Пак Проблеми....

• HGeorgiev
      HGeorgiev
      Глобален
      Акаунтът ми: HGhaRdstyleR беше блокиран.... писах на support отдела, но никой не ми отговори.... бях изпълнил всички стъпки точно и ясно, дори си изпратих личните данни.... Ако някой е запознат със случая моля да напише, че аз вече се отчаях напълно.. предишния ми акаунт беше блокиран само защото съм си направил 2 акаунта от 1 компютър... все пак нямам друг... само един ми е... дано не е пак това проблема... все пак не злоупетребявам с правилата в сайта... единственото, което искам е нещата да се получат веднъж за винаги, да получа началния си капитал и да започна да играя...
      Всичко беше точно, свързах се с екипа Ви, изпратих им личните си данни, те ми писаха, че ще задействат трансфера, но днес се опитах да си вляза в акауна във сайта Ви и разбрах, че е блокиран, но просто не разбирам защо...
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо искам да ти обърна внимание, че спрямо нашите правила и условия за ползване нямаш право да притежаваш повече от една сметка при нас. Затова всяка друга сметка, която си отвориш при нас, ще бъде блокирана.

Относно причините, поради които сметката ти е била блокирана: за съжаление няма да можем да предоставим такива във форума. Трябва да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти (в менюто Помощ), за да получиш повече информация.

Благодарим ти за разбирането.

Поздрави,

Надя