Pokerstartegy ... измамно придобиване на лични данни!!!

• Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Случвало ли си ви е да минете теста, да изпратите всички документи и личните си данни, да се свържат с вас по телефон и да кажат че всичко е ОК и на финала да получите това ??????

NO COMMENT!!!!!

Здравей Elisaveta,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Моля обърни внимание: За да предотвратим злоупотреби със системата ни за сигурност, нашите служители нямат право да ти дават конкретна информация за твоята проверка на самоличността. Тази проверка не може да бъде повторена или решението да бъде променено. Тези условия важат и в случаи, когато по грешка сме взели погрешно решение. Ако случаят е такъв, ние те молим да приемеш искрените ни извинения за причиненото неудобство.

Ти, разбира се, въпреки това можеш да станеш активен член на PokerStrategy.com и да се възползваш от нашите различни предложения. Можеш да дискутираш във форума, да гледаш видеоматериали, да посещаваш тренировки, да четеш статии и да отключваш съдържание за напреднали, за да подобряваш покер играта си.

Ти можеш и да получаваш StrategyPoints, без да си получил началния капитал от $50. За целта просто си избери бонус за първия си депозит в една от партньорските ни покер зали. Ти ще получищ чрез нас най-високят възможен бонус за първи депозит. Ако например депозираш $10 собствени средства, при един бонус от 200% получаваш допълнителни $20:

----- Кликни тук за всички бонус предложения: -----

http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Твоето потребителско име: Eligeorg

Ако си забравил паролата си, можеш да получиш нова тук:

http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако междувременно имаш нужда от помощ, не се колебай да се свържеш с нас - ще се радваме да ти помогнем:

http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Отделът за обслужване на клиенти
  • 47 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Честно вече ми писана от такива като тебе.
      Никой не ви е завещал или със сигурност обещал тоя начален капитал,така че щом са ти го отказали нещо не си бил(а) наред.
      В условията пише че могат да ти го откажат така че........
      Като толкова ти се играе депозирай и играй!!!!!!!!!!!!!
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      А и на мен ми писна от профита като теб ... някой като рекламира да изпълнява !
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Eligeorg
      А и на мен ми писна от профита като теб ... някой като рекламира да изпълнява !
      Пфффф айде моля ти се.Толкова хора са го получили без проблем,явно в теб е проблема.
      Ама българщината си е българщина,като му обещаят все едно е завещано!
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Не ми се прави на интересен, на маймуна станах да снимам личникарти, да ресхавам тестове, то накрая трябвало аз да се снимам с личната си карта .... и накрая отказ без обеснения .... случайно да нямаш нещо общо със сайта ?!?!??! Ми хайде проверете ме лично аз нямам нищо против!
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Не нямам нищо общо!И аз като теб се снимах като маймуна и после пак със личната карта и го получих без проблем!
      И пак ще ти го повторя-Като толкова ти се играе,депозираш и играеш на воля!!!!!
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Като ще депозираме на воля за какво е този сайт по-точно??? Какво рекламира? И кой го получава ?
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Като ще депозираме на воля за какво е този сайт по-точно???
      Явно не си разбрал идеята на сайта - БЕЗПЛАТНО Професионално покер училище :) А ти щом искаш само началния капитал от този сайт е ясно колко искаш да се развиваш в покер план. На хора с мислене като твоето им отказват капитала. За да ти дадат капитала те инвестират в теб. Нали се сещаш, че и на тях няма да им е много хубаво ако го профукаш за 1 ден. А такива като тебе са много, повярвай ми. Айде поздрави и ако искаш да се развиваш като покер играч тук е идеалното място. Щом са ти отказали капитала, а ти се играе, депозирай се средства, трупай точки, чети статии, гледай видеа и може да очакваш някакви успехи. :)

