Онлайн покер от Дания?

• DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Здравейте, как стой въпроса с играта на покер онлайн в Дания, позволени ли са повечето зали там? Как облагат парите спечелени от хазарт? С една дума - там ще мога ли да играя покер в 888, Покерстарс, ФулТилт? :)

Поздрави, Дилян
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

PokerStrategy.com няма езикова общност в Дания и не сме запознати с легално положение в тази държава.

Когато някоя покер зала не предлага услугите си в дадена държава, това е ясно означено и при опит за регистрация и/или влизане в техния софтуер от IP адрес от съответната държава, се изписва съобщение за грешка. Мисълта ми е, че ако е забранено да играеш онлайн покер от Дания, нямаше да можеш да използваш софтуерите на покер залите.

Все пак, ако се притесняваш, добре е да разучиш сам положение като потърсиш повече информация в Google или директно се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на твоята покер зала.

Поздрави,
      Станислав
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      @StanislavI Благодаря за информацията

След като се поразрових и не намерих нищо, което да отговори на въпроса ми, направо попитах съпорта на Покерстарс. Както винаги те бяха на ниво и ми споделиха, че държавите и техните закони определят дали може или не да се играе в определена зала и че е задължение на играча да е запознат с това. Казаха ми също така, че в Дания няма закон, който да забранява играта в Покерстарс.

Надявам се да съм бил полезен на някого :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от DilyanDimitrov
      @StanislavI Благодаря за информацията

След като се поразрових и не намерих нищо, което да отговори на въпроса ми, направо попитах съпорта на Покерстарс. Както винаги те бяха на ниво и ми споделиха, че държавите и техните закони определят дали може или не да се играе в определена зала и че е задължение на играча да е запознат с това. Казаха ми също така, че в Дания няма закон, който да забранява играта в Покерстарс.

Надявам се да съм бил полезен на някого :)
      Здравей,

Благодарим ти, че сподели с нас :)

Поздрави,
      Надя