Предложение за видео

• mirchevbg
      mirchevbg
      Бронз
      Здравейте,
      вече 2ри ден гледам клипове от Pokerstrategy и наистина има много интересни и получителни материали.
      Вчера гледах и видеото на bah22 и Иво Донев от Sunday Milion (1/4) което е за статус платина,но първа част е достъпна за всички както предполгам всеки знае.
      За видеото ми хареса това,че и двамата имат своя гледна точка и дискутират,разбираме мнението и на двамата и в повечето случаи то е различно.Няма смисъл да говоря повече предполагам всеки който го е гледал знае за какво става на въпрос.
      Четях коментарите от страни на (2/4) част и хората питат какво става с KK тъй като на 4мин спира видеото.Мисля че точно bah22 се аргументира,че това видео е за статус платина именно поради високия му buy in.Съгласен съм напълно с това,а и да не съм нямам думата :rolleyes:

Молбата ми е следната:
      Наистина не всеки може да си позволи да играе подобен тип турнир с такъв buy in,но има улици по които да се стигне до тях и по ефтино.Става въпрос за сателитите.Ето давам пример с себе си преди време спечелих билет на стойност 190+10$ именно от сателит.Сега например съм на 2ра стъпка на Irish open в Cake poker който е с вход 70+7$.Естестевено не съм единствения който пробва подобни сателити .В крайна сметка този сайт е покер училище което трябва да ни помага в развитието ни като покер играчи.И какво става като стигнем до възможността да играем голям турнир,който може да ни изтласка напред в развитието ни?
      Предложението ми е да има клипаве които са достъпни и за по-ниски статуси.Мисля че имаме основателни причини да искаме това.Може да е едно видео,но пак ще е по-добре от нищо или първите 4мин от всеки.

Благодаря ви за отделеното време,че четете това и ще съм щастлив ако има полза от това ча съм го писал
  • 3 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ама те хората за хубаво са го измислили така със статуси.
      Например си сребро или бронз-предполага се че играеш ниски турнири и не ти е толкова необходимо да гледаш видео за Sunday Million и т.н.
      Като си вдигнеш статуса,съответно вдигаш и нивото и ще имаш полза от по-добри материали.
      Има кой да мисли по тея работи вместо нас.
      Пък като си вдигнеш статуса хората печелят,печелиш и ти!
      TINFL-There is no free lunch
    • mirchevbg
      mirchevbg
      Бронз
      Уважавам мнението ти, но аз се обърнах към модераторите на сайта.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей mirchevbg,

Благодаря ти, че си отделил време да напиеш своето предложение! Първото видео беше промоционално пуснато за известно време, което изтича утре. Това само по себе си беше голямо изключение, което не бива да се забравя.

Статус системата в PokerStrategy.com не подлежи на промяна. Всяко МТТ видео на лимити $119 и $415 ще бъде достъпно само за статус Платина, освен ако не е промоция. Ние от своя страна ви показахме част едно на видеото на Бах и Иво.

Разбирам, че искаш да видиш видеото, но и ти трябва да спазваш изискванията на сайта ни. Играй и подобрявай играта си. Посещавай тренировките на живо и анализирай играта си във форума за анализи.

Всичкото съдържание на сайта ни е безплатно. За активните си членове правим всичко възможно да предлагаме съдържание на 18 езика, вкл. и на български. Стараем се да създаваме уникално съдържание като тази поредица, но моля да стане ясно, че такова ще бъде достъпно при условията на PokerStrategy.com.

Моля да следиш новините за нови промоции за съдържание с висок статус.

Желая ти успех по масите!

Поздрави,
      Деси