Успех :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Като ще депозираме на воля за какво е този сайт по-точно??? Какво рекламира? И кой го получава ?
      За ей такива като тебе дето си мислят че знаят как се играе покер!
      Вземи почети малко,рейкбек има,анализ на ръце има,тренировки също.
      Кой ти го дава това безплатно????
      Капитала се получава от тези който изпълнят всичко и не са съмнителни,нямат мултиакаунтинг и т.н.
      Пък има и доста хора който не са го получили и са се възползвали от другите предимства,ама явно на теб ти е до 50$,да ги издухаш,като ти ги дава някой безплатно!
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Не си разбрала ... да поправя. Иначе рекламата е който мине теста получава първоначален капитал $50, което по твоята логика е подвеждаща реклама (да не кажа лъжлива) за което ..... ти знаеш!
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Не си разбрала ... да поправя. Иначе рекламата е който мине теста получава първоначален капитал $50, което по твоята логика е подвеждаща реклама (да не кажа лъжлива) за което ..... ти знаеш!
      Чшшшшт мозък вземи прочети какво пише тук и после коменирай!
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Ей ама и двамата едни също пишете .... въобще да не се усъмни човек..... а и като сте толкова големи депозиращи покериграчи какви ли правите в покеручилище ?!!??!!?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ей ама и двамата едни също пишете .... въобще да не се усъмни човек..... а и като сте толкова големи депозиращи покериграчи какви ли правите в покеручилище ?!!??!!?
      Учим се,учим се,не като теб да се чудим от къде да намерим 50$ и да ги издухаме!
    • misko69
      misko69
      Бронз
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Че каква е гаранцията че ще ги издухам ?????Уважаеми българи, на саита които е рекламиран на български трябва да прочетете правилата на англииски ..... там пише .... "няма първоначален капитал за българи защото ще го издухат!"
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Ами уча се ... или поне се опитвам. А и не съм депозиращ играч. Лошо е да си такъв. По-добре да теглиш отколкото да депозираш. Започнах с началния капитал. Депозирах си 100$ само за да изчистя бонуса за първи депозит, а не защото съм фалирал. Днес си ги изтеглих тези 100$ и малко отгоре, като си оставих една нормална банка. Всичко това дължа на този сайт. От него научих как да играя (не правилата), тук получих ценни съвети, както от треньори, така и други потребители. Тук посещавам безплатни тренировки и имам безплатен анализ на ръце (по принцип това се плаща и не е никак евтино). Явно тези работи не те интересуват, защото просто не ги оценяваш. А и няма как да ги оцениш, при положение, че така гледаш на тази игра.
      "въобще да не се усъмни човек." - В какво да се усъмни човек? Сигурно само на нас 2мата са ни дали началния капитал и са ни сложили тука да обясняваме на такива като тебе, че всичко е наредено :D

Преди тебе също имаше един, който ревеше, че са му отказали капитала. В последствие се оказа, че има няколко акаунта както тук, така и в покерзалите. Така, че явно, за да ти откажат капитала не си съвсем чист.
      Айде поздрави и ако искаш все пак да научиш тази игра това е най-доброто място. Ако не давай по 50+$ на час за уроци :)
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      petarvalchev повярвай ми имаш нужда от лекар .... не доктор .... лекаааааааааар !!!!!
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      petarvalchev повярвай ми имаш нужда от лекар .... не доктор .... лекаааааааааар !!!!!
      А ти от психотерапевт :D
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Да не са ти някакво наследство тея 50$, че такъв рев?! Ей как така не ви дават, а на мен ми дадоха, на приятел дори два пъти.... Странна работа, защо така на едни дават, а на други не, голяма конспирация не мислите ли?
    • Eligeorg
      Eligeorg
      Начален
      Приключвам с темата и спора, няма повече да отговарям .... просто хората да знаят че покерспонсорството е в този сайт е измама .... доволна съм че за час гио видяха 150 човека и съм убедена че и те знаят че е така, а това че писали 4 тариката .... то си е част от измамата !