рейкбек

• AntonioSaideros
      AntonioSaideros
      Бронз
      Привет и от мен, извинявам се за начина, по който изглежда писмото ми, но не съм в нас, а на тази клавиатура не и работи спейса.И така въпросът ми е относно рейкбека в ФТП и начинът ,по който различните бонуси се "приспадат" от рейкбека.В момента участвам в price of Ivey Iron man chalange ако не спечеля пари от тях или се класирам за турнир или фрййрол това ще окаже ли влияние върху рейкбека? Благодаря предварително и на добър час на екипа на pokerstrategy!

find&replace e твой приятел - darkonebg
  • 1 отговор
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

в тази тема от английската общност има доста добра таблица, касаеща рейкбека.

Накратко, всички бонуси ти се приспадат от Net Earned Rake, т.е. няма да получаваш рейкбек, докато чистиш бонус.
      За всяха похарчена точка в магазина ще ти се приспада по около половин цент от Net Earned Rake.
      За фрийролите Net Earned Rake ти ще се намали със сума, равна на твоят дял от добавената от ФТП стойност - т.е. фрийрол с 100$ награден фонд и 1000 играчи = -0.10$ от Net Earned Rake-a ти.

Net Earned Rake - като рейкбек получаваш 27% от този Net Earned Rake minus deductions като тези горе.

Поздрави,
      finchybg