Депозит

• numenuor
      numenuor
      Бронз
      Искам да питам ако дебитната карта ми е в лева и искам да депозирам да речем 50 долара във фулл тилт ,това са 75 лева от картата ,зависи от курса на долара за деня.Тоест ще ми вземе от картата толкова лева, на колкото отговарят 50 долара ли или повече,при положение ,че картата ми е в лева , а не в долари? И има ли такса при депозит във фулл тилт или получавам точно сумата в сметката си за игра,която съм депозирам без да оддържат някакъв процент?
      И още един въпрос,когато депозирам чрез Виза,след колко време сумата влиза в сметката и мога да започна игра?
  • 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За курса на долара, както и дали има такса за депозит в друга валута, би трябвало да може да ти помогне банката ти (или покер залата: те може би знаят в каква валута парите ще бъдат дебитирани от сметката ти).

Колкото до таксите и времето за депозит, те моля да пишеш директно на Full Tilt Poker за детайлна и актуална информация.

Поздрави,
      Надя
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Айде бе нема ли 1 човек ,който да играе във фулл тилт ,да ми каже как депозира и си тегли парите?
    • achko
      achko
      Бронз
      Фул тилт нямат такси за депозит , сумата пристига веднага. Ако депозираш 50$ ще получиш 50$ в сметката си. Вече за конвертирането от лева в долари ако те цака банката ти , това е друга история. Би трябвало да си е по курса за деня.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Фул тилт нямат такси за депозит , сумата пристига веднага. Ако депозираш 50$ ще получиш 50$ в сметката си. Вече за конвертирането от лева в долари ако те цака банката ти , това е друга история. Би трябвало да си е по курса за деня.
      Здравей,

Achko ти е отговорил на въпроса. При депозиране няма такси. Депозираш и буквално след минутки вече имаш налични парите в касата си.

Ако решиш да теглиш, тогава вече самата банка ти взима такси, както за превода, така и за превалутиране.

Поздрави,
      Митко