отностно StrategyPoint

• 14 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Колко дълго се запазва статусът ти?

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти.

Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици. Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

LiGuru ти е описал точно нашата политика за определяне на статуса ти, с която сам можеш да се запознаеш на този линк.

Поздрави,
      Иван
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      добре а това означава ли че ако спечеля примерно 1 StrategyPoints ще ми се върне статуса или трябва наново да си го спечелвам
    • achko
      achko
      Бронз
      Статуса се формира като се съберат точките за "Най-добър 28-дневен период от последните 42 дни ". Тоест за да получиш статус сребро трябва да имаш поне 100 *нови* точки.
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Да попитам в тази тема,какво пак се случва със стратеджи точките ..от 2 дена не ми отчита точки от 888?
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Бронз
      Понякога се получават забавяния в комуникацията между покер залите и PokerStrategy, но на мен поне колкото пъти ми се е случвало, винаги в крайна сметка съм си получавал точките.

Ако мислиш, че може да е някакъв проблем с акаунта ти, винаги можеш да се обърнеш към отдела за обслужване на клиенти

http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      лошооо. значи ако замина на бригада пак в Англия за 5-6 месеца и съм направил статус примерно злато или нагоре за 5-6 месеца пак ще съм на бронз.те точките пак ще ми стоят но пак ще трябва да си дигам реитинга :( :(
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Реално, ако в момента можеш да направиш злато, след 5-6 месеца ще ти отнеме точно 4 седмици, за да го направиш пак ;)
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      Nikolabo съгласен съм с тебе на мен не ми се струва мн правилно, но не аз го решавам :) . но ако си останал без банка и започнеш отначало ( като мен) ще ми отнеме известно време за да си върна статуса. но както и да е, ще се постарая сега и когато стане стане.

Успех на всички
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      вече една седмица не ми са се обновили StrategyPoints. има ли някакъв проблем или просто има забавяне от покер залата ми и pokerstrategy

мерси
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      ?????????????????
    • ducci1
      ducci1
      Бронз
      Kakvo moga da pravq sus tezi strategy points i kak da go pravq? Izvinqvam se za tupiqt vupros no sum nov igrata
    • zdravkobs
      zdravkobs
      Бронз
      трудно ще ти отговорят в тази тема, аз чакам втори ден да ми отговорят на последния ми пост :(
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от zdravkobs
      трудно ще ти отговорят в тази тема, аз чакам втори ден да ми отговорят на последния ми пост :(
      Понякога се получава забавяне на точките, но за всеки случай пиши на отдела за обслужване на клиенти - Помощ. Като споменеш за коя зала става въпрос.

Първоначално публикувано от ducci1
      Kakvo moga da pravq sus tezi strategy points i kak da go pravq? Izvinqvam se za tupiqt vupros no sum nov igrata
      Първо пиши на кирилица, това е задължителна част от форумните ни правила!
      Точките са ти нужни за вдигане на статуса, като всеки по-висок статус ти осигурява достъп до нови статии, видео материали, тренировки...

Поздрави,
      Ицо