Само в една покер зала ли може да се получи FREE bankroll ?

• eazyboy77
      eazyboy77
      Бронз
      Здравейте,
      Казвам се Стоян. Искам да ви попитам един въпрос,който ме "вълнува".
      Регистрирах се тук преди 3-4 седмици и след като преминах теста ми бяха преведени $50 в Cake Poker. А въпросът ми е :
      Само в една покер зала ли може да се получи FREE bankroll ?
      Може ли и в ОЩЕ една? :)

Благодаря ви предварително.

4а0
      :spade: :heart: :diamond: :club:
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей eazyboy77,

Освен ако нямаме специална промоция, както например тази за 888.com Pacific Poker, тогава можеш да получиш начален капитал само на една платформа.

Винаги можеш да използваш нашите бонуси, които изискват депозит, ако искаш да играеш на друга платформа и да си тракнат към PokerStrategy.com.

Ако не ти се прави депозит обаче, тогава започвай да събираш необходимите 888 точки за Pacific Poker и не забравяй, че имаш време само до 15.07.2009!

Успех на масите!

Надя
    • Mitaka85
      Mitaka85
      Бронз
      Здравейте,
      имам един въпрос и ще се радвам ако можете да ми отговорите. Преди около 6 7 месеца се регнах в pokerstrategy.com, но чак сега се хванах да почета малко и вчера направих теста. Въпроса ми е следният. Тъй като се регнах преди от старото ми нас , а сега живея на квартира има ли проблем, че съм попънил теста от друг компютър, а не от този, от който се регнах и "изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com" трябва да изпратя майл от имейла ,с който съм регнат в покерстратеджи ли ? благодаря ви преварително :s_grin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Mitaka85,

Отговорила съм ти тук!

Поздрави,

Надя