банков трансфер от moneybookers

• mrazko1
      mrazko1
      Бронз
      някой правил ли е такъв трансвер ? искам да питам колко време отнема да си получи парите защото в акаунта ми пише че трансфера е направен а в картата ми още ги няма ... :(
  • 28 отговора
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Първоначално публикувано от mrazko1
      някой правил ли е такъв трансвер ? искам да питам колко време отнема да си получи парите защото в акаунта ми пише че трансфера е направен а в картата ми още ги няма ... :(
      Здравей mrazko1,

цялата процедура отнема около 5-6 работни дни.

Аз днес получих такъв трансфер на картата си, като пуснах парите във вторник, миналата седмица.

Не се притеснявай, парите ще ти дойдат.

Поздрави,
      Цветомир
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Аз моите ги пуснах на 18 (вторник) и вчера бяха в картата :)
      В сайта им пише, че ако до 7 дни не дойдат да им пишеш на съпорта ;)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      здравейте на всички....

Искам да попитам как точно става прехвърлянето от МБ към дебитна карта Виза електрон ?
      Просто стъпките и какво и къде се натиска ?

За времето вече разбрах....
      Ако някой ми обясни малко по-подробно бих бил много благодарен:)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Верифицирана ли ти е дебитната карта?
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Верифицирана ли ти е дебитната карта?
      Ами нищо не съм правил досега ...
      Просто прехвърлях пари от покерстарс през МБ за 888...
      А сега искам да си прехвърля към картата пари и после да се почерпя за хубавата работа...хаха :D
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Здравей :) Ще се опитам да обясня разбираемо, въпреки че не ме бива особено :)
      Ако не ти е добавена картата цъкваш на главната страница където има Credit/debit card - Add, добавяш я и цъкваш verify, при което правят транзакция и трябва да впишеш колко точно е тя за да ти я верифицират. След като си я верифицирал и искаш да прехвърлиш към картата цъкваш на Withdraw от менюто горе, избираш си картата, в която искаш да вкараш паричките и сумата. Надявам се да съм помогнала, ако има нещо пиши пак :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Значи първо трябва да си верифицираш картата.
      Дай 5 минути и ще ти обясня всичко колкото мога по-подробно :)
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      За верифицирането мисля, че се чака 2-3 дни, а сумата можеш да видиш от разпечатката ти. :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      За да си верифицираш картата трябва да влезеш в акаунта си.
      После цъкаш тук

След това си въвеждаш данните на картата. Ще ти дръпнат някаква сума от картата към МoneyBookers. от 0 до 3$. След няколко дни (2-3) отиваш до банката, към която ти е картата и искаш да ти изкарат извлеченията в период от една седмица примерно. Или най-добре да ги попиташ колко точно в $ е тази сума. След това въвеждаш сумата в МБ и вече картата ти е верифицирана :) Моята сума беше 2.67$ :)

След като си верифицираш картата ще можеш да теглиш от МБ към картата си. Това става така:
      Влизаш си в акаунта. Цъкаш на бутона Withdraw

След това избираш Debit/Credit Card, въвеждаш сумата, която искаш да ти бъде прехвърлена, след което въвеждаш последните 3 цифри, които са на гърба на картата CSI мисля, че се казваха, но не съм сигурен, изчакваш до 7 работни дни, отиваш до банкомат и теглиш :) Дано си разбрал, ако има нещо казвай, ще помагаме с каквото можем :)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Да ,мисля че разбрах....Благодаря ти много за изчерпателното укзание:)

Ако има нещо пак ще питам....и накрая ,като/ако се съберем ще почерпя.... :D
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Питай :) За съжаление не мога да ти покажа със снимки как да си я верифицраш (там където въвеждаш данните на картата), тъй като моята е верифицирана и бутона ми е некативен.
      За тегленето също не мога да ти покажа със снимки всички стъпки, защото нямам $ в МБ в момента :) Ако има нещо ще помагаме :)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Абе сорка ,ама тука пише за какви цели за gaming ili non-gaming....какво трябва да пиша?
    • martin77bg
      martin77bg
      Бронз
      По добре си вкарай сметката на дебитната карта ИБАН отколкото директно да регистрираш картата 1-во да избегнеш таксата картова операция (която е % от сумата ако не ме лъже паметта ) и 2-ро по бързо идва трансфера.
      успех
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Нещо не те разбирам ....какво точно трябва да направя ....какъв е този Ибан???...Няма такова нещо в прозореца с видовете карти!!!
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Gaming :)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Мерси много...даде ми това най-отгоре

This credit/debit card has already been added to your account.

Кога ще ми излезе да въведа сумата от 1.01 до 2.99$....

Като натисна АДД и ме дава горе ,чак на 5 път видях ,че пише това на отгоре..хаха
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Явно не си ме разбрал :) Първо трябва да изчакаш да ти дръпнат от картата. В MB няма как да видиш колко точно са ти дръпнали. За да разбереш сумата трябва да отидеш до банката и да поискаш извлечение на движенията ти по сметката за последната седмица. Най-добре питай колко е сумата в $. След като разбереш сумата се логваш в МБ. Цъкаш на бутончето Verify (където е на 1вата снимка) и там ще имаш едно поле, където може да въведеш тази сума :)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Явно не си ме разбрал :) Първо трябва да изчакаш да ти дръпнат от картата. В MB няма как да видиш колко точно са ти дръпнали. За да разбереш сумата трябва да отидеш до банката и да поискаш извлечение на движенията ти по сметката за последната седмица. Най-добре питай колко е сумата в $. След като разбереш сумата се логваш в МБ. Цъкаш на бутончето Verify (където е на 1вата снимка) и там ще имаш едно поле, където може да въведеш тази сума :)
      Да ,да идеално съм те разбрал...просто мислех ,че прозорчето ще излезе....ама то сега в момента аз имам едва 0.86 $.....хахаха
      Като ми пратят парите от ПС...тогава....;)
      Благодаря ти отново...
    • martin77bg
      martin77bg
      Бронз
      Нещо не те разбирам ....какво точно трябва да направя ....какъв е този Ибан???...Няма такова нещо в прозореца с видовете карти!!!

Това се прави в Банк акаунт, същото е като верификацията на картата, но пишеш ИБАНА на сметката на картата (всяка карта има сметка ИБАН номер)
      когато теглиш директно към картата ти взима такса картова операция освен таксата на мънибукарс ако превеждаш по сметка на картата пропускаш тази такса.
    • 1
    • 2