Втори шанс?

• aPoStoLcho
      aPoStoLcho
      Бронз
      Здравейте!Казвам се Апостол.Аз получих моя капитал от pokerstrategy за което съм много благодарен на целия Ви екип.Играх в bet365 качих се до 74$ след което в продължение на 2 седмици имах страшно много badbeat и фалирах,но въпреки това научих много от играта си и добих като цяло много полезни покер умения за което съм благодарен само на Вас не единствено заради парите които ми дадохте но и заради страхотните статии и видеоматериали които ни предоставяте.Веднага щом качвах статуса си се рових по цяла нощ в сайта Ви.Тъй като нямам финансовата възможност да депозирам лични средства ,а смятам че покера ми се отдава ,ме интересува има ли някакав шанс да ми предоставите втора възможност да направя покер кариера? Благодаря Ви предварително!
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @aPoStoLcho,

Много съжалявам да чуя, че си имал лош късмет и си изгубил своя начален капитал. За ситуации като тази ние сме осигурили на своите потребители възможността да поканят свои приятели, за което ние възнаграждаваме своите потребители.

ТУК може да прочетеш повече за Покани Приятел. Моля те да разгледаш всичко, за да си наясно с изискванията и критериите на офертата.

Поздрави,
      Деси
    • aPoStoLcho
      aPoStoLcho
      Бронз
      Еми аз всъщност съм поканил 2ма приятели на които лично аз съм направил регистрациите и съм сигурен че всичко е направено както му е реда,но единия не получава strategypoint така че бих Ви помолил да проверите защо е това.Nicka name-a е KpaCuHkA и играе в pokerstars.До този момент има около 12-13 покер точки там,което се развнява на 6-7strategypoints.Тя Ви писа mail при което и отговорихте че не е попълнила правилно своя бонус код което е много смешно понеже ,ако не го беше попълнила правилно нямаше да получи бонуса.А плюс това лично аз и го попълних така че съм сигурен че всичко е наред.Написах Ви че не е това проблема,а вие ме препратихте към колегите си от pokerstars,които вече 3ти ден не ми отговарят на писмото,така че почнах да се съмнявам дали въобще го давате дози бонус или само ме мотаете!!!За това моля проверете посочения от мен nickname и ме информирайте какво точно става.Благодаря Ви предварително!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Съжалявам за ситуацията.

Предполагам си писал на отдела за обслужване на клиенти тук. Аз не намирам гореспоменатата кореспонденция в твоята сметка с нас.

Трябва да опишеш всичко това + потребителските имена на приятелите ти и да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на английски език. Аз и другият мениджър на българския сайт не работим с потребителски въпроси от този тип. Дори да исках не мога да ти кажа повече по въпроса и трябва да го отнесеш към отдела за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • aPoStoLcho
      aPoStoLcho
      Бронз
      Мерси все пак.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

Сигурен съм, че ако се постараеш повече с програмата покани приятел, ще можеш да си осигуриш още 50$ (толкова се иска да събереш, за да можеш да теглиш). И да спазваш по-добро управление на банката другия път :P

Късмет,
      finchybg