Въпрос за 50$ тест

• mustafanevzat1
      mustafanevzat1
      Начален
      Взех теста.
      Мисля че няма как да си направя друга регистрация във покерстарс.
      Написах само с кое потребителско име играя в покерстарс и още нищо не са ми пратили. Незнам къде да напиша маркетинг код при положение, че при самата регистрация я иска. Някой ако ми помогне ще съм му благодарен.
  • 2 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Въпрос 2: Мога ли да получа $50 в покер зала, в която вече имам сметка?

Не. $50 могат да бъдат преведени към сметката ти само ако си я създал през нас. Това означава, че трябва да свалиш софтуера през нашия уебсайт или трябва да въведеш нашия бонус код, когато се регистрираш в покер залата. Прочети в инструкциите по-долу как можеш да създадеш сметка, с която да отговаряш на условията за тези $50:

ЧЗВ
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mustafanevzat1
      Взех теста.
      Мисля че няма как да си направя друга регистрация във покерстарс.
      Написах само с кое потребителско име играя в покерстарс и още нищо не са ми пратили. Незнам къде да напиша маркетинг код при положение, че при самата регистрация я иска. Някой ако ми помогне ще съм му благодарен.
      Здравей mustafanevzat1,

Добре дошъл в нашата общност :)

Моля обърни внимание не само на информацията, която LiGuru ти е дал, но и на това, че в момента PokerStars не е сред платформите, в които предлагаме безплатен начален капитал. Така че дори и да беше създал сметката си през нас, пак нямаше да можеш да получиш началния капитал от $50 в тази покер зала.

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ", за да могат колегите да ти помогнат да получиш своя начален капитал.

Поздрави,
      Надя