Exclusion of Users/Withholding of starting capital

Where a User enters incorrect and/or invalid information or details during registration
        Where a User or a third party on behalf of the User makes an attempt to register more than one account at PokerStrategy.com or any related Poker Site
        Where a User shares the answers of the quiz with third parties
        Where a User provides any form of Rake-Back offer
        Where a User tries in any other way to lure away other Users from the Platform
        Where a User acts in breach of the general Terms and Conditions
        Where the User has acted in another illegal manner with regard to the relationship between the User and PokerStrategy.com.

Дерзай, ЦЪК